e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Wiecie, czy nie wiecie...całe życie na DIECIE!!!!!  (Przeczytany 370468 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kjp83

o taaaak  ;D ;D ;D Tyle że nie przepadam za pączkami to fundnę sobie pizze- też tłusta i kaloryczna  ;D

♡ Szymon & Leon ♡

Offline Katrinka Kobieta

ja też a co.. ;D

A ja wlasnie sobie zdałam sprawe, ze co tlusty czwartek to jestem na diecie  ;D Przez ostatnie dwa lata nie zjadlam pączusia, w tym roku chyba tez się nie skuszę...jakoś do pączków mnie nie ciągnie, a to dlatego chyba, że moj tato mnie nimi utuczył jak byłam dzieckiem ::)
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

A ja też albo na diecie albo hamowałam swoje zapędy ;) W tym roku olewam dietę ten jeden dzień... tak na całej linii :) Pączki kupię, faworki zrobię, odliczam dni do czwartku  :tupot:  ;D

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 30 września 2006
na mnie tłusty czwartek nie działa...
z zasady pączków w niego nie jadam, raz, że specjalnie nie lubię, dwa, że nic w nich zdrowego, trzy ciężko trafić na prawdziwe pączkowe cudo kulinarne, a tak żeby tylko się dla tradycji obeżreć to bez sensu...
Jeden czwartek pamiętam, wtedy to trafiłam na pączki, wówczas zjadłam kilka, ale ich smak pamiętam do dzisiaj  - N I E P O W T A R Z A L N Y

Offline baska98 Kobieta

ja jeśli już jem pączki to tylko w tłusty czwartek i tylko z jednej cukierni... są mega lekkie i pyszne tak jakby nie były robione na tłuszczu...

co do mojej diety - to jej nie ma...
wiem, że jakbym w końcu zaczęła to efekt były lepszy ale brakuje mi silnej woli...
nie jest po 18
codziennie ćwiczę na orbitreku (obecnie 30 min)
 - //- robię brzuszki (obecnie min 120 - na różne partie) obowiązkowo wieczorem + rano jak mam czas z tym, że mniej i bardziej hardcorowe...

już dzięki ćwiczeniom widzę, że w końcu mam talię i brzuch nie wygląda tragicznie...

najgorzej jest z pośladkami i udami ale dziś kupuję kremy i mąż będzie mnie ostro masował...

oczywiście to, że nie ma diety nie oznacza, że się obżeram ale pozwalam sobie na słodkie jak mam ochotę. Staram się jeść mniej (z reguły 5 posiłków) i mniej kalorycznie...

Ja też mam taką cukiernię co robi naprawdę wyśmienite pączki (z czekoladą i wiśniami), niebo w gębie.
A tak poza tym to ja lubię pączki, nawet te "zwyklaki" i z przyjemnością nażrę się dla zasady  :P ;D

Offline eovina Kobieta

Jakoś mi tak się smutno zrobiło, czytaj zimno i do wiosny daleko. Na pociechę mąż poleciał po powiększony zestaw do MCdonalda  ;D

Żeby nie było że ciągle grzeszę dzisiaj na all zamówiłam rowerek i mam zamiar zacząć regularnie pedałować.

:Kill: :Kill: :Kill:

O tej godzinie takiego smaka robić?  ;)

Offline Katrinka Kobieta

no pięknie...heh dla mnie już w pracy dziewczyny zamówiły 2 pączki a wiedzą jak walczę hehe ale mówią, że mnie wiosenny wiatr porwie bo już taka chuda jestem .... no jasne ::) dopóki nie wejdę w moje letnie spodnie rozmiar 38 nie ma szans ;D to taki mój wyznacznik, kiedyś kupiłam spodnie a raz w nich wyszłam i koniec, nie zmieściłam się... a w tym roku chcę je założyć i kropka! Tylko to naprawdę małe 38 hehe ;)

ale na Maca mnie nikt nie namówi...no może na sałatkę za 3 zł ;)

Jak dobrze, ze nie lubie Maca  ;D
Ja na wadze dzis zobaczylam spadek, dziwne! bo ostatnio zjadlam 3 babeczki i na obiad zapiekanke ze zwyklego makaronu ( w niedziele trudno mi nie jesc rodzinnego obiadu).
Fajnie!

Ja z McDonalda lubię tylko Big maca, frytki, lody, shake waniliowy. Czasem zjem McNuggets, ale to bez szału. Więc chyba też "nie lubię" ogólnie rzecz biorąc  ;D Ale za tymi 4 produktami przepadam  :P

Ania, gratuluję i zazdroszczę  :)

Offline kjp83

i tak a propos mc donalda przypomniałyście mi o krushersie  ::) ::) ::) Jak ja go uwielbiam !!

♡ Szymon & Leon ♡

Nigdy tego nie jadłam, widzę, że słusznie  ;D
Ale to chyba KFC?

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 30 września 2006
może z rok temu byłam w MacDonaldzie - musiałam na cos poczekać, zmino  było, głodna byłam...
wzięłam sałatkę z kurczakiem...
koszmarnie to było nasolone - NIGDY WIĘCEJ!!!!

Offline kjp83

Tak Mysia... KFC. Od kurczaka zawsze mam problemy żołądkowe i ból brzucha przez co najmniej dobę ale krushersa caffe late kocham :)

♡ Szymon & Leon ♡

Offline ciriness

Ja też za pączkami i faworkami nie przepadam i nie boję się tłustego czwartku :)

Fastfoodów też nie cierpię poza Twisterem z KFC więc mnie nie kusi :)

Offline toscansun Kobieta

Jak tu trzymać dietę, jak mąż przytachał do domu wielkiego torta bezowo-żurawinowego z bitą śmietaną ::)
Żeby było weselej dzisiaj są też jego urodziny, więc jako dobra żona zrobiłam mu torta czekoladowego ;D także mamy na jutrzejsze śniadanie/obiad/kolację :)

Offline eovina Kobieta

Ja fasy foody kocham miłością ogromną, zresztą tak samo jak słodycze. I tu uważam za wielką niesprawiedliwość, bo przeważnie się lubi albo słodkie albo konkrety a ja lubię i to i to  ;D

Od dzisiaj grzecznie wracam na 1200 kcl.
Zakupiłam w sklepie kuskus. jak się to je, macie jakieś pomysły???

A ja właśnie wróciłam z restauracji meksykańskiej w której pożarłam fajitas... oj pycha. No, ale w ramach obiadu i bez deseru więc chyba tragedii nie ma.

Ech, pysznie było  ;)

Offline eovina Kobieta

Uwielbiam meksykańskie żarełko  :)

Offline kjp83

Uwielbiam kuskus. Jakiś czas temu mąż mi takie zrobił że tylko to jadłam przez 3 dni. Ale niestety jak to u niego zwykle bywa- inwencja własna i zapomniał co dawał  ::) Ja robię z tego przepisu:
uskus z warzywami I

* kuskus
    * 1 łyżka oliwy z oliwek
    * 1 czerwona papryka
    * 1 zielona papryka
    * 1 mała cukinia
    * 2 czerwone cebule
    * 1 łyżeczka kolendry
    * 200 g gotowanego groszku zielonego
    * 250 g bulionu warzywnego
    * gałązki kolendry

Pokroić paprykę, cebulę i cukinię na 4 cm kawałki. Rozgrzać olej w głębokiej patelni. Wrzucić warzywa i podsmażyć. Dodać groszek następnie bulion i dusić kolejne 10 minut. Na końcu dodać kolendrę. Przygotować kuskus zgodnie z instrukcją na opakowaniu. Przygotowane warzywa ułożyć na talerzu obok kaszki kuskus i przybrać gałązkami kolendry.

I tu są fajne przepisy z kuskusem
http://www.goscinneprogi.pl/ku_kuskus.html

♡ Szymon & Leon ♡

Zjadlam walentynkową pizze - ups 8)

Myślałam, że dziś polegnę i nie dam rady się zmobilizować na basen... jeny, chyba jeszcze nie było mi tak ciężko nigdy. Słabszy dzień czy co? Tak czy siak przyszłam się pochwalić, że wygrałam w lenistwem  ;) Trochę przyświecała mi myśl, że jutro przecież odpust kompletny to jeszcze ostatni wysiłek i dzień przyjemności....  ;)

Offline baska98 Kobieta

dobrze, że poszłaś na ten basen, bo dziś istne obżarstwo :D pączki :D :D :D

Offline eovina Kobieta

kjp83 dzięki za przepis, chyba dzisiaj wypróbuje na obiad.

A dzisiaj dziewczyny pora rozpocząć pączkowe szaleństwo  ;D

Offline .:Anka:. Kobieta

ja już rozpoczęłam  8)

A ja właśnie zjadłam śniadanie i jeszcze żadnych pączków nie posiadam  ;)
Chwilę odpocznę i zabieram się za faworzenie  8)

Offline kjp83

właśnie wciągnęłam 2 małe doughnutsy  ;D Mam zamiar dzisiaj zaszaleć  ;D

♡ Szymon & Leon ♡

Ja chocby wołami mnie mieli ciągnąć nie wychodze na tę pogodę po pączki...posile się wiec jabłuszkiem ;D