e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Oglądałam i: gorąco polecam lub nie polecam  (Przeczytany 483996 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Asiq Kobieta

Ja przebrnęłam przez Wszyscy moi przyjaciele nie żyją i uażam, ze okropnie głupi. Jedyne sceny które były spoko to  z czynnościami Policji, ale to z wiadomych przyczyn. :P

Offline zibi Mężczyzna

A u nas OA kończymy dziś pierwszy sezon

Offline Daruda Kobieta

Nie wiem czy polecałam Gypsy, fajnie się ogląda.
Ponadto Gambit Królowej nas wciągnął...... Szkoda że taki krótki.
A widziałyście już Szczątki kobiety? Trochę się boję zacząć.....

Offline japcio Kobieta

Nam został ostatni odcinek drugiej serii The Crown. Wciągnęlismy się. I faktycznie, serial ogląda się z telefonem guglując coś co chwilę :)

Offline Daruda Kobieta

Haha. My sprawdzaliśmy nawet czy Margaret miała taką wykszywioną szyję!
Japcio potem zobaczcie ten dokument Diana in her own World

A my teraz oglądamy Line of Duty.
Bardzo fajny serial o brytyjskiej policji.
Krókie serie bo po 5-6 odcinków, to jest to co lubie.
Każda seria o czymś innym, ale główni aktorzy CI sami. To znaczy w dwóch seriach na pewno, trzecią zaczynamy dziś.
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline japcio Kobieta

Daria, ok. Szkoda mi Małgorzaty. Fajna babka, a szczęścia w miłości nie miała.

Offline ~Ania~ Kobieta

Ja właśnie ogladam Bridgertonowie - bardzo mi się podoba, takie romansidlo.

Obejrzałam The Sinner - super!

Niewiarygodne - fajny, może bez efektu wow, ale generalnie polecam.

Offline anulla_p Kobieta

Szkoda mi Małgorzaty. Fajna babka, a szczęścia w miłości nie miała.
Czy ja wiem czy to brak szczęścia? Może przy takim zmanierowaniu i manii wyższości żaden kandydat nie był dla niej wystarczająco dobry? Bywają takie kobiety, znam takie dwie osobiście,  mają podobne podejście do życia i mężczyzn.
A może to raczej Helena Bonham Carter zagrała tak genialnie i przekonywująco a my tak naprawdę nic nie wiemy. Swoją drogą uwielbiam ją, zaliczam wszystkie filmy w których gra.

Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy to im się zbiera

Offline japcio Kobieta

Skończyliśmy dopiero 2 sezon i nie poznałam jeszcze jej gry.
Myślę, że zakaz poślubienia Townsenda złamał jej serce. Dwa lata czekała na niego, a i tak nic z tego nie wyszło. A ślub z fotografem to jakaś porażka.

Offline Katrinka Kobieta

Oglądałam i mogę polecić: Od nowa i Gambit Królowej :)
Próbowałam wszystko zostanie w rodzinie ale zupełnie nie moje klimaty.. 15 min wytrwałam ;)

Offline .caril.

Katrina, ten film to nie kino wysokich lotów. Totalny rozluźniacz, ale widocznie nie potrzebowałaś takiego gatunku w tym momencie  ;)

Bridgertonowie też spoko, choć realizację doceniam bardziej niż fabułę.

Bardzo polecam za to dwa z innej bajki: Monarca i Lupin. Świetne!

Offline japcio Kobieta

Lupin u nas w planach.

Online agu-s Kobieta

Bridgertonowie też mi się podobali, dzisiaj zaczęłam Gambit Królowej w końcu i bardzo dobrze się ogląda

Offline elemelka Kobieta

My wczoraj oglądaliśmy wszyscy moi przyjaciele nie żyją. No, mam mieszane uczucia. Pomysl spoko, niektóre momenty nawet zabawne, scena finałowa bardzo mi się kojarzyła z Tarantino, totalna rozpierducha. Ale brak mi jakieś głębi :-p

Polecam za to na netflixie Russian Doll, super. I zabawny, zakręcony i trochę do przemyśleń, i tylko chyba 6-7 odcinków.

Wciągnęłam też Równonoc i mam też mieszane uczucia. Ogląda się fajnie, bo byłam ciekawa co dalej, jak to się rozwinie, ale zakończenie mnie jakoś rozczarowuje.

Offline dmonik44 Kobieta

Co do Równonocy mam podobne odczucia co elemelka :-[
Natalka 4.11.2012

Offline Nika

Lupin u nas w planach.

Polecam z całego serca! Świetny serial.

Offline elemelka Kobieta

Siedzenie na zdalnej mi nie służy :-p
Wciągnęłam Bridetonow czy jak im tam. Okazał się o wiele fajniejszy niż sądziłam :-) a Książę całkiem miły dla oka :-p idąc tropem kostiumowych wyświetlil mi się francuski Bazar de la charite, i całkiem niezły jak dla mnie. Nie miałam pojęcia o tym pożarze, sceny makabryczne. Jestem w połowie, na szczęście tylko chyba 8 odcinków, ale fajny, taki trochę inny.

Offline justyna85 Kobieta

lupin obejrzany :)

polecam też spinning out :)

Offline justyna85 Kobieta

i mi sie wysłało , spinning out o łyżwiarstwie figurowym  , taki ala dramat trochę miłosny też :P

Offline Daruda Kobieta

Też widziałam Spinning. Taki luźny, babski, widział mi się.

Offline Kasia* Kobieta

I faktycznie, serial ogląda się z telefonem guglując coś co chwilę :)
A myslalam, ze tylko ja tak mam
Ja wczoraj skonczylam. Dla mnie nudny... oprocz wątku z Diana( aczkolwiek aktorka srednio mi do gustu przypadła).
« Ostatnia zmiana: 13 Stycznia 2021, 23:17 wysłana przez Kasia* »
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

"Korona" mialą mega nudne momenty....mi się najbardziej podobał odcinek o lawinie błotnej....faktycznie się przy nim zestresowałam ;)

Ale skonczylismy wspomniany przeze mnie niedawno 2 sezon "line of duty"....jezu, jak ja w ostatnim odcinku miałam stres....masakra. Napięcie sięga zenitu. Dawno taki= sie nie podniecałam na serialu :P
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline japcio Kobieta

"Korona" mialą mega nudne momenty....mi się najbardziej podobał odcinek o lawinie błotnej....faktycznie się przy nim zestresowałam ;)

Popłakałam się na nim :(

Mój mąż stwierdził, że już go też nudzi. I chce przestać oglądać. 3 seria faktycznie męczy. Chyba zrobimy przerwę.

Offline japcio Kobieta

Lupin... Cóż... Po 4 odcinkach stwierdzam, że jest nudny. Został nam ostatni 5 odcinek i nawet nie jestem ciekawa, co się wydarzy. Brak akcji. Wszystko jest przewidywalne. Nie trzyma w napięciu. Nie nasza bajka.

Offline Daruda Kobieta

My jakimś cudem przekrętowym możemy coś obejrzeć sobie na Player.
Jesteśmy fanami Chylki.. Pyknęlismy ja na starcie. Są jeszcze dwa polskie seriale, więc mamy już dwa odcinki jednego z nich... Coś o zaginięciu teraz nie pamiętam tytułu.... No rozkręca się....

Offline japcio Kobieta

A Down the Road oglądacie, Daria? Widziałam tylko pierwszy odcinek. Nie mamy Playera.
PS w Down the Road występuje moja była uczennica, Paula :)

Offline anulla_p Kobieta

My jakimś cudem przekrętowym możemy coś obejrzeć sobie na Player.
Ten cud przekrętowy nazywa się zmiana VPN  ;D

Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy to im się zbiera

Offline Daruda Kobieta

hahha. Nie wiem, zwał jak zwał kilka odcinków zdążymy obejrzeć, jakiś czas jest za free nie? Nie wiem tydzień czy miesiąc??? Za resztę już musimy zapłacić. Najbardziej nam zależało na Chyłce i Down the Road właśnie. To nasze dwa topy!
Down the Road zapowiada się fajnie. Dziś chyba kolejny odcinek wejdzie.....
Twoja uczennica fajna jest, wyzwolona, ale i wrażliwa...

Offline ~Ania~ Kobieta

Lupin obejrzany - nam się podobał.