e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Wiecie, czy nie wiecie...całe życie na DIECIE!!!!!  (Przeczytany 333511 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
Ja sie pilnuje...ja nie pilnowalam :P
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline eovina Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 26-12-2010
eovina, co się dzieje? Skąd brak motywacji? Spójrz na mój suwak, do wiosny coraz bliżej, nie ma co się ociągać

Dzisiaj już trochę lepiej, nawet nie nagrzeszyłam w tym braku motywacji.
Byłam na zakupach i kupiłam sobie trochę ciuchów, wszystkie pasowały(rozmiar 40.) I taka mnie refleksja naszła, że po to ktoś stworzył rozmiar 40 żeby ktoś(czytaj może ja) go nosił. I stąd moja chwilowa załamka.
Nie ma co na następnych zakupach kupuje 38- to mój nowy cel  :)

Offline kjp83

• Chuck Norris
  • data ślubu: 13.09.2008
eovina... zależy co kupujesz w rozmiarze 40- jeśli bluzki o jak najbardziej ok  ;D
Ja ze spodniami nigdy nie zejdę poniżej 40 i bardzo mi to pasi :) Poza tym rozmiarem też nie ma co się tak sugerować bo 40 w zarze a 40 w orsayu to dwa bardzoooooo różne rozmiary :)

♡ Szymon & Leon ♡

Offline eovina Kobieta

• Chuck Norris
Niestety to było orsay  ;) Bluzki, bluzki to było spodni to postanowiłam nie mierzyć żeby sobie całkiem nastroju nie psuć. Wszystkie kilogramy to mi w tyłek poszły po ciąży a te 7 co niby straciłam to mi spadło ale z cycków chyba tylko  :P

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 30 września 2006
Anula żadna dieta nie jest wieczna ja się potem po niej "żre po staremu"...
ewidentnie dziewczyny odpuściły pilnowanie, proteinowy dzień...itp...
DIET CUD nie ma...

Offline .:Anka:. Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
a szkoda  :P

macie może jakieś doświadczenia (pozytywne najlepiej) z zabiegami typu liposukcja bez skalpela?

Offline anetka71 Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 11.10.2008

DIET CUD nie ma...

jest!!! ja od ponad dwóch lat jestem niestety tego przykładem... "dieta cud- cud, jak schudnę"  ;)

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 30 września 2006

anetka....życzę konsekwencji...

Anka po jednym jakiś efekt jest...
jędrna skóra bardziej spoista tkanka na udach...
ale wg kosmetyczki u mnie spektakularnych efektów nie miało za bardzo prawa byś widać bo raz, że za chuda (wg niej), dwa tylko jeden zabieg...

myślę, że seria zabiegów + ćwiczenia dałyby jakiś efekt...

Offline .:Anka:. Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
wiesz jaki mam problem - wisząca skóra na brzuchu.
chodzę na power-plate dwa razy w tyg ale chcę sie jeszcze wspomóc a teraz dużo jest tego typu zabiegów na groupnach w "dobrej"cenie  :)

Offline Katrinka Kobieta

• My:)
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.08.2007
u mnie - 5kg  ;D ;D po prostu się pilnuję ale też nie odmawiam ciasta czy wczoraj frytek ::) ale to jest okazjonalnie.
Waga dalej śmiga w dół, to mnie cieszy :) Ćwiczę co 2 dzień po 30 min na orbi, niekiedy nawet codziennie. Nie jem po 18 ;)
Niedługo zaczynam jeździć na basen ;)

Offline kjp83

• Chuck Norris
Katrinka ja tak samo- jem WSZYSTKO.  Frytki, czekolade, kebaba nawet sobie fundnęłam ( zwróciłam tylko uwagę żeby był w tortilli i sosy jogurtowe), ale robię to rozsądnie. Póki co -4kg ( około bo wagi początkowej tak na prawdę nie znam- bałam się wejść ;) )

♡ Szymon & Leon ♡

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
Ja zgodnie z zapowiedzią zjadlam wczoraj domowa pizze - no pychaaaaaaaaaaaa :D

Dziś już sie pilnuje, ale od poniedziałku juz reżim  :D No i powrot na fitness bo ostatnio praca i chore dziecko nie pozwalaly mi na to :)

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
U mnie weekend masakryczny... nawet nie będę pisać co i jak  ;) No, ale spodziewałam się tego także nie rozpaczam i wpisuję to w "nakręcanie metabolizmu" i "uzupełnianie wszelkich niedoborów"  :blant:

Tak czy siak jutro basen i czekam na orbiego... mam nadzieję, że pn-wt do mnie zawita.

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
Waga po weekendzie niestety poszybowała do góry...  Szkoda, że nie utrzymała się na tym poziomie z ostatniego ważenia  :-\

Offline kjp83

• Chuck Norris
łączę się w bólu :) w tygodniu zaciskam pasa a ten skok był mi potrzebny żeby się nie rozbestwić za bardzo ( bo już lekko zaczynałam). Nie ma tego złego...  ;)

♡ Szymon & Leon ♡

Offline carollaa Kobieta

• Chuck Norris
Ja również wracam z dalekiej i ciężkiej ;) podróży. Odtąd już będę grzeczna i cieszę się, że niedługo post, to będzi emi o wiele łątwiej :D

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
Odpoczywam po basenie i cieszę się, że się zmobilizowałam. Oj było ciężko...

A jutro zamieszka z nami orbitrek  :skacza:

Offline eovina Kobieta

• Chuck Norris
U mnie dzisiaj waga pokazała - 8 kilo od początku diety. Nieźle idzie  :)

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
-8kg  :o
Gratulacje! Niesamowity wynik. Właściwie w miesiąc i trochę. Szok!

Offline eovina Kobieta

• Chuck Norris
Ciesze się bardzo bo różnicę już widać. Ale wiem dobrze, że u mnie 5 kilo to była sama woda, wiec tak naprawdę to tylko 3 kilo ciężkiej pracy  ;)

Offline Katrinka Kobieta

• My:)
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.08.2007
Nio nieźle eovina Gratulacje!!

Mysikróliczek orbitek bardzo wciąga zobaczysz ;) ja już codziennie ćwiczę po 30 minut ;D i coraz większy dystans pokonuję ;)
A niektórych jedzonek nie umiem odmówić sobie...ale nie jem codziennie tylko okazjonalnie np. urodziny czy imprezka ;)

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
Katrinka, mam zamiar dać się wciągnąć  :D Pewnie na początku to się przewrócę po 10 minutach... jak kiedyś chodziłam na siłownię to pamiętam jak to w kość dawało :) Chciałabym dojść do 60 minut.
Już planuję, a jeszcze do mnie nie dojechał  8)

eovina, woda czy nie woda, ważyłaś 8kg więcej więc zrzuciłaś z kręgosłupa niezły ciężar!

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
Przez was zaczelam rozglądać się za Orbim ;)

ja po wczorajszym teringu mam zakwasy...tak to jest jak sie 1,5 tyg nie cwiecze, ale sa pozytywy zmienili grafik na fitnesie na bardziej mi pasujący wiec jest szansa na 3 razy w tyg i w sobote 18-tego ide na maraton fitness....3 h...bedzie się działo 8)

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
Ania, no to nieźle sobie dasz popalić  :D

Mój orbi dziś do mnie przyjedzie, pan kurier już zapowiedział swoją wizytę  :skacza:

Offline ziomaleczka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 12.09.2009
Mysikróliczek a jaki model orbitreka wzięłaś? :) Bo albo nie doczytałam albo nie pisałaś ::)

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
Nie napisałam, jakoś zapomniałam  ;)
Na zdjęciu jest model wymieniony i firma  :)

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
Mysia, ile za nigo dałas?

Offline ziomaleczka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 12.09.2009
Zacny ten orbitrek :)

Napisz potem jak się sprawuje :)

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
Ania, ok 1400zł, ale ma 16kg koło zamachowe.

Już jestem po pierwszej próbie. Chodzi cichutko, słychać tylko szum  ;D
Ma pełno programów plus ja mogę sama zaprogramować go tak jak tam mi się będzie chciało. Na pierwszy rzut jestem bardzo zadowolona :)

Offline eovina Kobieta

• Chuck Norris
Fajny ten orbitrek, tylko kurcze cena troch e zawrotna. Ja próbuje M. namówić na taki http://www.xtreme-style.pl/product-pol-577-Orbitrek-magnetyczny-SPOKEY-Indiana.html
A o co chodzi cz tym kołem zamachowym może mnie ktoś oświecić???