e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Wiecie, czy nie wiecie...całe życie na DIECIE!!!!!  (Przeczytany 333516 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline carollaa Kobieta

• Chuck Norris
Ja piekłam pączki, nie smażyłam, więc... mogę zjeść więcej :P

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
A ja zjadlam jednak małego bo w pracy rozdawali, ale był taki sobie....więcej mi nie potrzeba i zagryzam teraz wszystko marchewka.
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline eovina Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 26-12-2010
Jak tam dziewczyny samopoczucie po wczorajszym???

U mnie ok, dzisiaj dzień ważenia choć nie wiem czy to dobry pomysł 8)
A tak w ogóle to pokochałam kuskus. Kuskus z jogurtem to teraz moje ulubione śniadanko

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
Ja jestem jeszcze najedzona od wczoraj, poważnie  ;D
No, ale zjadłam śniadanie z rozsądku i w nadziei, że rozbujam trochę trawienie ;)

A dziś orbi i basen. Odpokutować trza  ;)

Offline aeniołek Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 6.02.10
Melduje się i ja, wiecznie odchudzająca się z różnym skutkiem  ;D. Obecnie mam doła, odchudzam się w końcu bo przestałam brać tabsy, które mi w tym skutecznie przeszkadzały. Póki co muszę sobie trochę zmniejszyć żołądek  :P więc po prostu stosuję MŻ. Ale jak tylko się przyzwyczaję do mniejszych porcji to zastosuję jakąś dietkę  ;).
Wczoraj zjadłam 2 pączki chociaż miałam ochotę na 10  :P. Ech...pierwszy tydzień jest zawsze dla nie koszmarem...dobrze,ze tu trafiłam bo w kupie raźniej!  ;D

Offline martusia83 Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 30.08.2008
No to dołącze się i ja, która zawsze przechodzi na dietę jak tylko waga idzie do góry, a to się często zdarza :)
Od dwóch tygodni jestem sobie na diecie i jak na razie waga ładnie idzie w dół. Najpierw zaczełam dietę Dukana ale to nie dla mnie po 5 dniach przeszłam na diete 1200kcal sprawdzoną przezemie już nie raz. Chociaż od tygodnie kiedy siedzę w domu z moim chorym dzieckiem to jakoś nie idzie mi liczenie tych kalorii i trzymanie się tak bardzo w 1200kcal, no ale waga i tak leci w dół więc przymykam oczy na to :)
Wczoraj zjadłam 2 pączki, tego drugiego bardzo pożałowałam bo mi się nim później jakoś ciągle odbijało, a koniec końców i tak wylądował w kiblu :) noc była cudowna, a rezultat na wadze jest super szkoda, że szybko minie :)

Offline aeniołek Kobieta

• Chuck Norris
Ja słyszałam,że Dukan jest bardzo szkodliwy... ::) a tak się napaliłam na jego stosowanie po ciąży...siostr mojego męża schudła na nim 10kg, a jej mąż chyba ze 13kg...

• uzależniony
No ja też słyszałam wiele złego o tej diecie, a z drugiej strony znam wiele osób, które właśnie na niej dużo schudły w miarę nie długim czasie. Więc się napaliłam za namową koleżanki z pracy (ale ona sobie przed dietą porobiła badania i w trakcie diety też, podobno bardzo obciąża nerki i jak ktoś ma problemy to w ogóle nie może z niej korzystać). Ale to nie była dla mnie dieta ciągle jedno i to samo, taka monotonia, jak przechodziłam koło owoców czy warzyw to aż mnie trzęsło. Po za tym naczytałam się ile to tracili ludzie w tej pierwszej fazie i jak po 4 dniach miałam 2 kilo mniej to jakoś mnie to nie zachęcało do dalszego wielkiego rygoru. Wolę sobie zjeść mniej ale co chce.

Offline misia241 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 27.08.2011
Jak dla mnie dukan jest mega szkodliwy!!! Nigdy wiecej tej diety,ale wiadomo każdy inaczej reaguje :) Ja w czerwcu zeszłego roku co prawda schudłam 15kg ale teraz żałuje takiego odchudzania :-[ organizm dostał takiego kopa że  dalszym ciągu nie moge sobie z nim poradzić :-\ włosy,skóra,paznokcie to porażka a na dodatek psycha też zaczeła szwankować :-[

Offline Katrinka Kobieta

• My:)
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.08.2007
Potwierdzam, Dukan nie jest najlepszą dietą..
Teraz jem wszystko ale z umiarem, nie objadam się i ćwiczę, piję dużo wody i nie jem po 18 ;)

I uwaga uwaga dzisiaj od 1 stycznia mam na wadze - 7 kg  ;D ;D  a wczoraj na pączusie się nawet skusiłam, bałam się wejść na wagę a tu proszę.. jaka niespodzianka :)

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
Nie poszłam wczoraj na basen... dziś nadrobię. Generalnie utrzymuję z powodzeniem basen - 3x w tygodniu 45 minut pływania - to na pewno na plus. Z orbitrekiem też się zaprzyjaźniłam, chociaż ciągle pracuję nad kondycją, na pewno nie pomaga mi spalić tkanki tłuszczowej. Jeszcze nie.

Po tłustym czwartku chyba jednak mam jakieś wyrzuty sumienia gdzieś tam w podświadomości, bo czuję się cała ociężała i spuchnięta... a do @ daleko. Generalnie to czuję się tak jak na samym początku diety czyli jakbym w ogóle cofnęła się do punktu wyjścia. Cykam przed poniedziałkowym ważeniem. No, ale co. Trzeba iść dalej :)

• uzależniony
Ja po dzisiejszym ważeniu mam -5kg :) zamierzam się w końcu zapisać na jakiś areobik lub cokolwiek byleby się ruszać bo w domu mi nie idzie ćwiczenie samej, wyciągnełam mój step ale leży nie używany od jakiś 3 tyg. brak motywacji. Ja to muszę najpierw zapłacić żeby zmobilizować się na chodzenie, a jak już zaczne to wpadam w rutynę i już bez problemu chodzę. Wierzę, że jak zacznę ćwiczyć to efekty się zwiększą i mój brzuch może zacznie lepiej wyglądać bo na razie to obraz nędzy i rozpaczy :)

A co do Dukana to była pierwsza i ostatnia próba i jednak lepiej wierzyć swojej intyicji, która mi ciągle mówiła, że to nie dla mnie no ale się napaliłam na duże schudnięcie :)

Offline eovina Kobieta

• Chuck Norris
A ja się chyba wypisuje z klubu dietujących. Te 8 kilo na minusie póki co mi styknie. Na razie faza stabilizacji i codzienny trening na rowerku. Na to moją wielką d...u to już dieta nie da rady tu  trzeba treningu i mam nadzieje, że rowerek mi w tym pomoże. Poza tym za dużo mam stresów na głowie żeby o diecie myśleć. byleby zostało te - 8 i będę zadowolona.
Oczywiście będę codziennie podczytywać co tam u was i trzymać kciuki :)

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
Gratuluje! To znaczy, że osiągnęłaś cel? :) Jako pierwsza i to w 1,5 miesiąca, wow :)

• uzależniony
eovina w 1,5 miesiąca 8 kg to bardzo ładny wynik, nic tylko gratulować efektu  ;D

Offline eovina Kobieta

• Chuck Norris
Dzięki bardzo dziewczyny  :) Celem było 10 kilo. Mam nadzieję, że te 2 jeszcze spadną ale stawiam na ćwiczenia teraz a nie na dietę, bo bym teraz z konkretnych miejsc schudnąć chciała  ;)

Offline ziomaleczka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 12.09.2009
Cały czas czytam wątek i doszłam do wniosku, że fajnie byłoby umieszczać fotki PRZED i PO kuracji :)
Nie muszą być z twarzami... Jeśli ktoś nie chce się pokazywać, ale wtedy ładnie byłoby widać efekty Waszej (często bardzo ciężkiej) pracy :)
To taka moja sugestia do rozważenia :)

eovina SZACUN...

Offline Anjuschka Kobieta

• Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 15.05.2010

• uzależniony
No ja jakoś nie wierzę, że u mnie by się sprawdziło takie coś, bo pewnie w resztę dni nie tak jak owe panie był jadła mało tylko jeśli bym mogła to bym się zajadała słodyczami i innymi rzeczami, które na pewno do spadku wagi się nie przyczyniają :)

U mnie po weekendzie trochę szaleństwa było i był McDonald i słodyczy trochę i coli :P efekt pół kilo na plusie, ale dzisiaj wraz z nowym koniec podjadania.
Musiałabym się w końcu zmobilizować i zapisać na jakiś areobik.

Offline asia Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 10.09.2005r.
Odkryłam niedawno (bo i chyba niedawno weszły dopiero do sklepów) "chrupko-chipsy" ale mało kaloryczne i pyyyyszne  ;D

Takie: http://www.sunbites.pl/
Na tej stronie widać jakie są rodzaje tych chrupek i jakie mają wartości odżywcze.

Najbardziej smakują mi słodko-słone i wiosenne warzywa ale i te pomarańczowe są dobre  :)

Offline kjp83

• Chuck Norris
  • data ślubu: 13.09.2008
Asia one mają bardzo dużo kalorii! Chipsy w 100g mają 530kcal, a te 440... niewielka różnica. No i mała paczka pokrywa połowę mojej dziennej normy :)

♡ Szymon & Leon ♡

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 30 września 2006
mają full chemii...
mój żołądek jest na to wyczulony, zjadłam kilka tygodni temu, bo są naprawdę smaczne, a potem taaaaaiego pawia puściłam...
szkoda gadać...

Offline paooolka Kobieta

• Niufomaniaczka
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 05.09.2009
a u mnie czarna dziura dietowa... zalamana wynikami, brakiem @ wyladowałam u lekarza, dzis hormony, za pare dni porzadne usg i wizyta u dietetyczki z wynikami.
pare dni przelezalam z bolem brzucha (jajnika ??) choc wstepne usg nic nie wykazalo :(
nie mam po co cwiczyc, po co katowac sie dieta skoro waga pokazuje co pokazuje :(

• uzależniony
paooolka wiecznie stać nie będzie, zawsze w odchudzaniu przychodzi moment, że organizm się broni i przestawia na magazynowanie mimo, że dieta jest i ćwiczenia są. Praktycznie każdy miał taki moment, trzeba przetrzymać i będzie ok. Wiem, że łatwo się mówi, a gdy nie ma efektów człowiek gubi mobilizację i chęci. Sama kiedyś tak miałam, że waga staneła w miejscu i nie chciał przez długi okres ruszyć, pewnie bym sama zwątpiła ale wtedy byłam pod opieką poradni odchudzającej więc jak usłyszałam, że to normalne jest i często sie zdarza i trzeba poprostu przeczekać no to czekałam i w końcu ruszyło w dół. U jednych szybciej to idzie u innych wolniej.
Jedyne co jeszcze może być to jakieś inne przyczyny np. źle działająca tarczyca.

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
U mnie od tłustego czwartku co jakiś czas "grzeszki" i grzechy.

Ja niestety tak mam, że jak sobie popuszczę to już leci... muszę się znów zmobilizować na restrykcyjne NIE dla wszystkiego co zakazane.

Offline aeniołek Kobieta

• Chuck Norris
Ja się trochę zl amałam w sobotę bo była impreza z sąsiadami...ale od niedzieli znowu MŻ i nie jem po 17tej. Ważenie przed rozpoczęciem: 77kg, ważenie kilka dni po 74.5kg. Obecnie nie wiem, może się zważę jutro ;). Ale mam dostać @ więc pewnie waga skoczy, jak zawsze o 1-1,5kg.

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
Dziewczyny, co tu taka cisza?

U mnie czarna seria nadal trwa. Nie ma tragedii, ale generalnie nie jestem zadowolona z tego co jem i o której jem  ;) Wczoraj z okazji śledzika zjadłam pączka z czekoladą, był jeszcze gorący, dopiero co z pieca wyciągnięty - niebo w gębie  :P

No nic, trzeba wracać do pionu, daleka droga przede mną, a ostatnio sobie jakoś nie pomagam. Jeszcze w sobotę idziemy na urodziny więc na pewno znów będzie zdup.iony dzień  :-X

Idę pobiegać na orbim.

Offline carollaa Kobieta

• Chuck Norris
U mnie od dziś pełna mobilizacja! Początek postu mi pomaga ;) Postanowienia mam, nawet spisane hihihi, a ostatnie ważenie szybko mnie ptrzeźwiło, więc ciekawa jestem jak mi pójdzi edo wielkiej nocy :)
Jedyne odstępstwo 10.03. na roczek Małych. Trzymajcie kciuki!

Mysia, ale ja Ci tego orbitreka zazdroszczę :D

Offline kjp83

• Chuck Norris
  • data ślubu: 13.09.2008
U mnie też kiepsko. Waga stoi... moje grzeszki to z tych procentowych... średnio 2 razy w tygodniu wypada że trzeba  ;D Wczoraj śledzik u rodziców więc też whiskey było... miała być mobilizacja od poniedziałku, jednak wczoraj tata rybke przytargał ( bynajmniej nie na parze   ;D ) później śledź... Od dzisiaj obiecuje poprawę, a jutro nawet wysiłek fizyczny :)

♡ Szymon & Leon ♡

Offline aeniołek Kobieta

• Chuck Norris
Ja też zgrzeszyłam..wciągnęłam dziś całą czekoladę  ::).

kjp83 ech mam to samo. Nie potrafię sobie odmówić alkoholu  ;D. Brzmi jak wyznanie w klubie AA  :P :P.