e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Problem z rezerwacją biletu na samolot  (Przeczytany 5089 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ada1988 Kobieta

Problem z rezerwacją biletu na samolot
4 listopada 2011, 18:19
LASKI MAM DO WAS PYTANIE!!!!!
wiem że to wątek mamuśkowy ale mi chodzi o lot samolotem i o rezerwację.
Rezerwowałam dzisiaj bilet i... nie dostałam nic na meila a numer rezerwacji mam, kasa też z konta nie zeszła mi jescze, mam stracha że coś nie tak poszło... w rezerwacjach nie mogę tego znaleźć...

Offline ada1988 Kobieta

4 listopada 2011, 18:34
mam lecieć ryanairem i przy próbie szukania rezerwacji wyświetla mi się że wprowadzone dane są nie poprawne :mdleje:

Offline pamela Kobieta

4 listopada 2011, 18:56
ada ja ostatnio tez tak mialam, w momencie platnosci wyskoczyl mi blad i nie wiedzialam czy poszlo, ale maila nie dostalam, a w max pare godzin powinien byc, w mojej rezerwacji jak u ciebie wyskakiwalo ze dane niepoprawne i kasy nie sciagnelo to znaczylo, ze bilet nie zostal kupiony = rezerwacja niepotwierdzona i kupowalam jeszcze raz i dopiero poszlo.

Offline ada1988 Kobieta

4 listopada 2011, 19:48
Pamcia a kasę powinni mi sciągnąć z konta od razu ???

Offline pamela Kobieta

4 listopada 2011, 19:55
nie wiem jak jest w twoim banku, ale mi w koncie internetowym od razu widac ze jakas kwota wyszla, jest mniej dostepnych srodkow takze jak wiem ile bylo to wiem ze wyszlo, ale treansakcja dokladna ile i gdzie wyszlo po paru dniach.

Offline ada1988 Kobieta

4 listopada 2011, 20:01
nic nie widać a nilety były takie tanie :(

Offline nikola/23 Kobieta

4 listopada 2011, 20:09
ada ja ostatnio tez tak mialam, w momencie platnosci wyskoczyl mi blad i nie wiedzialam czy poszlo, ale maila nie dostalam, a w max pare godzin powinien byc, w mojej rezerwacji jak u ciebie wyskakiwalo ze dane niepoprawne i kasy nie sciagnelo to znaczylo, ze bilet nie zostal kupiony = rezerwacja niepotwierdzona i kupowalam jeszcze raz i dopiero poszlo.

Ja mialam tak samo i kupowalismy wlasnie jeszcze raz

Offline pamela Kobieta

4 listopada 2011, 20:15
jezeli zawsze widac ze wyszly pieniadze a teraz nie, to znaczy ze rezerwacja nie poszla i kupuj jeszcze raz. tym bardziej jak maila nie dostalas, bo to jest zawsze potwierdzenie, ze rezerwacja potwierdzona.

Offline ada1988 Kobieta

4 listopada 2011, 20:22
ale właśnie chodzi o to że doszłam do końca mam numer podany rezerwacji itd a boję się z drugej strony drugi raz żebym nie straciła podwójnie kasy...

4 listopada 2011, 20:28
Zadzwon do linii lotniczej.
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline ada1988 Kobieta

4 listopada 2011, 21:06
przez weekend nie mam już gdzie dzwonić kasa z konta dalej nie zeszla a przy próbach sprawdzenia rezerwacji wyświetla mi się:

"dane wprowadzone w celu odczytania rezerwacji są niezgodne z zarejestrowanymi sprawdź czy informację są poprawne i spróbuj ponownie"

Offline izulek Kobieta

4 listopada 2011, 22:00
Infolinia nie dziala w weekend?

Offline ada1988 Kobieta

4 listopada 2011, 22:02
nie działa...  ::)

Offline Daruda Kobieta

5 listopada 2011, 16:22
ada,a numer rezerwacji masz????bo z tego co piszesz,to tak,czyli rezerwacji dokonałaś,a jak nie przyszło na maila,to poczekaj,przyjdzie,chyba że maila nie podawałaś,to możesz sobie czekać;-) a z konta też nie muszą od razu pobrać.....i nie ma znaczenia,że jest weekend ,zadzwoń do nich nawet w niedzielę;-) to są linie lotnicze,a nie bank;-) to jest infolinia!

Offline ada1988 Kobieta

taaaaak z tym, że infolinia działa od poniedziałku do piątku :mdleje:
już się dowiedziałąm rezerwacja nie została dokonana bo mam złą kartę mało tego 6 innych kart jest zła tragedia...
dostanę nową kartę jakąś mastercard i wtedy powinno być ok ale nie mimo wszystko nie spodziewałam się że jest taka jazda z kartami żadna karta z 6 banków okazała się zła... Nowa karta ma przyjść w ciągu 10 dni wyobrażam sobie już cene biletów...  ::)

Offline Daruda Kobieta

niekoniecznie musi byc większa;-) dziwi mnie jedynie ten numer rezerwacji..hmmmmmmm a karta musi być albo debetowa albo kredytowa bodajże....

Offline ada1988 Kobieta

ja mam debetową i kredytową żadna nie przeszła...
bilet został anulowany dowiedziałam się na lotnisku...

Offline ela Kobieta

Ada a nie możesz kogoś poprosić o rezerwację ?
A pieniądze tej osobie oddasz np.wpłacając na konto
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline ada1988 Kobieta

Ela wszystkich kogo mogłąm poprosić poprosiłam nikomu karty nie przyjęło nie wiem o co biega...

To racja, nie wszystkie kart przyjmują w Ryanairze.
My kupujemy VISA.

Offline ada1988 Kobieta

Visa też próbowałam i mastercard  :-\ :-\ :-\

Ale wlasnie to zalezy czy debetowa czy kredytowa..nie pamietam jaka my mamy w pracy.

Offline ada1988 Kobieta

Anusiaaa ale właśnie to jest o tyle dziwne, że ja płaciłam i taką i taką i żadna kompletnie nie przeszła.... kompletnie nie wiem dlaczego a przecież żadna filozofia zabukować bilet...  :-\ :-\ :-\

rybkawiedenka

• Gość
A masz wypukłe karty?

Offline ada1988 Kobieta

nie mam wypukłych kart taka właśnie została do mnie wyslana i czekam na tą kartę jak by to była góra złota  8)

rybkawiedenka

• Gość
No to nie kupisz biletów. Do zakupów online niezbędna jest właśnie wypukła karta.

Dokladnie, musi byc wypukła.

Offline masumi85 Kobieta

Ja 2 tygodnie temu kupowałam w Ryanair bilety i zapłaciłam zwykłą karta do konta z Polbanku. Właśnie miałam problem, bo nikt nie ma kredytówki (aż dziwnie w tych czasach nie ;-)) i spróbowałam zwykła kartą i poszło. Od razu dostałam meila, a kasa z konta zeszła mi po ok 2 dniach.
Kubuś 10.10.2008,          Kacperek 09.07.2010        Aleksander 11.10.2013

Offline ada1988 Kobieta

w takim razie nie wiem od czego to zależy ja próbowałam kartą mastercard, visa, visa electron, visa debit i żADNA NIE PRZESZŁA wrrrr
jedno jest pewne mam teraz zamówioną kartę MasterCard Debit PayPass czy jakoś tak i tą kartą na bank będę mogła zapłacić za bilet tak mi Pani powiedziała w moim banku karta została wysłana w poniedziałek nie mam zielonego pojęcia kiedy przyjdzie mam nadzieję że dzisiaj najdalej jutro bo bilety są jeszcze tańsze niż tydzień temu

rybkawiedenka

• Gość
A na jakiej stronie kupowałaś? Bo tam powinien być opis jaki system płatności aprobują.