e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Wiecie, czy nie wiecie...całe życie na DIECIE!!!!!  (Przeczytany 339046 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
No ale to nie znaczy, ze cos tam może "wadzić".

Wyczytalam kiedyś, że czasami organizm roznie reaguje i jeden moze jesc jabłka w czasie diety i jest ok, a innemu te jabłka mogą "przeszkadzac".

Ja się zapijam wlasnie Colą Zero.....
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline eovina Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 26-12-2010
No to ja się pochwalę na wadze - 5 kilo  :skacza:

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
Wow, jaki wynik  :o
Gratuluję!!!

Offline baska98 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 31 maj 2008
ja też dziś zobaczyłam spadek :D :D :D jeszcze muszę zrzucić dobre 2 kilo ale będzie to chyba trwało wieczność...
choć widzę, że nawet po tych 2 kilogramach nie uzyskam takiej sylwetki jak po dukanie, bo wtedy ciało zrobiło mi się bardzo jędrne, a teraz szkoda gadać...
codziennie walczę na orbitreku 25 min bardzo, bardzo szybkim tempem... czasami chyba za szybki, bo przekraczam swoje tętno maksymalne ale za to cała koszulka mokra :D robię sobie trening interwałowy... + w domu brzuszki.

dziś znowu na II śniadanie to co wczoraj - posmakowało mi to :D

Offline eovina Kobieta

• Chuck Norris
Dzięki :)
Bardzo się ciesze z tego wyniku ale wiem, tez że to woda po prostu spadła. nie mniej jednak motywacja do dalszego odchudzania podbudowana.

A wczoraj była w biedronce i kupiłam bardzo dobry makaron taki pomidorowo szpinakowy, kalorii tyle co normalny a smak o wiele lepszy.

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
Ooo super wynik.

Ja mam 3 kg na minusie, ale 1,5 kg to pewno sama woda, wiec sie nie podniecam jeszcze ;D

Offline paooolka Kobieta

• Niufomaniaczka
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 05.09.2009
gratuluje dziewczyny!!!!!

Offline paooolka Kobieta

• Niufomaniaczka
  • Chuck Norris
po niedzielnym treningu dopiero dzis doszłam na tyle do siebie zeby pojsc na natepny :) siłka + aeroby zaliczone! padam i mam nadzieje ze zakwasy bede mniejsze niz ostatnio! :)

Offline baska98 Kobieta

• Chuck Norris
u mnie dziś niestety waga w górę...
do tego dziecko dało mi w kość więc piję sobie właśnie drinka...

Offline eovina Kobieta

• Chuck Norris
paoolka podziwiam, kurcze mi by się nie chciało za leniwa chyba jestem
Mi ostatnio tez moje zabkujące dziecię dało w kośc i sobie zjadłam kinder bueno dla relaksu. Ale jak już zjadłam całego batonika to myślałam, że się spawiuje tak mi było niedobrze. chyba się organizm od słodkiego odzwyczaja bo kiedyś to bym i z 10 kider bueno mogła zjeść

Offline baska98 Kobieta

• Chuck Norris
ja piję tego drinka i mam wyrzuty, a przez picie nie chce mi się nawet brzuszków robić...

Offline kjp83

• Chuck Norris
  • data ślubu: 13.09.2008
Baska a dlaczego wyrzuty? Ja podziwiam za takie restrykcyjne podejście ale sorry ŻYĆ też trzeba  ;D Nie dajmy się zwariować ;)

♡ Szymon & Leon ♡

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 30 września 2006
dokładnie...
na diecie trzeb sobie robić małe przyjemności, a potem znów pasa zaciskać...

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
Psychicznie nastawiam się na jutrzejszy poranny basen... ale jak myślę o tej pobudce znów...  :mdleje:

Offline paooolka Kobieta

• Niufomaniaczka
  • Chuck Norris
paoolka podziwiam, kurcze mi by się nie chciało za leniwa chyba jestem

ja to poprostu lubie tzn silke   :D sprawia mi to duza przyjemnosc, jeszcze wieksza jak cwicze na fajnej sali bez sapiacych koksów ;)
gorzej z aerobami, kiedys moglam godzinke na steperze a teraz zadycha wrrrrrrr i dłuzy mi sie niemilosiernie.

dzis pobolewa mnie brzuch, nie wiem czy to zgada czy jakas niestrawnosc.strasznie sie mecze i ciezka noc przede mna

Offline asia Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 10.09.2005r.
Ja nie byłam dzisiaj na ćwiczeniach  :'( Boli mnie gardło i leci z nosa więc leczę się fervexem....
Mam nadzieję, że jutro będę się lepiej czuć bo jadę z Olcią nad morze na 3 dni  :)

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
Nawdychasz się jodu to zaraz będziesz zdrowa :)
Fajnie, zazdroszczę tego morza :)

Offline baska98 Kobieta

• Chuck Norris
ja z reguły mam tak, że jak sobie raz na coś pozwolę to potem pozwalam sobie już częściej...
w tym tygodniu zjdałam 3 małe ciasteczka z cukrem do kawy (robione, rozmiarów 3cm/3cm/3cm) i teraz myslę tylko o tym, a najgorsze jest to, że mam ich w domu jeszcze pełno...
dziś waga taka sama jak 2 dni temu więc nie jest źle tym bardzije, że za 4 dni przychodzi @...

Offline kjp83

• Chuck Norris
Baśka 3 ciasteczka jeszcze nie są powodem że się nie chudnie... ani że się przytyje. Ja jem normalnie, pozwalam sobie na kostkę czekolady, jak mam na coś ochotę to to jem, ale w OGRANICZONYCH ilościach. Nie sztuką schudnąć ale sztuką jest utrzymać wagę. Im bardziej ograniczam się teraz tym bardziej rzucę się na jedzenie po osiągnięciu celu, a tym samym efekt jojo :)

Ale nie ukrywam że podziwiam za takie podejście- ja bym nie mogła sobie odmówić :)

♡ Szymon & Leon ♡

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
Jak mam teraz mega zapierdziel w robocie to nawet nie mysle o jedzeniu  ;D wiec oby jak najwiecej pracy, ale tez nie mam kiedy jechac na fitness bo wychodze o 19 ::)

Odrobie treningi w przyszlym tyg, mam nadzieje ::)

A dzis na obiados salatka wiosenna  ;D Zawsze po niej czuje sie lekko.

Macie jakies pomysly na obiady....musze cos konkretnego na jutro wymyslic, w koncu weekend a maż i dzieć będą jesć łazanki :'(

Offline kjp83

• Chuck Norris
Moje zestawy obiadowe to póki co:
-zupy ( pomidorowa, barszcz ukraiński, ogórkowa- ok 50kcal w 100g)
- na szybko i na mega lenia zupa krem pieczarkowa- ok 110 kcal w 100g
- sałata lodowa + inwencja własna + kurczak + sos jogurtowy + feta ( odrobina dla smaczku   ;) )
- mięso mielone na ostro z pieczarkami w tortilli
- no i ryba na folii do piekarnika w dowolnym zestawieniu

Fanką ryb z piekarnika nie jestem ( śmierdzą mi) ale ostatnio zrobiłam i wyszła pysznaaa. Na folii kładę startą marchewkę i dopiero na to przyprawiona ryba + oliwa + pieczarki pokrojone w plasterki wcześniej podsmażone  ;D Bardzooo pyszna- a mówi to Wam ktoś kto akceptował rybę tylko w panierce smażoną z frytkami ;)

No i dalej wymyślam- póki co to u mnie rządzi. Obiad ma być przed wszystkim szybki i prosty bo wracam do domu ok. 17 i czesto muszę robić dwa- dla siebie i dla młodego- ryby mi za chińskiego boga nie tknie. Sałata ( czyt. trawa) też go nie pociąga.

♡ Szymon & Leon ♡

Offline baska98 Kobieta

• Chuck Norris
poproszę o przepis na zupę krem pieczarkową :)

Offline kjp83

• Chuck Norris
Basia ja robię w termogarze. Stad znam dokładne wartości odżywcze- w przepisie mi podali.

♡ Szymon & Leon ♡

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
Ja zimą korzystam z gotowych mieszanek warzywnych (ale tych bez mięsa, bo wiem, że takie "z" też są). Mięso przygotowuję sama i wychodzi naprawdę super. Szybko, smacznie i pożywnie.

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
ooo dobra, zrobie rybe z przepisu Kasi jutro.  ;D Dzieki.

Offline eovina Kobieta

• Chuck Norris
Ja się podzielę moim dzisiejszym przepisem na obiad. Wszystko miałam odmierzone więc podaje wartości

Pęczak z warzywami

składniki:
marchew 162g 57 kcl (średnia marchew)
por 12g 24 kcl
korzeń pietruszki 39g  20 kcl
seler 41g 16 kcl
cukinia 100g 18 kcl
pęczak 50g 176 kcl(waga pęczaka przed ugotowaniem)

Pęczak gotuję w osolonej wodzie. Wszystkie warzywa oprócz pora trę na tarce na grubych oczkach.Pora wrzucam na patelnię i"podsmażam"  na wodzie. Potem dodaję resztę warzyw. Na koniec wrzucam na patelnię ugotowany pęczak.Przyprawiam sola, majerankiem i tymiankiem.
razem około 300 kcl a jest to porcja na 2 osoby lub jedna bardzo głodną

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
Pęczak..jeu, co to ???

Offline eovina Kobieta

• Chuck Norris
pęczak, czyli inaczej kasza jęczmienna(do kupienia w każdym supermarkecie za grosze )

Offline paooolka Kobieta

• Niufomaniaczka
  • Chuck Norris
uwielbiam kasze!
ja robie sobie gryczaną z grzybami, pyyyyyycha!
w ogole nie jem ziemniaków, chyba ze gdzie poza domem :)

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
Jak sie robi kasze z grzybami ;D

Zbieram pprzepisy, bo mi sie moje zarelko znudzilo...ale kasze tez uwielbiam, mniej gryczaną, bardziej jaglaną.