e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Wiecie, czy nie wiecie...całe życie na DIECIE!!!!!  (Przeczytany 333824 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline marcella Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 21.05.2011
Magda pięknie, zresztą widać już na zdjęciach.

Offline .:Anka:. Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Maggie, super  :) :) :) :)
u mnie 2kg mniej ....3 kg na plusie...
i tak od miesiąca/dwóch ...
czekam na rower ;) może przejechane km na  nim pomogą

Offline marcella Kobieta

• Chuck Norris
A dietę trzymasz? U mnie pomaga nie jedzenie chleba, ziemniaków i makaronu.. Chociaż często pozwalam sobie na kawałek ciasta zamiast kolacji bo odkąd mam tmx strasznie dużo pieczę.. I bułkę często jem na śniadanie ale to taką co sama zrobię i faktycznie jestem po niej naprawdę najedzona.. A tak to jem dużo zup, mięsa lub ryb na parze i warzywa do tego.. I na wadze mam już 61.3 a miałam 65. No i sporo ruchu mam, zwłaszcza w weekend.

Offline dmonik44 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 19.06.2010
Lato się zbliża, a u mnie na wadze porażka... :-\ najgorsze jest to, że ja na diecie długo nie wytrzymuje...muszę sobie wszystko powili w głowie ułożyć i zacząć działać! szczególnie, że wasze wpisy są tak motywujące!
Natalka 4.11.2012

Offline maggi-80 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 19-06-2010
Miśka - już mi się lepiej biega. Stąd ostatnio 10 km :D

Offline marcella Kobieta

• Chuck Norris
Muszę się pochwalić.. Wróciłam już praktycznie do swojej wagi sprzed ciąży z Adasiem.. 59.6 ważę teraz i 35 cm jest mnie mniej.

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 2006-10-07
Gratulacje!!!

Ile schudłas i w jak długim czasie? No i co robiłas?

Offline dmonik44 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 19.06.2010
Jak to zrobilas marcella? Krok po kroku :)
Natalka 4.11.2012

Offline miśka28 Kobieta

• pomagamy Martynce
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 16.09.2006
marcella gratulacje  :) jeśli dobrze pamietam, to miała min. ograniczac pieczywo , ziemniaki i makaron  ;)

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
A dietę trzymasz? U mnie pomaga nie jedzenie chleba, ziemniaków i makaronu.. Chociaż często pozwalam sobie na kawałek ciasta zamiast kolacji bo odkąd mam tmx strasznie dużo pieczę.. I bułkę często jem na śniadanie ale to taką co sama zrobię i faktycznie jestem po niej naprawdę najedzona.. A tak to jem dużo zup, mięsa lub ryb na parze i warzywa do tego.. I na wadze mam już 61.3 a miałam 65. No i sporo ruchu mam, zwłaszcza w weekend.

Dobra, widzę :P

Offline marcella Kobieta

• Chuck Norris
Uciekam do pracy zaraz więc opiszę jutro, ale najbardziej pomogło mi w schudnięciu ograniczenie węglowodanów, odstawienie soków i coli,  nie jedzenie wieczorem i powrót do pracy bo tam jestem po 17 h na nogach non stop.
A schudłam 5 kg bo po urodzeniu Adasia tylko 6 kg mi spadło tak łatwo.

Offline ciriness

• Chuck Norris
  • data ślubu: 11.09.2010
Brawo Marcysia!

Offline MARTKA Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 02.08.2008.
Super Ci poszło!

Offline marcella Kobieta

• Chuck Norris
A co tam pochwalę się.. Schudłam ostatni kg.. Razem 7 i waga pokazuje już od dobrego tygodnia 59 kg :) sama nie wierzę, że się mi udało. Mam jeszcze brzuszek taki mały ciążowy ale to zlikwiduje już tylko ćwiczeniami za które zabiorę się dopiero w listopadzie. Mam nadzieję, że dzięki temu zmotywuję tutaj kogoś do pracy nad sobą :)

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Super! Gratulacje!  :D

Offline marcella Kobieta

• Chuck Norris
Maggi również bardzo gratuluję. Widziałam zdjęcia Ciebie na fb jak biegasz i widać różnicę. Super!

Offline amuszta Kobieta

• bywalec
Dziewczyny jak? Podpowiedzcie, bi u mnie brak motywacji...

Offline karora Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 09-05
Amuszta, ale to dosyć proste. Ja już od dłuższego czasu stosuje naturalne suplementy z jagód Akai http://pl.bestacaiberryplus.com/,  naprawdę bardzo skutecznie ,ale po prostu spaceruje, odpuszczam jeżdżenie samochodem kiedy nie muszę.

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
Czy ktos sie jeszcze odchudza?

Jakos dotarlo do mnie, ze czas zabrac sie za pociazowe kilogramy, bo zaraz wiosna i wypadaloby jakos wygladac.

Offline ciriness

• Chuck Norris
Ja jestem na 3 tydzień z Body Chief :D

Offline Nika

• Przyjaciele
  • Chuck Norris
O jak efekty?

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
Myślałam, że to jakaś dieta, a tu catering :) I jak tam? Jaki masz zestaw? Ile kcal? No i jak efekty po 3 tygodniach?

Ja zastanawiam się nad powrotem na South Beach, ale za bardzo nie wiem jak ta dieta ma się do karmienia piersią, zaraz przekopię internet. Super kiedyś na niej schudłam i w sumie każdemu polecam tę dietę  ;D

Offline ciriness

• Chuck Norris
South Beach powinno być ok przy kp :)

Dla mnie super, ja naprawdę dużo pracuje więc jest to wygoda, chudnę książkowo 0,5kg na tydzień, mam dietę bez weekendów więc tego tak nie odczuwam, ale nie chodze głodna a jedzenie mega urozmaicone, mam 1500 kcal

Offline marcella Kobieta

• Chuck Norris
Ja się trzymam swojej wagi.. Ostatnio nawet udało mi się zejść do 58 kg. Ale wraca mi waga do 59, 59.5. Teraz bardziej za ćwiczenia muszę się zabrać a z tym troszkę gorzej.

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
Ja też myślę, że powinno być okej, tym bardziej, że Nina 3 posiłki w ciągu dnia je już inne niż kp, poza tym jakoś mało moim zdaniem tego mleka pije i na poważnie myślę nad wprowadzeniem  4 posiłku - 1 butli mm w ciągu dnia.

Chciałam karmić do 6 miesiąca maks, a jakoś ciężko mi ta decyzja o odstawieniu przychodzi i myślę, że sobie tak pół na pół byśmy działały, a ja przy tym zabiorę się za siebie, żeby na wakacjach jakoś w stroju kąpielowym się prezentować  ;)

Marcella, super :)

Offline malinowa__mamba Kobieta

• Chuck Norris
Kurdeee ::) też powinnam...

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
No to dawaj Malinowa, będzie raźniej  ;D

Offline Kasia* Kobieta

• Chuck Norris
ja w zeszlym roku na wiosne po odchudzaniu (czyt. zero slodyczy , chleba itp) schudlam 6 kg w 3 mce. malo ale dobre i to.
pojechalam na dwa tyg do Polski i przytylam 4 , potem przeprwoadzka jedzenie na miescie i przywalilam jeszcze 4kg.
w polowie stycznia postanowilam "ze wezme sie za siebie". I faza South Beach, ktora trwala 3 tygodnie zamiast 2, i wynik 4,3 kg. Przeszlam na faze II , wprowadzilam ciemny chleb,ciemny makaro, ziemniakow i ryzu nie jadam. Wrocily mi 2 kg. Potem mialam gosci, bylo "normalne" jedzenie: kurczak, warzywa, wieczorem winko, pare przekasek. Po weekendzie prawie 2 kg na plusie. wrocila waga sprzed diety.
Sport? chodze dwa -trzy razy w tygodniu na rozne areobiki i fitnesy-kazdego dnia jest cos innego.
moje pytanie.. czy ja cale zycie bede musiala sie odchudzac? i uwazac na to co jem? czemu nie moge tak jak kazdy czlowiek zjesc cos normalnego- zwykly obiad, wypic sok do wodki, piwo na miescie, zjesc biala bulke z masem (obecnie jem chleb bialkowy z maslem jogurtowym)?
jeden grzech i waga idzie w gore...:((
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline Justys851 Kobieta

• Chuck Norris
Kasia witaj w klubie tez tak mam  :-\