e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Fontanna czekoladowa na weselu  (Przeczytany 1193 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mada87

• nowicjusz
  • data ślubu: 14.05.2016
  • Ślub w: Płock
Fontanna czekoladowa na weselu
18 stycznia 2016, 22:21
Co sądzicie o fontannie czekoladowej na weselu , słyszałam że już się od tego odchodzi, tylko, co o tym sądzicie, gdzie kupić czekoladę? gdzie wynająć fontannę?

Offline MartaAdi

• forumowicz
  • data ślubu: 23.09.2016
  • Ślub w: Sianożęty
Odp: Fontanna czekoladowa na weselu
18 stycznia 2016, 22:50
My uważamy,  że  to ekstra sprawa,  tym bardziej, że  nasi goście ja uwielbiają.  Wiec może i Wy zapytajcie w swoim  otoczeniu  :)

Offline moniczkaDe

• nowicjusz
fontanna fajna sprawa jednak mamy już za dużo atrakcji dla gości.

Offline Salamandra Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 16.03.2015
Fajna sprawa, ale trzeba troszkę uważać bo jak będzie dużo dzieciaków na weselu to żaden inny gość może nie mieć możliwości z niej skorzystać ;) Chyba, że to z myślą o najmłodszych organizowane to pomysł trafiony w 10 :)

Offline zosiaa Kobieta

• nowicjusz
Taka fontanna jest bardzo dobrym pomysłem i na pewno wszyscy goście będą zachwyceni.

Offline pii Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 2016-05
Na Allegro jest ich bardzo dużo. Ceny nie są jakoś bardzo wysokie.

Offline gosia5432

• nowicjusz
  • data ślubu: 05.11.2002
  • Ślub w: Gdańsk
Dlaczego się od tego odchodzi? Nie słyszałam takich opinii. Wg mnie fontanna bardzo dobrze się sprawdza zwłaszcza na weselu, gdzie jest dużo dzieci. W tym roku byłam na weselu, na którym właśnie taka fontanna była i non stop dzieci przy niej przesiadywały . I nie tylko dzieci, ale i dorośli - przeważnie Ci co nie pili alkoholu. A pytałam gdzie kupili, to w firmie Savpol można nabyć i bardziej profesjonalną i taką na domowe potrzeby oraz czekoladę do tej fontanny.

Offline Radosna

• bywalec
  • data ślubu: 07.07.2017
Tez nie uwazam, zeby sie od tego odchodzilo, wrecz przeciwnie. Moda na fontanny czekoladowe jeszcze sie nawet na dobre nie rozkrecila.
Pomysl jest swietny, tylko chyba nie na lato, niestety. W upal lepiej wyposazyc sie w fontanne alkoholowa (jesli wesele jest bez dzieci) lub z napojami bezalkoholowymi (jesli z dziecmi). Cos chlodzacego bedzie w taki czas jak znalazl.