e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Rozwód  (Przeczytany 15897 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nadzieja

• Chuck Norris
Odp: Rozwód
5 marca 2019, 20:20
To i ja się przywitam w tym wątku  ;D

U mnie sprawa się ciągnie już od 2017r a właściwie 2015r. i końca nie widać, myślę że jeszcze ze 2-3 lata.
Hej nikola, wieki Cię nie było ;)
Sprawa rozwodowa się ciągnie, czy dojrzewasz do decyzji?
Kamil VIII.2008  Kaja VII.2011  Klara IX.2013      http://forum.e-wesele.pl/index.php?topic=48945.new

Offline nikola/23 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 4.10.2008
5 marca 2019, 20:26
Czasem zaglądam ale nie piszę, bo właściwie nie było się czym chwalić  ;)

Sprawa w 2015r. miała być separacja - zrezygnowałam tzn urobił mnie, ale niestety bardzo tego żałuje że już wtedy nie podjęłam ostatecznej decyzji.
A od 2017r. maja ciągnie się sprawa rozwodowa ( z jego winy). Po urodzeniu drugiego dziecka odciął pępowinę i przywiózł sobie kochankę do domu  :-\, ja dowiedziałam się 9 miesięcy później (więc tyle czasu jeszcze mnie okłamywał dalej).

Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline nadzieja

• Chuck Norris
5 marca 2019, 20:35
Kuźwa, przykro mi
Z orzekaniem o winie będzie się ciągnąć
Wyleczyłas się już z niego czy ciągle „boli”?
Kamil VIII.2008  Kaja VII.2011  Klara IX.2013      http://forum.e-wesele.pl/index.php?topic=48945.new

• Chuck Norris
5 marca 2019, 20:38
Wyleczyłam całkowicie, wręcz on mi w tym pomaga, pokazał swoją prawdziwą twarz i co rusz pokazuje. A ja kiedyś nie chciałam słuchać nie których ludzi ....

Offline ada1988 Kobieta

• Chuck Norris
    • RELACYJKA :) ZAPRASZAM :)
5 marca 2019, 21:19
To że nie chce się słuchać nie których ludzi  to częsta przypadłość.
Trzymam kciuki aby jak najszybciej się skończyło i żebyś była wolna kobieta

Offline Justys851 Kobieta

• Chuck Norris
5 marca 2019, 21:50
Nikola...
Nie wiem czemu ale pamiętam że miałaś masakrę z teściową.
Współczuję ....

Niestety wokół mnie też trochę rozwodów na szczęście później znajdują jeszcze swoje szczęście....

Offline agu-s Kobieta

• Chuck Norris
6 marca 2019, 10:55
Pocieszające w tych wszystkich rozwodach jest to, że coraz więcej kobiet potrafi zawalczyć o swoje szczęście zamiast tkwić w nieszczęśliwych związkach.
Mam znajomą, która tkwi w nieszczęśliwym małżeństwie, ma 2 dzieci. I z jednej strony ma świadomość, że życie sobie marnuje bo mówiła o tym nie raz, z drugiej strony nie jest w stanie podjąć tej decyzji, twierdzi, że nie chce rozbić dzieciom rodziny  ::)

Offline nadzieja

• Chuck Norris
6 marca 2019, 10:59
Pocieszające w tych wszystkich rozwodach jest to, że coraz więcej kobiet potrafi zawalczyć o swoje szczęście zamiast tkwić w nieszczęśliwych związkach.
Mam znajomą, która tkwi w nieszczęśliwym małżeństwie, ma 2 dzieci. I z jednej strony ma świadomość, że życie sobie marnuje bo mówiła o tym nie raz, z drugiej strony nie jest w stanie podjąć tej decyzji, twierdzi, że nie chce rozbić dzieciom rodziny  ::)
A później dzieci pójdą na swoje a ona zostanie „sama nieszczęśliwa”

Offline agu-s Kobieta

• Chuck Norris
6 marca 2019, 11:55
Dokładnie tak będzie niestety ::)

Offline andzelika Kobieta

• Małżeństwo jest zgodne, kiedy żona panuje nad mężem, a mąż nad sobą.
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 19.09.09
6 marca 2019, 12:04
u mnie w rodzinie jest jeden rozwodnik - mój mlodszy brak.Cale to jego malzenstwo to bylo wielkie nieporozumienie.
Dziewczyna zaszla w ciaze, moi rodzice z bratem pojechali do jej rodzicow zeby sie zapoznac i dogadac gdzie beda młodZi mieszkac(mieli  22 lat) Gdy rodzice zajechali dowiedzieli sie UWAGA ze orkiestra juz jest na wesele zalatwiona.
Na nic sie zdalo ze za szybko, ze może sam cywilny.Jej rodzice nie dopuszczali mysli do siebie, zeby ich córeczka byla w ciazy i nie miala slubu koscielnego.
Małżeństwo trwalo 1,5 roku.Rozwod dostali szybko, Mimo iz od rowodu minelo 8 lat to ciagle karta przetargową jest niestety córka .Byla zona mojego brata daje corke nie kiedy on chce tylko kiedy jej to pasuje.Strasznie sie na to patrzy

Offline _patka_ Kobieta

• Chuck Norris
6 marca 2019, 13:35
Dla mnie najważniejsze było przy tym rozstaniu dobro dziecka. Najgorsze jak karta przetargowa jest dziecko, jak jeden małżonek drugiemu robi na złość właśnie przez utrudnianie kontaktów z dzieckiem. Mój znajomy miał taką sytuację, matka strasznie utrudniała kontakty z synem, nie raz kończyło się policja... Dla mnie to jest okropne...
No i nie chciałam tkwić w nieszczęśliwym małżeństwie... Pamiętam kiedy moi rodzice mieli się rozstawać, pamiętam jak się cieszyłam, że w końcu będzie w domu spokój, nie będzie kłótni i awantur. Mama mi powiedziała, że jednak nie rozwodzą się... Jak ja płakałam, jaka byłam nieszczęśliwa x tego powodu. A ona mi po latach powiedziała, że to dla Nas (dzieci), tylko że ja chciałam czegoś innego... Nie rozumiem myślenia że coś się robi dla dzieci... Przeciez szczęśliwy rodzić, to szczęśliwe dziecko...

Offline Kasia* Kobieta

• Chuck Norris
6 marca 2019, 15:50
Parka fajnie napisane.
Moi rodzice byli zawsze super małżeństwem, potem mam wyjechała i ich drogi sie rozeszly. Wiele razy slyszalam ze nie rozwiodą sie bo: co ludzie powiedza, bedzie gadanie, co z mieszkanie itp. Teraz od 8 lat mieszkaja osobno, niby sa razem dla pozory, ale zawsze konczy sie to klotnia. Bez sensu
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline ciriness

• Chuck Norris
  • data ślubu: 11.09.2010
6 marca 2019, 16:56
Co do utrudniania mój klient właśnie dostał nakaz zapłaty na prawie 13 tys za utrudnianie ale była żona nic sobie z tego nie robi. Pewnie nawet mu nie zapłaci  ;)

• Chuck Norris
6 marca 2019, 23:20
Nikola...
Nie wiem czemu ale pamiętam że miałaś masakrę z teściową.
Współczuję ....

Mało powiedziane :P

Jeżeli chodzi o dzieci u nas to mąż wcale się nimi nie interesował, teraz jak rozprawy są to kombinuje przed i kłamie przed Sądem o utrudnianiu a tak naprawdę się nie zjawia ... Masakra jednym słowem.
Ale mści się za orzekanie o winie, kosztem dzieci

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
7 marca 2019, 12:00
Nikola, ale jak kochankę do domu przywiózł?

Nie zazdroszczę nikomu takich "atrakcji" rozwodowych.
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 2006-10-07
7 marca 2019, 16:09
Pewnie wrócił ze szpitala po urodzeniu syna i zabrał kochankę do domu, w końcu chata była pusta bo Nikola była w szpitalu... masakra!

• Chuck Norris
7 marca 2019, 21:30
Pewnie wrócił ze szpitala po urodzeniu syna i zabrał kochankę do domu, w końcu chata była pusta bo Nikola była w szpitalu... masakra!
Dokładnie nic dodać nic ująć.

Offline _patka_ Kobieta

• Chuck Norris
8 marca 2019, 20:31
Masakra... Współczuję :(

• Chuck Norris
8 marca 2019, 20:36
Mało tego dziś rocznica tego iż się dowiedziałam o zdradach  ;D, także mam podwójne święto  ;) ;D

Offline Zoya Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2010 r.
8 marca 2019, 21:04
Nikola, jak się dowiedziałaś?

• Chuck Norris
8 marca 2019, 21:21
Nie wylogował emaila na  tablecie mojego syna a tam przysyłała mu wiadomości i nagie zdjęcia, mój syn otworzył je (wtedy syn miał 6 lat) i przyszedł pokazać.

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 2006-10-07
8 marca 2019, 21:25
Ja pier....

• Chuck Norris
8 marca 2019, 21:46
Najgorsze w tym wszystkim jest to jak dawniej bliska osoba robi teraz tyle złego, krzywdzi matkę swoich dzieci nie mówiąc już o dzieciach. Dzisiaj poszedł do szkoły i nagadał na mnie (nie wiem czego i właściwie nie chcę ale robi brud i syf dziecku, nie patrząc że to go krzywdzi).

Offline Justys851 Kobieta

• Chuck Norris
8 marca 2019, 21:53
Oooo masakra, co za skur..,.

Offline ada1988 Kobieta

• Chuck Norris
    • RELACYJKA :) ZAPRASZAM :)
9 marca 2019, 10:34
Nikola  mój Mąż robi to samo Adaś wrócił od niego i do mnie z pretensjami że ja powiedziałam tacie że mu go zabiorę na zawsze gdzie oczywiście nigdy takie słowa z mojej strony nie padły.
Nie wiem jak Ty ale ja momentami po przyjeździe syna do domu muszę go prostować bo jest mega nie grzeczny i pozwala sobie na zbyt dużo  ::) ::)

Offline Kasia* Kobieta

• Chuck Norris
10 marca 2019, 00:46
A co radzicie: powiedziec bliskiej osobie ze maz ja zdradza? Czy lepiej zachowac to dla siebie bo i tak nie uwierzy i nie potrzebnie zrobi sie chaos, pni sie pogodzą a Ja wyjde na idiotke
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline bubulina Kobieta

• maniak
10 marca 2019, 07:14
Ja bym wolala jak by mi ktos powiedzial. Ale to jestem ja.

Offline _patka_ Kobieta

• Chuck Norris
10 marca 2019, 07:39
Ja kiedyś powiedziałam o tym, ale to i tak nic nie dało. A miałam wrażenie, że osoba poinformowana miała pretensje do mnie że się wtrącam...

Offline Kasia* Kobieta

• Chuck Norris
10 marca 2019, 08:15
No wlasnie. Szlag mnie trafia bo ona w totalnej nue wiedzy zyje, jest co prawda zazdrosna nawet o mnie, jemu trzepie telefon przy ludziach, a ten drwi ze od kochanki kasuje na biezaco. Ona mowi ze jemu ufa ale innym kobietom nie ufa. On ja rozpieszcza jak moze, wiec ona i tak nie uwierzy ( ze niby ktos jej mega zazdrosci tak cudownego meza).

Offline _patka_ Kobieta

• Chuck Norris
10 marca 2019, 13:13
Właśnie, jeszcze by się okazało, że Ty byś była winna wszystkiemu... A może ona coś wie, ale udaje?