e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: "Kocie mamy" palec do budki  (Przeczytany 346741 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline narwanka Kobieta

Odp: "Kocie mamy" palec do budki
28 Października 2007, 19:27
Moj kotek we wtorek konczy miesiac :D
Patrzcie jaki przystojniacha :

http://dwasusy.pl/pl/wp-content/uploads/2007/10/JimmySquarefoot2.jpg

Offline Beth Kobieta

29 Października 2007, 08:59
Narwanka - cudowny :)  :serce:
Fajnie, że te kociaki tak się szybko zmieniają :)
Ja już się na naszego nie mogę doczekać - mam nadzieję, że te ostatnie 2,5 tygodnia szybko zleci. Jak wariatka wzięłam sobie nawet wolne w poniedziałek (odbieramy małego w piątek po pracy), żeby oba ogonki obserwować i być w pobliżu :)
Mam nadzieję, że Bąbel zaakceptuje "nowego" - tylko o to właściwie się martwię...

Offline agatonek Kobieta

2 Listopada 2007, 14:41
Beth mam nadzieję, że zdasz nam tutaj szczegółową relację z dokacania, fotki mile widziane  8)

Offline narwanka Kobieta

7 Listopada 2007, 08:26
Beth to juz niedlugo!!! :D

Ja w ostatnia sobote bylam w hodowli zobaczyc na zywo moje malustkie sreberko :D
I jest miluchne i cudne. Ciekawskie, spore i zaradne. Jako pierwszy nauczyl sie korzystac z kuwety i zdobyl drapak u rodziców

Troche fotek : tutaj

Offline agatonek Kobieta

7 Listopada 2007, 09:06
Jakie te kociaszki śliczniusie  :Serduszka:

Offline narwanka Kobieta

7 Listopada 2007, 09:14
Cuuuuuuuuuuuuuuuuuuudne :D

Offline narwanka Kobieta

9 Listopada 2007, 08:26
Beth to juz dzis!

Jak ja Ci zadroszcze .... ja czekam jeszcze 54 dni..chlip

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
9 Listopada 2007, 09:45
Oj to liczymy na foto relacyjkę...a ja mam swoją kocią radochę - jako kocia mama czuję się spełniona, bo nasza - dotychczas dziczyzna straszna - stała się niesamowitym pieszczoszkiem. Uwielbia się miziać, tulić, ocierać, leżeć nam na brzuchach albo na klatce piersiowej i mruczy przy tym zawzięcie...jest po prostu kochana

Offline Beth Kobieta

9 Listopada 2007, 14:37
Narwanko - niestety nie dziś :( Dopiero za tydzień o tej porze będziemy jechać po małego. On dopiero jutro będzie miał drugie szczepienie i musi przejść tygodniową kwarantannę. A chcemy kociaka już w pełni zdrowego i zaszczepionego. Także uznaliśmy, że poczekamy :) Fajne to końcowe odliczanie :)
Wszystko już przygotowane dla małego - został równiutko tydzień :)
Zobaczysz - też szybko Ci zleci, ja pamiętam jak odliczałam ponad miesiąc i zleciało w oka mgnieniu :)

Offline narwanka Kobieta

9 Listopada 2007, 15:16
Ja  juz zamowilam drapak (bedzie kosztowal mnie majątek :O ) , mase zabawek i miseczki. Brakuje mi jeszcze kuwetki i sama nei wiem czego jeszcze... jakieś pomysły ?

Offline narwanka Kobieta

9 Listopada 2007, 15:23

O taki - tylko budke dalam wyzej i powiekszylam :)

Offline Beth Kobieta

9 Listopada 2007, 15:28
Narwanko - wybacz, że się wtrącę...
Z jakiej firmy zamówiłaś ten drapak?
Bo Ty będziesz miała sporego kota i ten drapak wygląda mi średnio mówiąc szerze jesli chodzi o wymiary i przede wszystkim słupki są lichutkie... A jak słupki są lichutkie to cała konstrukcja może być niestabilna, może się chwiać i długo nie "pożyje". Poza tym ta najniższa półeczka może się uginać, a nawet złamać.
Ja miałam do tej pory dwa drapaki z różnych firm i niestety nawet drapaki z leolandu były za słabe dla naszego 5kg brytka. A norweskie jednak lubią się wspinać i skakać, a do najlżejszych kotów nie należą...

Offline Beth Kobieta

9 Listopada 2007, 15:29
I ile dałaś za to drzewko?

Offline narwanka Kobieta

9 Listopada 2007, 16:18
zobaczymy co bedzie - to nie drapak na 10 lat ;) zreszta bedzie tez przymocowany do ściany Dalam 400zl.

Offline narwanka Kobieta

9 Listopada 2007, 22:22
Dostalam nowe fotki Jimiego .

ma 6 tygodni juz.

Offline Yukari-chan Kobieta

9 Listopada 2007, 23:54
Ale duży chłopak juz z niego  :D

Offline narwanka Kobieta

10 Listopada 2007, 12:35
Ja się nie mogę ciągle na niego napatrzeć - za tydzień idę do niego w 2 odwiedziny :D doczekać się nie moge już.

Drapakiem się nie martwie bo to nie jest drapak na stałe. Musiał być duży (ma ponad 175cm) bo norwegi inne ignorują a na super solidny to mnie nie stać (nadal nie mamy kanapy, stołu czy biurka) - a ten jak się przymocuje bedzie idealny na pierwsze lata. Widziałam jak wyglądają drapaki u jego rodziców :)) hehe a tatuś do małych nie należy hehe. Spoko.

Co do budki bedzie ona wysoko więc może jest szansa że tam choć raz zaglądnie ;) no i zamówiłam lepsze futerko niż te zwykłe. Ten kot bedzie miał lepiej niż ja.. hehe :)

Przekładaniec Norweski :D

Ten najjaśniejszy to nasz Jim.

Offline grecka Kobieta

12 Listopada 2007, 08:38
Narwanko Kociak Pieeekny :) Mam prośbe możesz mi napisac ile kosztowal ten drapak i gdzie go kupilas?  Wlasnie szukam jakiegos ale ceny sa powalajace. A potrzebowalabym wlasnie wysokie drzewko, zeby kicia miala sie gdzie schronic gdy moj psiak za bardzo bedzie jej dokuczal :)

Co do budki bedzie ona wysoko więc może jest szansa że tam choć raz zaglądnie ;) no i zamówiłam lepsze futerko niż te zwykłe. Ten kot bedzie miał lepiej niż ja.. hehe :)

Mozna samemu decydowac jaki element jest na jakiej wysokosci? czy po prostu budka byla zaplanowana dosc wysoko?
Pozdrawiam :)

Offline narwanka Kobieta

12 Listopada 2007, 11:19
w firmie ktorej zamawialam i tak go robią na zamówienie więc można poprzestawiać co się chce :)

link w PW podaje.

12 Listopada 2007, 12:15
Mogę tez prosić ? Dżejmsowi też by się jakiś większy drapak wreszcie przydał :P

Offline grecka Kobieta

12 Listopada 2007, 13:20
Namiary dotarły :) Dzieki wielkie :)

Offline Ninka Kobieta

12 Listopada 2007, 18:48
Och jakie rozkoszne. Gratuluję nowym kocim rodzicom :)

Ps. Imię BAJZEL jest super :) Mordka mi się teraz cieszy  ;D

Offline KAHA Kobieta

13 Listopada 2007, 08:47
Czy ja też mogę prosić o namiary na ten drapak???

Offline KAHA Kobieta

13 Listopada 2007, 09:29
Dziewczyny, mam pytanko, czy nie wiecie czy na naszym forum jest lekarz weterynarii lub student tego kierunku???? Sory, ze nie na temat, ale ten watek wydal mi sie najodpowiedniejszy na zadanie tego pytania :)

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
13 Listopada 2007, 09:30
Chyba nie ma takiej osoby, a szkoda bo ja sama czasem mam ochotę poradzić się specjalisty....

Offline hebdzia Kobieta

13 Listopada 2007, 11:16
Witam!
Chętnie dołącze do grona kociarzy. Sama mam kocurka ma naimie Baron i jest persem.

Offline agatonek Kobieta

13 Listopada 2007, 11:21
Witaj hebdzia. Fotki kocurka są bardzo mile widziane  ;D

Offline Beth Kobieta

13 Listopada 2007, 12:15
Narwanko - ja bym po prostu - mając doświadczenie z drapakami - tego akurat nie wzięła. Ale samo wyjdzie w praniu :D A dni jakoś jednak upływają prawda? Z Twojego malucha robi się fajny kawaler :)
My wczoraj byliśmy z Bąblem na przeglądzie - jest zdrów jak ryba :) Co zresztą pewnie widać:

A małego odbieramy już za 3 dni, w piątek pewnie przed południem jak się uda :) Z imieniem jeszcze na razie na 100% nie postanowiliśmy, pewnie po paru pierwszych dniach u nas się wyklaruje :)

Offline hebdzia Kobieta

13 Listopada 2007, 12:20
To mój Baron

13 Listopada 2007, 13:56
Beth - oczywiście będzie szczegółowa relacja z dokocenia oprawiona zdjęciami, prawda ?  ::) :D