e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Wiecie, czy nie wiecie...całe życie na DIECIE!!!!!  (Przeczytany 368486 razy)

Im więcej tym lepiej tak pokrótce. Szczególnie dla osób wysokich i cięższych  ;) Mniejsze koło pewnie daje mniejszy opór, orbi jest mniej stabilny. Chyba nie wzięłabym mniej niż 12kg.

No a jak ja jestem mały krasnal (160 cm ) i waże ok. 55 kg to jaki powinnam miec? Znaczy jakie to kolo?
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline Katrinka Kobieta

anusiaaa widzę, że się wkręciłąś ;D

Ja mam 170 cm i ważę noo lepiej nie pisać bo 63 kg :( i mam koło zamachowe 8 kg i spokojnie  ;) po 30 min leje się ze mnie... ale tak jak pisałam ja dostałam więc darowanemu.... ;D ale w pracy już zauważyli poprawę sylwetki ;D ;D

Ania, no to myślę, że takie 8kg to spoko  :D

Właśnie wróciłam z basenu, lekko burczy mi w brzuchu. Kocham ten stan  :P

Offline misia241 Kobieta

Postanowiłam i ja sie ujawnić :)
Jutro minie tydzień jak jestem na diecie :) Kiedy tłuszczyk wylewał mi sie ze spodni postanowiłam coś z tym zrobić :)zobaczymy co z tego wyjdzie :P
Jutro pierwsza wizyta u dietetyka,ważenie-mierzenie ::) aż mnie skręca na sama myśl ::)

misia powodzenia i wytrwałości :)

Dziewczyny, co za masakra  :los: Kondycyjnie orbitrek mnie wykończy.... ustawiłam najmniejszy opór i po prostu umarłam w 5 minucie  ;D Jeny jak teraz myślę, że mam zamiar dojść do 60 minut to wydaje mi się to NIEREALNE  ;) 30 minut zresztą też  ;)

Mysia, dajesz, dajesz...cwiczenie czyni mistrza  ;D

Ja mam zakwasy, boli mnie brzuch i uda...jutro lightowo ide na fut burning...moze w so bote na jakies BPU się skusze 8)

Offline baska98 Kobieta

ja zaczynałam na orbitreku 15 min interwałem i to była dla mnie masakra. Ledwo zipałam ;D a teraz jadę 30-35 min w zależności czy mam czas i jest lejtowo :D a jest to mój 4 tydzień...

Do 15 minut mi jeszcze baaardzo daleko, nawet nie wiesz jak Cię podziwiam  ;D
Coś okropnego, daje w kość. No nic, mam nadzieję, że chociaż do 15-20 minut dojdę w miesiąc  ;) ;) ;)
Obniżyłam swoje zamiary  8)

Offline Katrinka Kobieta

Dasz radę..ja na początku tak 5-10 min potem 20 min i po 2 tygodniach daję radę po 30 min..codziennie.
Na więcej nie mam czasu niestety.. ale może w weekend.. ;)

Offline Justys851 Kobieta

Czytam Was od początku więc w końcu trzeba się ujawnić  ;D

Co prawda po porodzie dałam sobie czas do końca lutego z wagą no ale już nie dużo zostało. Póki co pozostało jakieś 2 kg do wagi z przed ciąży ale oprócz tego przydałoby się jeszcze zrzucić jakieś 4 kg żeby dojść do wagi z okresu ślubu.
Póki co chodzę na basen raz w tygodniu ( czasami 2 ) no i odstawiłam słodycze, a uwierzcie mi ze pochłaniałam ich dotychczas mnóstwo  ::) I tak naprawdę to one mnie gubią bo w domu stosujemy racjonalne odżywianie.
Na szczeście mój mąż tez jest fanem "zdrowego" odżywiania więc z nim problemu nie mam  ;D

Offline Katrinka Kobieta

Offline kjp83

obrzydliwa  :o o już 100razy bardziej wolę swoje sadło :)

♡ Szymon & Leon ♡

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 30 września 2006
anorektyczki nie widziałyście...
anoreksja jak anoreksja...żeby to jedna taka...

Offline misia241 Kobieta

Masakraa :o :o

Ja dziś pierwszych mierzeniach u dietetyka :D rezultat, po 2 cm mniej w pasie,brzuchu i biodrach :o ::) ;D szoku doznałam jak zobaczyłam miarke :P
Jestem przeeeszcześliwa :D

Mysia,na poczatku zawsze jest cieżko ;) zobaczysz jak za 2 tyg. bedziesz śmiagała na orbitreku :)

Lila, szkoda, ze Pani nie chce się przyznać...tylko wciska kit, że je codziennie fastfoody i inne niezdorowe i tuczuące rzeczy....mysli, ze wszystkich nabierze ::)

Offline eovina Kobieta

Tylko po co ktoś promuje takie kobiety?? Nie mieści mi się to w głowie.

ehh... a ja ma kryzys, od tygodnia siedzę u rodziców a tu diety nie ma. jedyne co to na rowerku codziennie z 30-40 minut jeżdżę może mnie to uchroni przed zapuszczeniem się  ;)

Offline b@by Kobieta

kurde fajne te orbitreki, ale ja nie mam na to miejsca ani forsy, wyciagnelam za to moj steper i zaczelam z mlodym chodzic na basen ;D

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 30 września 2006
Lila, szkoda, ze Pani nie chce się przyznać...tylko wciska kit, że je codziennie fastfoody i inne niezdorowe i tuczuące rzeczy...

ludzie robią dziwne rzeczy, żeby się wypromować tak czy inaczej....

Offline Katrinka Kobieta

misia241 pięknie !! ;D ale to cieszy, prawda?

ja się dziś zmierzyłam ...ale tylko w biodrach bo mierzyłam je na początku stycznia jak kupowałam sukienkę.. więc dzisiaj mam - 8 cm i jestem w szoku ;)

Coś mnie podkusiło żeby dziś wejść na wagę (ważę się w każdy poniedziałek) no i co zobaczyłam? 0,2kg więcej niż na początku tygodnia  :Placz_1:

No i utrzymaj człowieku motywację...  :glowa_w_mur:

Offline asia Kobieta

Eovina, brawo! Gratulacje! -8kg to naprawdę dużo przez okres 1,5 miesiąca  :)

Mysikróliczek... nie rycz kochana - przecież to normalne, że są wahania wagi. 0.2 kg to NIC!!! Uśmiechnij się już  ;D :-*

Ja dzisiaj byłam na ABT i TBC - po 1h każde... masssakra! Jutro się chyba nie ruszę hehe...
Ale warto było pójść  ;D

Offline eovina Kobieta

Katrinka bardzo dobry wynik :)
Ja tez się zmierzyłam i wyniki są dość dziwne. W tali - 8 cm, za to w biodrach i tyłki ani centymetra. Jak to możliwe?? Czy ten tyłek na zawsze już taki pozostanie??  ;)

A ja sie nie mierzylam na poczatlu...wiec nie mam co porownywac ;D

Za to dzis zrobilam muffinki i  nie omieszkam jednej zjesc, o co mi tam!

Offline Katrinka Kobieta

no pewnie, nie dajmy się zwariować ;)

Offline ciriness

A ja jestem od prawie tygodnia na diecie niskopurynowej czyli jakby wegetarianizm, myślałam że waga od razu skoczy bo ja raczej bez węgli od 2 lat albo na niewielkich a nie jest źle.

Mam nadzieje, że nie przytyje :)

Offline misia241 Kobieta

Katrinka,pewnie że cieszy ;D szczególnie jak są takie efekty ;)

Właśnie się zorientowałam, że w najbliższy czwartek jest tłusty czwartek i w związku z tym... ekhm, ogłaszam wszem i wobec, że mam zamiar NAŻREĆ się pączków i faworków aż po dziurki w nosie  ;D

Zamierzam upiec faworki i grzeszyć grzeszyć i jeszcze raz grzeszyć  8)

Offline eovina Kobieta

Mysikróliczek przybij piątkę bo ja mam zamiar zrobić to samo  ;D
Już dzisiaj fajnych przepisów na pączki szukałam  ;D