e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Rozwód  (Przeczytany 16866 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: Rozwód
8 lutego 2019, 09:19
Mojego pierwszego meza w szkole, partnera na sympati a obecnego meza w pracy:)

8 lutego 2019, 09:32
Anusiaaa a jak? :-)))

heheh mój brat robił imprezę na której byliśmy oboje i jako jedyni zostaliśmy na noc bo nie mielismy jak wrocic do domu...no i mój brat połóżył nas do jednego łóżka! I jakoś tak się zgadało :)
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline Kasia* Kobieta

8 lutego 2019, 09:45
Kasia zmieniaj pracę i przyjeżdżaj do Zagłębia  :P
z checia ale nie da rady. Nie Zaglebie, tam bylabym jezcze bardziej samotna niz tutaj.
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline japcio Kobieta

8 lutego 2019, 11:21
My też na sympatii :) Ja go sobie wyklikałam :)

Offline _patka_ Kobieta

8 lutego 2019, 11:43
I miłość Was połączyła  :Serduszka:
Wpadł mi w oko już na samym początku, ale miłość przyszła z czasem ;) im więcej z nim rozmawiałam to czułam,że to moja bratnia dusza. Jesteśmy bardzo podobni, często nawet w tym samym momencie pomyślimy o tym samym, czy nawet mówimy to samo w tym samym momencie :D

Offline _patka_ Kobieta

8 lutego 2019, 11:43
Ja swojego męża poznałam na ulicy  ;)
Jechał autem i Cię zauważył? ;)

8 lutego 2019, 12:23
Ja swojego męża poznałam na ulicy  ;)
Jechał autem i Cię zauważył? ;)

Myślę, że to nie możliwe. Za szybko jedździ! Miszcz! ;)

8 lutego 2019, 13:08
Hahahaha
Jak mnie zobaczył to musiał zwolnić
Kamil VIII.2008  Kaja VII.2011  Klara IX.2013      http://forum.e-wesele.pl/index.php?topic=48945.new

8 lutego 2019, 14:50
A ja mojego na imprezie w bydgoskim pubie... nie miało mnie tam być, Jego też nie :)

Offline monijane Kobieta

8 lutego 2019, 16:13
Patka, mam tak samo z moim mężem, często zaczynamy np. śpiewać ta samą piosenkę w tym samym czasie i od tego samego fragmentu. Oboje nas to przeraża  8)
Moje Szczęścia :-)
On 2011
Ona 2015
On 2017

Offline _patka_ Kobieta

8 lutego 2019, 16:20
Nas też :D

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 1
  • data ślubu: 2006-10-07
8 lutego 2019, 17:18
Ja mojego poznałam na wsi w której teraz od sierpnia mieszkamy :) <3 a było to... 19 lat temu :)

Offline alinka692 Kobieta

• "Decydując się na dziecko, kobieta zgadza się aby jej serce żyło poza jej ciałem"
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 06.08.2010
8 lutego 2019, 18:22
Ja mojego.na fotka.pl  :D

Offline _patka_ Kobieta

8 lutego 2019, 18:26
Niesamowite,.że jednak takie portale typu fotka cZy sympatia łącza ludzi i jak widać na całe życie :D

Offline ada1988 Kobieta

8 lutego 2019, 18:44
Niesamowite,.że jednak takie portale typu fotka cZy sympatia łącza ludzi i jak widać na całe życie :D

Nie w moim przypadku  ;D ;D ;D ;D

Offline japcio Kobieta

8 lutego 2019, 18:45
Skoro na naszym forum można poznać fajne koleżanki to i męża można mieć z internetu :)

Offline maggi-80 Kobieta

8 lutego 2019, 19:56
Wydaje mi sie, ze z 10 lat temu bylo latwiej poznac kogos przez net. Teraz to wszystko sie zrobilo... cielesne

Offline Kasia* Kobieta

8 lutego 2019, 23:54
Ja jakoś nie „ czuje” internetowych portali randkowych.
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline _patka_ Kobieta

9 lutego 2019, 07:09

Nie w moim przypadku  ;D ;D ;D ;D
Wybacz, w Twoim akurat nie na całe ;)

Offline alinka692 Kobieta

• "Decydując się na dziecko, kobieta zgadza się aby jej serce żyło poza jej ciałem"
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 06.08.2010
9 lutego 2019, 09:37
moze to śmiesznie zabrzmi ale do.tej pory pamiętam co prawie 12 lat temu napisał do mnie  :D a jak weszłam na jego profil pierwsze co pomyślałam to to ze."oto wlasnie bedzie mój mąż "  ;D a nie powiem mialam branie  :P na tej stronie i przebieralam w facetach  :D

Offline sylwiq Kobieta

9 lutego 2019, 09:56
Ja Karola poznałam przez m9jego brata.
Byl jego kumplem  :)

9 lutego 2019, 10:36
Ja Karola poznałam przez m9jego brata.
Byl jego kumplem  :)

Właśnie Sylwia, pomyślałam sobie o tym, ze wszyscy Kamila koledzy to potencjalni narzeczeni moich dziewczyn
Kamil VIII.2008  Kaja VII.2011  Klara IX.2013      http://forum.e-wesele.pl/index.php?topic=48945.new

Offline _patka_ Kobieta

9 lutego 2019, 11:38
Zawsze chciałam mieć starszego brata :D

Offline Kasia* Kobieta

9 lutego 2019, 11:57
Ja tez

Offline lusi251 Kobieta

9 lutego 2019, 12:41
Moi +naście lat starsi to już dziadki mi się wydawali ;))
A z mężem to mamy 2wersje poznania się. Ja zawsze mówię że mam męża z internetu. Bo kiedyś dostałam od niego maila i tak się zaczęła znajomość. On za to mówi że że wspólnych znajomych.. bo to od mojej kumpeli (narzeczona jego wieloletniego kumpla) jakimś cudem tego maila dostal. ;)
Dziwne było to co potem bo jak nas w pierwszym kroku swatala tak później próbowała poróżnić no ale.. nieskutecznie ;) koniec końców znajomych straciliśmy a razem jesteśmy prawie 11lat

9 lutego 2019, 18:56
No mój mąż to był w latach szkolnych najlepszy przyjaciel mojego brata ;) ale, że miedzy nami 6 lat różnicy to jak przychodzili do nas do domu, mialam 10 lat i nikt na mnie nie zwracał uwagi :P
Ja zresztą też na "staruchów" nie patrzałam.

I generalnie ja na Grzesia zawsze patrzałam jak na kumpla brata.....

9 lutego 2019, 19:55
No mój mąż to był w latach szkolnych najlepszy przyjaciel mojego brata ;) ale, że miedzy nami 6 lat różnicy to jak przychodzili do nas do domu, mialam 10 lat i nikt na mnie nie zwracał uwagi :P
Ja zresztą też na "staruchów" nie patrzałam.

I generalnie ja na Grzesia zawsze patrzałam jak na kumpla brata.....
Ania znacie się praktycznie „od urodzenia” :)

Offline ada1988 Kobieta

9 lutego 2019, 20:01
Też zawsze chciałam mieć starszego brata  ;) No A trafiła mi się młodsza siostra

Offline .caril.

9 lutego 2019, 20:03
Męża poznałam w zespole tańca ludowego, bo w szkole nie zwracaliśmy na siebie uwagi. Jesteśmy razem 17lat.

Wszystkim nowym i starym związkom życzę szczęścia i pewności co do wyboru  :)  Kasiu, Tobie potrójnie!

9 lutego 2019, 20:16
Ja swojego męża poznałam na tej ulicy w 1995 roku