e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Rozwód  (Przeczytany 48017 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ada1988 Kobieta

Odp: Rozwód
5 czerwca 2019, 19:27
Dzieki dziewczyny powiem Wam ze ogromny ciężar ze mnie spadł. Czuje sie zdecydowanie lepiej i spokojniej, ze uwolnilam się tak na 100% od swojego bylego męża.

Jak wyrok sie uprawomocni chce wrócić do swojego panienskiego nazwiska  to muszę jechac do Urzedu Stanu Cywilnego?

Offline ciriness

5 czerwca 2019, 19:44
Tak, masz na to 3 miesiące od uprawomocnienia się wyroku.

Offline anulla_p Kobieta

5 czerwca 2019, 19:50
https://um.bydgoszcz.pl/sprawa/zmiana-imienia-i-nazwiska/ 
Masz Ada, znalazłam dla Ciebie ;D

Ciri niby tak ale nie do końca. Ja zmieniałam o wiele, wiele później niż te 3 miesiące i też nie było problemu. Więc jak się ktoś zagapi to też bez problemu to załatwi.

Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy to im się zbiera

Offline _patka_ Kobieta

8 czerwca 2019, 20:27
Ja też wróciłam do panieńskiego :) poczekałam kilka tygodni i pojechałam do urzędu stanu cywilnego, zapłaciłam jakieś grosze i juz, później od razu złożyłam o nowy dowód :) jak wcześniej nie lubiłam swojego panieńskiego, tak wtedy cieszyłam się, że do niego wracam :D

Offline tylunia Kobieta

6 października 2019, 15:37
Hej forumki dawno mnie tu nie bylo :) Z wątku staraczkowego gdzie czasami zaglądałam przekierowało mnie do rego wątku. Od mojego rozwodu bedzie juz jakies 6 lat i to byla dobra decyzja. Jestem 2 lata po drugim slubie i mam nadzieje wiecej rozwodów w moim zyciu juz nie bedzie.

Offline Zoya Kobieta

7 października 2019, 12:05
Dziewczyny po rozwodzie: żałowałyście kiedyś tej decyzji?

7 października 2019, 12:08
Ja nigdy. Byla to najlepsza decyzja.

Offline anulla_p Kobieta

7 października 2019, 12:40
Nigdy

Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy to im się zbiera

Offline agu-s Kobieta

7 października 2019, 13:22
Nigdy  ;D

Offline ada1988 Kobieta

7 października 2019, 14:57
Jestem po rozwodzie  4 miesiące i to byla moja najlepsza decyzja  w moim życiu

Offline Vivka Kobieta

7 października 2019, 21:18
Ja też nie, to była jedna z najlepszych decyzji.

Offline tylunia Kobieta

9 października 2019, 14:51
Nigdy nie żałowałam wręcz przeciwnie czasami żałuje ze straciłam 10 lat na tamten związek :)

Offline Kasia* Kobieta

9 października 2019, 16:09
Wy sie rozwodzicie a ja nie zdazylam wyjsc za maz
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline ada1988 Kobieta

9 października 2019, 16:32
Nigdy nie żałowałam wręcz przeciwnie czasami żałuje ze straciłam 10 lat na tamten związek :)

Haha mam to samo    ;D tyle czasu zmarnowalam

Offline _patka_ Kobieta

10 października 2019, 09:14
A jakie macie relacje z byłymi mężami?

Offline Vivka Kobieta

10 października 2019, 09:42
Z racji tego, że nie mamy wspólnych dzieci to nie mamy żadnych relacji. On od razu po rozwodzie usunął mnie ze znajomych na FB, zablokował nawet możliwość wejscia na jego profil. Zero kontaktu. Nawet przez tyle lat nie miałam go okazji nigdzie spotkać na mieście. Czasem nawet myślę, że tamto małżeństwo przydarzyło się komuś innemu albo w innym życiu.
Od wspólnych dalekich znajomych wiem tylko, że ma nową żonę.

Offline ada1988 Kobieta

10 października 2019, 14:16
A jakie macie relacje z byłymi mężami?

Żadne nie umiemy sie w ogole dogadać

10 października 2019, 15:15
Vivka jesteś w idealnej sytuacji.  Byłym Cię nic łączy
Pati a jak u Ciebie?
Kamil VIII.2008  Kaja VII.2011  Klara IX.2013      http://forum.e-wesele.pl/index.php?topic=48945.new

Offline tylunia Kobieta

10 października 2019, 16:46
U mnie podobnie. Zero kontaktu a poniewaz trzymam sie z zona jego przyjaciela czasami cos mi powie ale bardzo malo :) Zreszta moj ex mieszka w innym kraju a ze nie byl ze Szczecina to bywa tu raz na rok albo i nie wiec luzik. Po rozwodzie widzialam go jeszcze pare razy jak go odwiedzalam w szpitalu po nieudanej probie samobojczej... oj dlugo by pisac. Pozbieral sie i zyje mam nadzieje ze w koncu tak jak chcial. Wiec mam podobnie jak vivka jakby to stare zycie nigdy nie istnialo :)
« Ostatnia zmiana: 10 października 2019, 16:48 wysłana przez tylunia »

Offline _patka_ Kobieta

19 grudnia 2019, 19:55
Ja już teraz mogę powiedzieć , że z byłym mężem jesteśmy przyjaciółmi. Razem wychowujemy dziecko, zgadzamy się z tym, pomagamy sobie nawzajem i normalnie rozmawiamy już teraz nawet o naszych związkach. Cieszę się, ale okazuje się , że traktuje go tak samo jak wtedy kiedy byliśmy razem. Wiecie o co mi chodzi? Dopiero teraz czuję że jestem w prawdziwym związku. Ale cieszę się z relacji jaką mamy z byłym.

Offline ada1988 Kobieta

19 grudnia 2019, 20:57
Chyba trochę  zazdroszczę  takich relacji.
Ja juz wiem ze z byłym nie stworze nigdy normalnych relacji, nigdy sięnie dogadamy w zadnej kwestii, a szkoda bo w koncu jest dziecko  ::)

Offline _patka_ Kobieta

20 grudnia 2019, 09:17
Właśnie dużo osób mi mówi, że jest w szoku w jakich relacjach jesteśmy i że się tak dobrze dogadujemy co do dziecka. Po prostu żadne nie ma już żalu do drugiej osoby i układa sobie życie na nowo po swojemu. Życzę każdemu takich relacji.

20 grudnia 2019, 19:00
Właśnie dużo osób mi mówi, że jest w szoku w jakich relacjach jesteśmy i że się tak dobrze dogadujemy co do dziecka. Po prostu żadne nie ma już żalu do drugiej osoby i układa sobie życie na nowo po swojemu. Życzę każdemu takich relacji.

No i dzięki temu ze masz zdrowe relacje z byłym mężem to i Antkowi łatwiej bo widzi ze jesteście szczęśliwi
Kamil VIII.2008  Kaja VII.2011  Klara IX.2013      http://forum.e-wesele.pl/index.php?topic=48945.new

Offline _patka_ Kobieta

20 grudnia 2019, 19:44

No i dzięki temu ze masz zdrowe relacje z byłym mężem to i Antkowi łatwiej bo widzi ze jesteście szczęśliwi
dokładnie, a żeby było śmieszniej to byłego siostra również teraz rozstała się z mężem ::)

Offline japcio Kobieta

22 grudnia 2019, 21:04
A jak spędzicie święta? Chodzi mi głównie o dzieci.

Offline ada1988 Kobieta

22 grudnia 2019, 23:51
Adas zostaje na cale swieta ze mna ku mojej wielkiej radosci ale to na własne życzenie mojego byłego

Offline japcio Kobieta

23 grudnia 2019, 13:01
Dziwny ten twój były. Nie chce spędzić świąt z dzieckiem. Ale dla Ciebie lepiej :)
Kurcze, u nas jedno małżeństwo w rodzinie spędzi święta osobno. Na razie nie padło słowo "rozwód", ale rzadko ostatnio razem bywają. Szkoda mi ich, bo zawsze fajnie się dogadywali. I są dzieci.

Offline ada1988 Kobieta

23 grudnia 2019, 15:40
Japcio to taka zagmatwana historia. Szkoda wrecz slow.

Offline tylunia Kobieta

23 grudnia 2019, 15:55
Ja na szczescie nie mam dzieci z ex wiec nie ma problemu. Natomiast ex mojego meza to dla mnie „matka roku” od 6 lat spedzamy Święta z ich synem. Obojetnie czy Boże Narodzenie czy Wielkanoc. Hitem bylo jak mialam termin porodu na ferie zimowe z Filipem a ona sie zapytala czy mozemy wziac ich syna wtedy na ferie bo ona wyjezdza z kolejnym facetem. Do dzis jestem w szoku bo myslalam ze ferie zimowe sa dla dzieci ;)

23 grudnia 2019, 17:27
Ja na szczescie nie mam dzieci z ex wiec nie ma problemu. Natomiast ex mojego meza to dla mnie „matka roku” od 6 lat spedzamy Święta z ich synem. Obojetnie czy Boże Narodzenie czy Wielkanoc. Hitem bylo jak mialam termin porodu na ferie zimowe z Filipem a ona sie zapytala czy mozemy wziac ich syna wtedy na ferie bo ona wyjezdza z kolejnym facetem. Do dzis jestem w szoku bo myslalam ze ferie zimowe sa dla dzieci ;)
Mam taki przypadek właśnie w rodzinie i nie ogarniam. Rok w rok ten biedny dzieciak czy to Boże narodzenie czy Wielkanoc nie „zasługuje” żeby być z matką?