e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Nowoczesna antykoncepcja dla kobiet  (Przeczytany 46164 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline :martyna: Kobieta

• Chuck Norris
Magda, ja nie znam tych tabletek, ale polecam krążek Nouva Ring.

Offline Anjuschka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 15.05.2010
Ja mam tabletki Qlaira - też się je bierze non stop - bez przerwy.
Co prawda biorę dopiero drugi miesiąc - no ale przy nich okres to marzenie :) Trwał 2 dni i prawie nic nie leciało - oczywiście też i nic nie bolało :)

• Chuck Norris
Ale krążek to nie spirala. Poczytaj na necie. Nie namawiam, ale polecam :)

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
Magda, moja kumpela "zza biurka" ostatnio mowila, ze bierze wlasnia TĘ nowość YAZ...wg niej ok. Ale jak je bierze nie wiem.
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

• Chuck Norris
Spoko :)
Na samym początku, zaraz po karmieniu jak mi lekarz to pokazał, zdecydowanie odmówiłam, ale jak był moją ostatnią deską ratunku po tabsach, plastrach musiałam wybrać i jestem megazadowolona.

Offline Katrinka Kobieta

• My:)
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.08.2007
Z moją już dobrze, wczoraj po prostu nie strawiła kopytek!

anusiaaa to gratuluję zębolków! Moja Lo ma 7 ! I czekamy dalej na górną jedynkę bo jedna jest a drugiej nie widać ;)

Offline ooppoonnkkaa Kobieta

• Traktuj ludzi tak jak byś sam chciał być traktowany...
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 29.07.2006
Jejku jak Wam dobrze, że możecie brać tabletki, plasterki i spokój :-\ Ja niestety nie mogę ani tabletek, ani hormonów ani spirali.... Jejku ile to nerwów kosztuje ::)

Offline madziq Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 26.04.2008
ja miałam ten krążek... ale wytrzymałam tylko 3 miesiące...  ;) o tych nowych tabletkach nie słyszałam

Offline BETI Kobieta

• maniak
Dziewczyny,ja mogę odsprzedać tabletki cerazette jak któraś z Was chce.Wykupiłam dwa opakowania niepotrzebnie bo nie będę ich zażywała - nie służyły mi one.Więc jak któraś chce to mam jedno całe opakowanie i jedno bez 6 tabletek.  ;D

Offline Elcik Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 02.06.2007
Jojciu jak dobrze że ja mogę brać tabletki..... już od x czasu jadę na Logest i wsio jest ok.

Offline Wercia Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 03.05.2003r
Magda, ja nie znam tych tabletek, ale polecam krążek Nouva Ring.

Martynko możesz napisać swoje "wrażenia" po tych krążkach?
Jak Twoje samopoczucie?
Czy nie czujesz dyskomfortu?
Jak długo już ich używasz?
Właśnie się zastanawiam nad nimi i szukam opinni dziewczyn które je używają...

Offline ooppoonnkkaa Kobieta

• Traktuj ludzi tak jak byś sam chciał być traktowany...
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 29.07.2006
Jojciu jak dobrze że ja mogę brać tabletki..... już od x czasu jadę na Logest i wsio jest ok.

Jejku jak zazdroszczę, pamiętam jaka to byla wygoda :-\

Offline Gemini Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 30.06.2007
A my wczoraj byliśmy prywatnie u pediatry. Przeanalizował wszystko i raczej wykluczył alergię, mówi, ze aż takiej biegunki nie daje. Uważa, że to była jakiś wirus, który skumulował się z zapaleniem ucha i zębem, który młodej wychodzi. Jakby był nawrót mamy najpierw zgłosić się do niego on nas wtedy będzie kierował dalej

Na razie Daria robi piękne, twarde kupy. Jedynie apetytu nie ma :-\  , ale może to przez zęby, albo katar, bo jeszcze nam się katar przyplątał

• Chuck Norris
ja miałam ten krążek... ale wytrzymałam tylko 3 miesiące...  ;) o tych nowych tabletkach nie słyszałam

Madziq, a co się działo??

Martynko możesz napisać swoje "wrażenia" po tych krążkach?
Jak Twoje samopoczucie?
Czy nie czujesz dyskomfortu?
Jak długo już ich używasz?
Właśnie się zastanawiam nad nimi i szukam opinni dziewczyn które je używają...

Kasia, jestem bardzo zadowolona, dyskomfortu nie czuję żadnego. Tego krążka w ogóle nie czuć, ani na co dzień, ani podczas zbliżeń. Na początku bałam się, że mi wypadnie, a ja tego nie zauważę, ale nigdy nic takiego się nie zdarzyło. Raz się wysunął podczas seksu, ale wtedy to rzecz jasna poczułam.
Samopoczucie mam dobre, w porównaniu do wcześniejszych prób zastosowania różnych metod (tabletki, plastry) jest rewelacyjny. Przede wszystkim ze względu na moje bóle głowy. Plastry doprowadziły mnie do takich migren, że mąż musiał jednego dnia zwolnić się z pracy i jechać "na ratunek". Odkleił mi plaster po 3 dniach od naklejenia i po 2 dniach przeszło. Myślałam, że ducha wyzionę.
Używam ich od czerwca...
Na prawdę polecam, miesiączki skróciły mi się, są bezbolesne, regularne.
Z krążkiem możesz pływać na basenie, a jak nie chcesz możesz wyciągnąć, schować do opakowania, które masz w kartoniku i przed ponownym włożeniem opłukać wodą. Tak samo przed zbliżeniem, jeśli się krępujesz, wyciągasz i później wkładasz. Może być ponoć do 3 h poza ciałem.

Offline gosiaczekk Kobieta

• Chuck Norris
martynko a jak z libido? ;)

• Chuck Norris
hmm, na początku było super, a później wróciło do normy jak przy hormonach, więc różnie :) Ale nie narzekam, mój mąż chyba tez nie  :P za to krążek poprawia doznania  ;) 8)

Offline Wercia Kobieta

• Chuck Norris
Martynko dziękuję za odpowiedz  :-* mój gin mnie namawia na to "cudeńko" i jestem coraz bardziej na "tak" ;D

za to krążek poprawia doznania

Twoje i partnera?

• Chuck Norris
Martynko dziękuję za odpowiedz  :-* mój gin mnie namawia na to "cudeńko" i jestem coraz bardziej na "tak" ;D

za to krążek poprawia doznania

Twoje i partnera?

Moje. M. nie czuje tego krążka.

Kasiu, mnie mój gin namawiał zaraz jak przestałam karmić, ale jeszcze wtedy nie doszłam na tyle psychicznie do porządku, żeby mieć coś w sobie po rudach porodu. Dopiero jak wszystko inne zawiodło, to się zdecydowałam i nie żałuję .

Offline Wercia Kobieta

• Chuck Norris
Martynko po ostatnim zdaniu to ja jestem zdecydowana na milion procent 8) :P
Mój gin wspominał o "poprawie doznań" ale to mężczyzna i myślałam że zmyśla :P
Ja nie chcę tabletek  ::) wybierałam między tym krążkiem, a plastrami.... teraz już podjęłam decyzję i spróbuję krążka ;D
Nie masz problemu z "zakładaniem" krążka?

• Chuck Norris
A jaki to jest koszt? I jeden krążek starcza na miesiąc? Ja w ogóle zielona w tym temacie...

• Chuck Norris

Nie masz problemu z "zakładaniem" krążka?[/color]

Nie mam. Na początku było to nieprzyjemne, bo tak jak tabletki trzeba zacząć brać 1-2 dnia cykl, a wiadomo gmerać sobie podczas @ nie jest miłe. A już teraz mam wprawę i kilka sekund zajmuje mi aplikacja. Tak jak tampon.

A jaki to jest koszt? I jeden krążek starcza na miesiąc? Ja w ogóle zielona w tym temacie...

Kosztuje ok 50 zł na miesiąc, jak wykupujesz w trzypaku to 130zł.
Wkładasz 1-2 dnia cyklu, masz go w sobie przez 21 dni, na 7 wyjmujesz i wkładasz w ten sam dzień co poprzednio. Dokładnie jak tabletki, tylko tego nie łykasz i nie musisz pamiętać.
Mi się zdarzyło 2razy, że zapomniałam o czasie wyciągnąć, ale nie było skutków ubocznych :)

Offline Wercia Kobieta

• Chuck Norris
Ok, ja wiem wszystko co chciałam ;D jeszcze raz dziękuję, Martynko  :-*

• Chuck Norris
Nie ma za co :) powodzenia!

Offline Wercia Kobieta

• Chuck Norris
Teraz muszę tylko kupić krążki :P

• Chuck Norris
Ciekawa alternatywa dla tabletek - Plasterki dla mnie to był wielki niewypał...

Offline madziq Kobieta

• Chuck Norris
Madziq, a co się działo??
[/color]

Kasia, jestem bardzo zadowolona, dyskomfortu nie czuję żadnego. Tego krążka w ogóle nie czuć, ani na co dzień, ani podczas zbliżeń. Na początku bałam się, że mi wypadnie, a ja tego nie zauważę, ale nigdy nic takiego się nie zdarzyło. Raz się wysunął podczas seksu, ale wtedy to rzecz jasna poczułam.
Samopoczucie mam dobre, w porównaniu do wcześniejszych prób zastosowania różnych metod (tabletki, plastry) jest rewelacyjny. Przede wszystkim ze względu na moje bóle głowy. Plastry doprowadziły mnie do takich migren, że mąż musiał jednego dnia zwolnić się z pracy i jechać "na ratunek". Odkleił mi plaster po 3 dniach od naklejenia i po 2 dniach przeszło. Myślałam, że ducha wyzionę.
Używam ich od czerwca...
Na prawdę polecam, miesiączki skróciły mi się, są bezbolesne, regularne.
Z krążkiem możesz pływać na basenie, a jak nie chcesz możesz wyciągnąć, schować do opakowania, które masz w kartoniku i przed ponownym włożeniem opłukać wodą. Tak samo przed zbliżeniem, jeśli się krępujesz, wyciągasz i później wkładasz. Może być ponoć do 3 h poza ciałem.

[/quote]

ja mam inne odczucia co do krążka... na co dzień fakt faktem nie czuć go ale był mega dyskomfort podczas seksu - zarówno mój jak i męża - czułam że o niego "zahacza" i to nam obu przeszkadzało a włożony na pewno był dobrze. a libido spadłoooooooo  ::) tak czy inaczej wykorzystałam to co miałam i jak się tylko wybiorę do gina to wracam do tabletek...

Offline madziq Kobieta

• Chuck Norris
kurcze źle zacytowałam a edytować nie mogę :/

• Chuck Norris
Rozumiem. Każda kobieta ma inne reakcje.

Offline kjp83

• Chuck Norris
  • data ślubu: 13.09.2008
a ja uważam że spirala to najlepszy wynalazek :) Nic a nic się nie martwisz, nie potrzeba o niczym pamietac. Jak dla mnie same plusy.

♡ Szymon & Leon ♡

Offline nikola/23 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 4.10.2008
Ja plastry miałam przez 2,5 roku i byłam mega zadowolona  ;D i jak przestane karmic to chce do nich wrócić