e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Wiecie, czy nie wiecie...całe życie na DIECIE!!!!!  (Przeczytany 329563 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline paooolka Kobieta

• Niufomaniaczka
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 05.09.2009

Offline eovina Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 26-12-2010
Też mam zamiar nie jeść po 18, ale dla mnie to bardzo trudne bo wieczorami to mnie największa głodzilla bierze.
Mi się wydaje, że nasi mężczyźni nie chcę byśmy chudły. Mój na pewno nie chce bo lubi mieć za co chwycić

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
U mnie z wieczorami jest podobnie... ale z drugiej strony ja jem obiad ok 17:30-18 właśnie i po prostu już lepiej żebym po nim nic nie jadła. I jednak wolę kłaść się spać z burczącym brzuchem niż najedzonym - psychicznie lepiej się z tym czuję ;)

Jak zaczynam się robić głodna to wypijam jedną gorącą herbatę za drugą - pomaga :)

Offline Koozaa Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 30.05.2013 ( Boże Ciało)
Mój odchudza się razem ze mną, więc nie mam co narzekać. :D Schudł już 10 kg :) Jest kochany i ze smakiem wcina wszystko co robie i w dodatku utrzymuje że mu to smakuje :D w związku z czym idę grilować łososia :D

Offline kkotek Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 13.09.2008

A tak w ogóle to oglądała waszą relacje ze ślubu, cudnie wyglądaliście. A ty to się raczej nie masz z czego odchudzać.

eovina dziękuję bardzo za komplementy  :oops: :oops: :oops: :oops:
Jeśli chodzi o odchudzanie to ja już ponad rok przed ślubem się odchudzałam  wtedy udało mi się zrzucić 10 kg  :P Po ślubie utyłam  :'( :'( :'( (i to prawda, że małżeństwo w ciagu 1 wspólnego  roku tyje 8 kg- usłyszałam to kiedyś w ddtvn i nie wierzyłam aż do czasu... ). Niby ciągle walczyłam z kilogramami ale bez większych efektów  :-\ :-\ :-\ :-\ aż w końcu 16 marca 2010 roku postanowiłam przejśc na dukana i niestety ta historia trwa po dziś dzień  ::) ::) ::) ::) żałuję i to bardzo tego kroku ale to nie jest temat tak na forum bo łatwo mi nie jest  :'( :'( :'( :'(
Stwierdzam tylko, że byłam szczęśliwsza kiedy byłam grubsza o 20 kg bo teraz to nie jest życie  :pogrzeb: :pogrzeb: :pogrzeb:

Koleżanko moja -----------> eovina a gdzie Twoja relacja ??? ??? ??? ??? ???
Szukałam ale nie znalazłam- chyba, że mi na oczy padło i przegapiłam  :P :P :P

Kajetan  *† 31.12.2015 (15 tc)
Paulinka ❤️ 19.03.2018

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
kkotek, nie bardzo rozumiem Twój post. Masz po Dukanie jakieś poważne problemy zdrowotne?  :( Jeśli tak to może warto byłoby o tym napisać w wątku dukanek... chociaż rozumiem, że to dla Ciebie trudny temat.

Offline kkotek Kobieta

• maniak
Z moją głową jest źle bo sama się zapędziłam i nie słuchałam nikogo..... widziałam, że kg spadają (pseudo dukan+ za.... w pracy= cały dzień bez jedzenia a wieczorem juz brak ochoty na cokolwiek) i teraz mam za swoje ::) ::) ::) ::) także myslę, że jakbym z głową dukała to by nie było tego wszystkiego ale nieeeeeeeee- ja chciałam być mądrzejsza i teraz mam. Mój mąż powinien dostać jakiś order za cierpliwość do mnie bo nie jeden by już mie rzucił za te moje dziwne "wizje" i ciagłe nowe pomysły jak stracić zbędne kg   :( :( :( :(  Ja sama mam już siebie dosćc za to wszystko ale TO COŚ jest silniejsze ode mnie  :'( :'( :'( :'( Tyle razy obiecywałam,obiecywałam, obiecywałam i co..... dalej jest jak jest! Może kiedyś znajdę czas i osobę przjaźnie nastawioną do tego by pomóc  mi się z tego wyleczyć..............

Kajetan  *† 31.12.2015 (15 tc)
Paulinka ❤️ 19.03.2018

Offline eovina Kobieta

• Chuck Norris
Słyszałam, że po dukanie różnie może być, jedni chwalą tą metodą inni na niej wieszają psy. Ja zawsze się wolałam od tego trzymać z daleka. Poza tym nie przepadam za gotowanym kurczakiem i jajkami wiec dukan raczej nie dla mnie :P Wole jeść wszystko i liczyć kalorie.

p.s. kkotek relacji nie było, odliczania też nie. watek w bebikowie to moje pierwsze dzieło  ::)

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
Dziś rano basen odpuściliśmy, było -20  :mdleje:
Także czeka nas dziś popołudniowe pływanie.

Wczoraj ani nie ćwiczyłam, ani nie sprawdzałam ile wody wypiłam. Jedyne co mi się udało to zakończyć jedzenie przed 18 i później już nic  ;) No to nieźle zaczęłam z lutowymi postanowieniami  8) Za to jestem z siebie dumna, bo siedziałam w coffee heaven i nie wypiłam nawet malusiej kawki. Chyba się nieźle zaparłam z tą dietą, bo to jakiś fenomen jest  ;) No nic, odpukać i oby jak najdłużej mi się ten "trend" utrzymał.

Offline paooolka Kobieta

• Niufomaniaczka
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 05.09.2009
przy -20 tez bym sie nie ruszyła  :D wrrrrrrrrr

wczoraj dzien wolny od cwiczen, dzis trening choc wcale nie mam na niego ochoty - juz sie nastawiłam negatywnie  :D

dzis brak pomysłu na obiad

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
Ja mam dzis leczo z kaszą....mniam.
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline Koozaa Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 30.05.2013 ( Boże Ciało)
Zupka grzybowa dzisiaj :D Mniam

Offline b@by Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 15.08.2009
u mnie ciezko z liczeniem kal, ale na szczescie znalazlam diete odpowiednia dla siebie, polega na manipulowaniu metabolizmem  poprzez roznicowanie typem kalorii
Przed ciaza za jej pomoca zrzucilam 10kg (tyle przytylam po rzuceniu fajek) w 2 m-ce. Po swietach pojawilo sie ekstra 3kg dlatego do niej wracam, chociaz musze szczerze przyznac, ze mnie to bardziej niz o kg chodzi o figure a tu niestety po ciazy brzuszka nie moge sie pozbyc :( No nic trzeba sie wziac za cwiczenia...
u mnie na sniadanko dzis byl serek wiejski, na lunch mieszanka warzyw na parze, na obiad kurak pieczony a na kolacje chyba bedzie salatka

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
Napisz coś więcej, proszę. Na czym to polega? Pierwsze słyszę...  :)

Ech.. nie mam ochoty iść na basen, masakryczna niechęć  ::)

Offline malgosiask Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 10 czerwca 2009r.
Baby, pliiiiis. Napisz coś więcej. Ja zaczęłam tyć, mimo, że karmię piersią już 9 miesięcy. Waga leciała w dół dokładnie przez pół roku... Potem jaaaazda w górę...
Chcę w 2 miesiące zrzucić 6kg...

Offline b@by Kobieta

• maniak
Na pewno sie z nia spotkalas na necie-Odchudzanie na Zawolanie
wydaje mi sie, ze kazdy musi znalezc diete odpowiednia dla siebie wtedy latwiej w niej wytrwac, czlowiek sie tak nie meczy
mnie wlasnie ta dieta przypasila  ale to juz zalezy od indywidualnych preferencji ;)

Offline Elcik Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 02.06.2007
A ja odkryłam mega wielki owoc, który jest ogromny, soczysty i smaczny :) pomelo. Wycinam środek i w pudełku zabieram do pracy.....świetnie zapycha a jak smakuje :)

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
Kiedyś spróbowałam tego pomelo ale jakoś mi nie podszedł...

Wróciliśmy z basenu. Jeny, jak dobrze, że to już za mną  8) ;D

Offline kjp83

• Chuck Norris
b@by to chodzi o tą dietę http://www.odchudzanienazawolanie.pl/ ?? Oni dla każdego taki sam zestaw mają? Kupując jeden raz może cała rodzina z tego korzystać?

♡ Szymon & Leon ♡

Offline asia Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 10.09.2005r.
Ja się wczoraj ważyłam i po miesiącu mam - 4kg oraz:
w pasie - 3cm
w biodrach - 3cm
pod biustem - 3cm
w udach - 4 cm (tutaj przyjmuję, że pomiar nie jest dokładny i te - 4cm to pewnie za dużo ale najważniejsze, że jest mniej  ;D).

Offline .:Anka:. Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Asiu, super wynik!

KJP, wczoraj znalazłam wątek na kafereterii - na 33 str jest rozpiska co i jak trzeba jeść

http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4071276&start=960

zaraz zasiądę do lektury  :kawa:
« Ostatnia zmiana: 3 lutego 2012, 09:13 wysłana przez .:Anka:. »

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
Asia, rewelacja! I ten wynik w udzie  :o Nawet jeśli zawyżony to i tak bym się cieszyła  ;D

Ja też z chęcią poczytam, dzięki Ania  :)

Offline aneta_81 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 22.07.2006
dołączam do Was..
po dukanie mam 7 kg na plusie.. wiec czas zeby sie wziąć za siebie..

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
Ja uwielbiam pomelo...mniam  ;D

Ja na jutro zaplanowalam pierwszy krolewski posiłek od miesiaca...sama zrobie pizze. Chodzi za mna i chodzi wiec wole sama zrobic, niz kupic...bedzie mega wyzerka :P
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
U mnie wyżerka będzie w sobotę  ;) I to taka konkretna z ciastami i tortem Pavlovej  ;D
Nie mogę się doczekać i mam zamiar się nie oszczędzać  :P

Offline b@by Kobieta

• maniak
kjp83 i Anka to dokladnie ta dieta
asia brawo za wyniki :brawo_2:

Offline b@by Kobieta

• maniak
acha nie jest napisane na tej stronce, ze pomiedzy kolejnymi cyklami mozna zrobic sobie max. 3 dni przerwy ;)

Offline eovina Kobieta

• Chuck Norris
Ja chyba mam jakiś dołek, motywacji mi zaczyna brakować. Muszę się jakoś do kupy zebrać

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
eovina, co się dzieje? Skąd brak motywacji? Spójrz na mój suwak, do wiosny coraz bliżej, nie ma co się ociągać!  ;)

Przyszłam zameldować, że zakupiliśmy orbitreka. Nie mam pojęcia gdzie go postawimy   :pogrzeb:
Ale decyzja zapadła, kasa wpłacona, czekamy na kuriera.

Cieszę się z nowego nabytku  :skacza:
Mam nadzieję, że konkretnie przypedałuję  8) Także zmieniam postanowienia lutowych ćwiczeń na karimacie na dyganie na orbim. Na koniec lutego chce robić 60 minut co dwa dni. Raz basen, raz orbi.

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 2006-10-07
A ja tak sie zastanawiam.... Bo duuuużo jest Was tutaj kiedys dukających. Czemu waga poszła w górę? Ponoc jak sie pilnuje tego jednego proteinowego dnia w tygodniu to waga powinna sie utrzymac, tak? Bo tak duzo ludzi zachwalało tą dietę, a widac wcale nie jest ona taka super...