e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Wiecie, czy nie wiecie...całe życie na DIECIE!!!!!  (Przeczytany 333183 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Anjuschka Kobieta

• Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 15.05.2010
Ja mam 175cm i chciałabym ważyć maks. 69kg (co by 6 było z przodu). Ważę teraz 72-3kg.

Offline Justys851 Kobieta

• Chuck Norris
to niezle ..... ja mam 160 cm i obecnie mam 60 kg  ::)
jakbym miała 55 kg jak w okolicach slubu to byłoby super  :D

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
Justyś, to jesteśmy razem karłami ;)
Ja waże 56 kg ale jakoś mnie to nie cieszy  >:(
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline kkotek Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 13.09.2008
Ja mam 168 cm i ostatnie ważenie pokazało 54 kg  ::) ::) ::)

Kajetan  *† 31.12.2015 (15 tc)
Paulinka ❤️ 19.03.2018

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
No to Ty chyba nie masz się z czego odchudzac ::)

• Chuck Norris
anusiaaa ja bym chciała ważyć tyle co Ty  ;)
ale wiem rozumiem że możesz się źle czuć  ;)
wszystko też zależy od budowy - ja z tych z wielkim tyłkiem i cyckami  :)
swoją drogą i tak się cieszę z tego co jest niecałe pół roku po ciąży ( przed ciążą miałam 58 kg ) bo w LO miałam 65 kg  ;D

Offline kkotek Kobieta

• maniak
No to Ty chyba nie masz się z czego odchudzac ::)

Oczywiście, że mam  >:( >:( >:( >:(
Uda, uda i jeszcze raz uda  >:( >:( >:( >:(
Widzę, że są szczuplejsze i to o duuuużo ale ciągle dla mnie ZA MAŁO  ::) ::) ::) Dlatego dzień bez ćwiczeń i diety to dzień stracony  :P :P :P :P

Paulinka ❤️ 19.03.2018

Offline Katrinka Kobieta

• My:)
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.08.2007
kkotek właśnie niby nie ma z czego ale.. ja też mam ten sam problem z udami niestety >:(
Ja też właśnie widzę kogoś szczuplejszego to już chce tak wyglądać.. ćwiczę na orbi ale kolana bolą wiec co drugi dzień teraz.
Muszę poszukać jakis ćwiczeń typowo na uda, bez obciążenia kolan. Mam też problemy z  kręgosłupem lędźwiowym, za tydzień idę na przeswietlenie.. zobaczymy bo spać nie mogę w nocy :(

Offline martusia83 Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 30.08.2008
Uda, brzuch to jak dla mnie najcięższe miejsca do zrzucenia wagi.

Chociaż u Ciebie kkotek to przy takiej wadze wydaje mi się, że raczej chyba tylko ćwiczenia jak już coś na kształtowanie ud, a nie odchudzanie.

Ja mam 160cm i obecnie waże 64,5kg ile chciałabym ważyć najlepiej 55-56kg to już bym była bardzo zadowolona. Nie umiem sobie wyobrazić jak bym wygladała jak bym ważyła mniej chociaż kiedyś podczas liceum i trochę na studiach miałam 50-51kg, ale to już nie osiągalne dla mnie wyniki, nawet nie wiem czy bym dobrze wygladała. Pewnie by mi skóra z nadmiaru obwisła :)
Teraz się cieszę, że pozbyłam sie wagi, która była blisko niebiezpieczna 70kg czyli 69kg, ale jakoś stoję ostatnio w miejscu. Z jednej strony dobrze, że stoi waga, a nie idzie w górę.
Na ślubie ważyłam 58kg i już mi się zaczynało podobać jak wyglądam, więc jak bym tylko miała mniej niż 60kg to już będzie pełnia szczęścia :)
Chociaż dzisiaj w pracy mi koleżanka powiedziała, że schudłam ale tylko nogi, a brzuchol dalej odstaje. Z jednej strony się cieszę, że coś widać ale nie o taki efkt mi chodzi, żeby nogi mi chudły przez co jeszcze bardziej odznacza się brzuch.

Precious ja kiedyś byłam na takim rozganizowanym odchudzaniu czyli w poradni leczenia otyłości i tam byliśmy pod opieką dietetyka oraz lekarza prowadzącego oraz psychologa, ale to było takie odchudzanie grupowe nie indywidualne. Dietetyk sprawdzał nam zeszyty w których notowaliśmy co jemy i jak pani  w szkole na czerwono zakreślał co można, co nie i co robimy źle. Ogólnie omawiał co i jak się powinno jeść i jak można sobie pomóc w diecie. No ale tak jak mówię to było grupowe odchudzanie więc nie mieliśmy ustalonych jakiś diet indywidualnie dla każdego, ogólnie była zasada spożywania mniejszej ilości kcal czyli 1200 i zwiększonego ruchu.
Ja byłam zadowolona z dietetyka bo chyba on w całej grupie lekarzy był najbardziej przydatny.

Offline kkotek Kobieta

• maniak
Moje uda mnie przerastają  :mdleje: :mdleje:
Czego ja już nie robiłam i rbię żeby mi zeszczuplały i owszem jest ich duuuuuuuuuuuużo mniej bo jak mieszczę się w spodnie, o ktorych kiedyś myślałam tylko tyle, że ręke mogę w nie włożyć a teraz wkładam właśnie nogę to chyba straciłam dośc ciałka  :P :P :P
Owszem cieszę się z tego powodu ale właśnie ALE.... tego ALE nikt mi w głowy nie wybije.

No nic z udkami trzeba walczyć dalej i robić swoje- w końcu lato zbliża się wieeeeeeeeeeeeeeeeeelkimi krokami więc dziewczynki walczymy dalej byśmy mogły cieszyć się z efektów naszej ciężkiej pracy za kilka miesięcy  ;D ;D ;D

Paulinka ❤️ 19.03.2018

Offline kjp83

• Chuck Norris
Pożyczone z FB

Z okazji 8 marca :)
1. gdyby chodzenie było zdrowe, listonosz - BYŁBY NIEŚMIERTELNY!
2. Wieloryb pływa całą dobę, je tylko ryby, pije tylko wodę i JEST
GRUBY!
3.królik biega, skacze, jest wegetarianinem- ŻYJE TYLKO 8 - 10 LAT.
... 4.żółw nie biega, nie skacze, jest zawsze ostatni, nigdzie się nie spieszy - ŻYJE 450 LAT!!!
WNIOSEK:
NIECH SIĘ WYPCHAJĄ WSZYSTKIE ĆWICZENIA I DIETY...!!!

♡ Szymon & Leon ♡

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
hahahahhaah swiete słowa  ;D

Z okazji Dnia Kobiet wlazłam na wage...ufff dzieki Bogu nadal 56 ::) Ja sobie obiecuje, ze mocniej się zmobilizuje...ale jakoś nie umiem ::)

Offline kjp83

• Chuck Norris
Ja też z samego rana miło miałam na wadze :) Zaczynam się chyba uzależniać od tego uczucia. Do końca tylko 1 kg został :)

♡ Szymon & Leon ♡

Offline Precelek Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2011
Wszystkiego najlepszego Kobietki :)

Widzę, że tu same chudzinki i chyba tylko ja pozostaję z faktycznym nadmiarem kilogramków.
Wzrost 170cm i walczę póki co o tę 7 z przodu :( podobno nie widać po mnie, no ale mnie przeszkadza.

Ja sie chyba trzymam wszystki możliwych zasad zdrowego odzywiania, a waga stoi w miejscu :( spadło 4kg jakiś czas temu i zastój. Mam nadzieję, że ta dietetyczka coś zaradzi na ten zastój, bo co jak co, ale to nie ejst moja normalna waga, w życiu tyle nie wazyłam.

Offline asia Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 10.09.2005r.
Oj Precious, nie same chudzinki niestety.... ja też mam 7 z przodu... i jeszcze trochę ją będę miała... a jestem niższa od Ciebie - mam 168cm  :-\
Ale dzisiaj też rano zeszłam zadowolona z wagi bo kolejne 0,5 kg mniej  ;D

Offline Precelek Kobieta

• Chuck Norris
a ja chiwilowo nie mam wagi, w trakcie przeprowadzki zamiast z nami do teściowej pojechała do moich rodziców, po weekendzie przywiozę :)

Offline martusia83 Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 30.08.2008
Dobre  ;D

Ja miałam też zacząć ostro od poniedziałku ale jakoś tak ostro nie jest  :-\ Jakoś sama chęc nie wystarcza. Z jednej strony chciałabym fajnie wyglądać, schudnąc, a z drugiej ciągnie mnie do słodyczy i fast foodów czyli wszystko co zakazane  ::) Jak by cżłowiek chudł z samego myślenia o tym to wszystkie byśmy ti były chyba anorektyczkami :) chociaż czasami jak mam załamanie to sobie myślę, że albo się mogę ograniczać, wiecznie odchudzać i wyglądać super albo mogę jeść co chce i mieć z tego wielką przyjemność i wyglądać nie fajnie :) więc w sumie w każdej z tych opcji są jakieś minusy i plusy.

Może dla większej mobilizacji zaczniemy stosować dzienniczek wagowy np. w poniedziałek każda tu wpisze swoją wagę np.
12.03.12 - martusia83 - waga - ile się schudło lub przybrało/ waga w miejscu

może jak sobie zrobimy taki zbiorowy bilans to będzie większa mobilizacja żeby nie zostać gdzieś na końcu,czasami jak się trzeba przyznać do wyników to wtedy człowiek się bardziej pilnuje. Co wy na to ?

Offline .:Anka:. Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Marta, ja sie na taki dziennik piszę
u mnie podobny zjazd motywacji...  ::)

Offline Precelek Kobieta

• Chuck Norris
Ja jestem za, jak tylko odzyskam wagę :)

Ja już czasem zachodzę w głowę, co ja robię źle? Gdzie jest mój problem. Mój mąż jedząc to co ja przez ostatnie 3-4 miesiące schudł 11kg, a ja 3kg!! Abstrakcja totalna. Dlatego też ten mój pomysł z dietetykiem, bo oszaleję. Generalnie nie czuję się jakoś bardzo źle ze sobą, na szczęscie nie wyglądam nawet jakoś odrażająco, te kg jakoś się tak mądrze rozkładają, ale przeszkadza mi parę rzeczy i mam takie marzenie, żeby zrzucić. Docelowo chciałabym do 68, ale 72 też mnie zadowoli :) Tak miałam do ślubu i się czułam z tym bardzo kobieco i dobrze.

Zakupiłam Linee detox (wcześniej brałam tylko zwykłą) więc powinno być lepiej, mniej się słodyczy chce. Fast Foody i chipsy mnie szczęsliwie nie ruszają, ale jakieś dobre "ciuciu" rozkłada na łopatki :)

• Chuck Norris
ja też się piszę na taki dziennik  ;)

Offline Anjuschka Kobieta

• Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 15.05.2010
Ja też się piszę.

Offline Nika

• Przyjaciele
  • Chuck Norris
Ja też, u mnie masakra dietowa, zresztą waga jakoś dziwnie szlaje. Dziewcyny a co ze wspomagaczami typu własnie linea itd.?Faktycznie pomagaja?Macie jakieś doświadczenia?

• Global Moderator
  • Chuck Norris
moim zdaniem to nie działa..ale nigdy nie brałam tych tabsów regularnie...
ja wolę "naturalne" metody.
wczoraj widzialam okładkę Elle z nagłówkiem "o zielonych koktajlach na odchudzanie"
mam nadzieję, ze dzis dostanę do domu gazetę to poczytczam
choć pewnie to bedzie o koktajlach dr Bardadyna (kiedyś na nich schudłam 15kg) - smacznie i zdrowo.
i nie wiem zupełnie czemu teraz nie mogę sie zmobilizować  ???

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
Zainteresowałaś mnie  8) 15kg? W jakim czasie? I czy na stałe?

• Global Moderator
  • Chuck Norris
na stałe...no tak +/- 2kg

w ciągu 4 miesiecy; czasem zgrzesząc w weekendy  ;)

Offline Nika

• Przyjaciele
  • Chuck Norris
Anka napisz coś więcej? Na czym ta dieta polegała?

• Global Moderator
  • Chuck Norris
polega na piciu koktajli  ;)
https://www.dietastrukturalna.pl/eliksiry-mlodosci.php

można też sobie zrobic odchudzanie weekendowe - 2 dni na samych koktajlach. da sie wytrzyamc. a można zrzucić i ze 2kilo  :)
i żołądek zmniejszyc.
na tej diecie czułam się świetnie. zero zmęczenia i zniechęcenia...
fakt, ze później to już niektóre koktajle "rosły" mi w buzi...

« Ostatnia zmiana: 9 marca 2012, 09:12 wysłana przez .:Anka:. »

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
I je się wtedy np normalne śniadanie i obiad, ale zamiast lunchu i kolacji takie koktajle?

• Global Moderator
  • Chuck Norris
albo zamiast śniadania - super porcja energii.
ja jadłam raz dziennie; rano.
i raz czy dwa zrobiłam sobie weekend odchudzający.