e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Rozwód  (Przeczytany 15899 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ada1988 Kobieta

• Chuck Norris
    • RELACYJKA :) ZAPRASZAM :)
Odp: Rozwód
4 lutego 2019, 16:20
Właśnie jak planujecie to rozegrać?
Macie taki w miarę normalny kontakt ze względu na dziecko ? Czy raczej jest między Wami nienawiść?

Offline kkotek Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 13.09.2008
4 lutego 2019, 16:38
Dziewczyny powodzenia :-*

Kajetan  *† 31.12.2015 (15 tc)
Paulinka ❤️ 19.03.2018

Offline anulla_p Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 27-06-09
4 lutego 2019, 18:46
Dopiszę się a co ;D
Z tym, że ja na forum 10 lat temu zameldowałam się już jako rozwiedziona i szykowałam się do drugiego ślubu.
Rozwód ściągnął mnie mocno na ziemię. Teraz mam wrażenie, że dopiero po rozwodzie wydoroślałam.
Nie ukrywam, że sprawa to duży stres ale spoko, dacie radę.
Powodzenia dziewczyny.

Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy to im się zbiera

Offline ada1988 Kobieta

• Chuck Norris
4 lutego 2019, 19:00
Nie obawiałas  się drugiego ślubu?

Ja się chyba już nie zdecyduje na kolejne zamazpojscie

Offline bubulina Kobieta

• maniak
4 lutego 2019, 19:55
Ja tez mowilam ze nigdy sie juz nie hajtne:) a potem okazalo sie ze po 6 miesiacach bycia razem przyjelam oswiadczyny a po roku bycia razem sie pobralismy:) wiec nigdy nic niewiadomo;)

Offline ada1988 Kobieta

• Chuck Norris
4 lutego 2019, 20:07
Nie wiem może mi się kiedyś zmieni.
Na ta chwilę to jestem bardzo na nie.
Zresztą mój partner bardzo dobrze zna moje zdanie na ten temat

Offline _patka_ Kobieta

• Chuck Norris
4 lutego 2019, 21:47
Problem z urodzinami rozwiązał się poniekąd sam, bo Antoś ma robione urodziny w bawialni. Byłam ja tylko no i rodzice zaproszonych dzieci. Taty młodego nie było, był w.pracy. Dla rodziny jako tako nie robiliśmy urodZin odkąd Antek zaprasza na urodziny swoich rówieśników z przedszkola.czy znajomych dzieci. Ogólnie dogadujemy się , ale trochę się zawiodłam na bylym. Tzn liczyłam, że nie będzie zachowywał się jak dzieciak, a np ostatnio nie chcial mnie wpuścić do domu, w którym tyle lat mieszkałam z nim. ::) Ja drugi raz chce wyjść za mąż. I wiem, że ten ślub będzie taki prawdziwy, a nie z musu tak jak poprzedni. Mój mąż jeszcze obecny niedawno mi powiedział, że nie chciał tego ślubu w ogóle ::)

Offline nadzieja

• Chuck Norris
4 lutego 2019, 22:32
Ja drugi raz chce wyjść za mąż. I wiem, że ten ślub będzie taki prawdziwy, a nie z musu tak jak poprzedni. Mój mąż jeszcze obecny niedawno mi powiedział, że nie chciał tego ślubu w ogóle ::)

Cóż ewidentnie krzywdzi Cię tymi słowami. Nie wierzę, ze nie chciał ślubu z Tobą. Nie daj się Pati.
Kamil VIII.2008  Kaja VII.2011  Klara IX.2013      http://forum.e-wesele.pl/index.php?topic=48945.new

Offline lusi251 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 28 04 2012
4 lutego 2019, 22:41
Powodzenia dziewczyny!
Niech pójdzie gladko

Offline anulla_p Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 27-06-09
4 lutego 2019, 23:25
Nie obawiałas  się drugiego ślubu?
Jak jasna ch...a. Nie chciałam się zgodzić, nie i koniec. Bardzo długo trawiłam tą sytuację. Analizowałam. Musiałam zaakceptować fakt, że nic nie jest nam dane na zawsze. Że małżeństwo to tak naprawdę nie tylko kwiatki i motylki ale i ciężka orka.

Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy to im się zbiera

Offline sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 23 czerwca 2012 ! <3
4 lutego 2019, 23:27
Patrycja a co na to wasi najblizsi?
Mama, tata, tescie?
No i jak Antek w obecnej sytuacji sie odnajduje

Offline ada1988 Kobieta

• Chuck Norris
5 lutego 2019, 04:59
Dokładnie krzywdzi Cię takimi słowami  ::) ::) daj znać jak po.rozprawie. trzymam kciuki aby poszło gładko i bez problemów.

Właśnie i dlatego ja nie chce się zgodzić na kolejny ślub. Moja mama mnie zapytała się czy będziemy chcieli zalegalizować nasz związek zdecydowanie powiedziałam że nie.

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 2006-10-07
5 lutego 2019, 06:10
Pati ale dlaczego z musu? Ktoś Wam nakazał brac ślub? Teraz to tylko takie jego gadanie, chce Cię zranić i wymyśla takie głupoty.

Offline _patka_ Kobieta

• Chuck Norris
5 lutego 2019, 07:33
Patrycja a co na to wasi najblizsi?
Mama, tata, tescie?
No i jak Antek w obecnej sytuacji sie odnajduje
Rodzice byli przerażeni nieco, bo to wszystko się tak szybko wydarzyło. Natomiast teraz widzą znaczna  różnice i widzą, że jestem na maksa szczesliwa. Zaakceptowali i bardzo polubili nowego zięcia ;) 
 Teściowie to nie wiem, bo nie rozmawiałam z nimi od tamtej pory, tzn z teściem raz przez telefon, ale na inny temat. Antoś bardzo dobrze się ma, zaakceptował to wszystko, a my o niego wsZyscy dbamy jak najlepiej.
Nasz ślub był nieco wymuszony przez teścia , ja chciałam bardzo jak każda dziewcZyna, pragnęłam białej sukni, wspaniałego wesela. M. Nie zbyt chciał tego samego ale.zgodzil się pewnie żeby rodzice już mu nie truli. Natomiast nikt.go.na siłę do ołtarza nie ciągnął ::)

Offline ada1988 Kobieta

• Chuck Norris
5 lutego 2019, 09:11
Co.za bzdura robić coś pod wpływem kogoś.

Offline nadzieja

• Chuck Norris
5 lutego 2019, 10:21
Pati trzymam kciuki od rana :)
Kamil VIII.2008  Kaja VII.2011  Klara IX.2013      http://forum.e-wesele.pl/index.php?topic=48945.new

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
5 lutego 2019, 10:49
Pati, jakie wieści. Nie zaglądałam dawno na forum poza jednym wątkiem...

Trzymam kciuki, żeby wszystko ułożyło się po Twojej myśli.
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 23 czerwca 2012 ! <3
5 lutego 2019, 11:31
Najważniejsze ze masz wsparcie bliskich!!!
Trzymam kciuki !

Offline _patka_ Kobieta

• Chuck Norris
5 lutego 2019, 13:05
Już po wszystkim. 20 minut to wszystko trwało łącznie z ogłoszeniem wyroku. Sędzina bardzo miła , sympatyczna. Głównie pytała o Antka i opiekę nad nim. Stresowałam się bardzo, ale niepotrzebnie.

Offline Kasia* Kobieta

• Chuck Norris
5 lutego 2019, 13:08
To ja wam powiem, ze jetem w szoku ile ludzi prowadzi podwojne zycie. I to takich ktorych by nikt nie podejrzewal.
Znam jednego, ktory ma zone, ani ladna ani madra ale sa razem 7 lat. Nosi ja na rekach, buduja dom, kupuje co tylko chce, przynosi kwiaty gdy ona ma  kiepki humor, daje drogie prezenty, kino, teat, ona sie cieszy jak glupia, ze ma zycie jak w bajce. A tu sie dowiaduje ze facet ma od kilku lat kochanke-moja kolezanka, niegdys przyjaciolke, z ktora robia sobie dziecko. Jezdzi z nia na krotkie wakacje. Zona zadrosna nic nie wie.

Tu widzialam przypadkiem na drugim koncu miasta moja znajoma(koleznka ciotki), jet kuratorka, ma piekny dom, 2 dzieci, super męza, z kochankiem, calowali sie i szli za reke. Opowiadam to ciotce a ona mi mowi ze jej maz tez ma kogos.

moj szwagier kiedys tez proponowal mi "uklad"...maakra jakas
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline ada1988 Kobieta

• Chuck Norris
5 lutego 2019, 13:20
Zakłada ktoś rodzinę aby zdradzać? Przecież zdrada zawsze wyjdzie na jaw

Offline Kasia* Kobieta

• Chuck Norris
5 lutego 2019, 13:22
jak widac nie zawsze. Szlag mnie trafia jak widze takich co kochanki maja a super mezow zgrywaja.
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline nadzieja

• Chuck Norris
5 lutego 2019, 14:11
Pati gratuluje :)

Kasia w dzisiejszych czasach wszystko jest takie szybkie łatwe i powierzchowne. Tacy ludzie lubią wygodę, dreszczyk emocji i nie mają sumienia, pieprzeni egoiści. Nie powinni mieć dzieci, bo to one później najbardziej cierpią. Gdzie ta sprawiedliwość ...

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
5 lutego 2019, 15:20
No Pati..to teraz nowe życie :)

Mieszkasz z Antkiem sama w starym mieszkaniu, mąż się wyprowadził czy jak rozwiązaliście sprawy.

Mam nadzieje, że w tym wątku nie zaraża się rozwodem :P Nadal kocham i uwielbiam mojego męża ;)
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 2006-10-07
5 lutego 2019, 16:58
Ja Nigsy nie zrozumiem jak można prowadzić podwójne życie. Jeśli się miłość wypaliła to się rozejść i tyle. Jak można tak oszukiwać...

Offline ada1988 Kobieta

• Chuck Norris
5 lutego 2019, 17:00
Mnie zastanawia jak można przyjść potem do żony/męża i powiedzieć że się kocha ta druga osobe

Offline japcio Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2009
5 lutego 2019, 17:16
Mój mąż się śmieje, że nie mógłby mieć kochanki. Z jedną babą ledwo wytrzymuje (czyli ze mną), a co dopiero z dwiema :)

Offline _patka_ Kobieta

• Chuck Norris
5 lutego 2019, 17:46
Ja też tego nie pojmuje, jak można wieść podwójne życie. Ale jak widać niektórzy potrafią. Aniu mieszkam z Antosiem ale w nowym miejscu, z tamtego musiałam się wyprowadzić bo to jego mieszkanie.

Offline ada1988 Kobieta

• Chuck Norris
5 lutego 2019, 19:06
Na szczęście ja mam swoje własne mieszkanie więc ja się nie musiałam wyprowadzać

Offline masumi85 Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 08.09.2007
5 lutego 2019, 21:44
Pisałam w 2011 roku o tym że chce się się rozwiesc. Minęło 8 lat A ja dalej w małżeństwie. Raz lepiej raz gorzej ale pewnie jak u większości.
Dziewczyny powodzenia aby wszystko poukładalo się tak jak chcecie.
Kubuś 10.10.2008,          Kacperek 09.07.2010        Aleksander 11.10.2013