e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: 'A teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu!' 1.09.2012  (Przeczytany 10787 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sabineczka Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 26.08.2017 slub cywilny
  • Ślub w: Dąbrowa Górnicza
Delaila dasz radę kochana, ci faceci tak mają wiem coś o tym mój też mówi że jeszcze czas itp, a ja już słuchać tego nie mogę. U nas jesio sporo czasu, ale my załatwiamy wszystko jak tylko w PL jesteśmy. Ślub w Grudniu, a my nie mamy USC załatwionego sala jest, ale czy termin będzie hm znak zapytania

Offline mkarolinka Kobieta

• Chuck Norris
Mi się wydaję, że protokół spisywaliśmy bardzo późno, chyba nawet tydzień przed, ale ksiądz nie widział potrzeby, żeby robić to wcześniej :D  Ale ten ksiądz to strasznie szalony był :)

Offline Delaila Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 01.09.2012
Póki co, nie zapeszając Łukasz się przejął tematem :) Postraszyłam go, że w USC czeka się tydzien na papier :P W najgorszym wypadku weźmiemy tylko kościelny a nadrobimy cywilny, choć to już mega ostateczność.

Wczoraj mnie chyba przedślubne zapalenie mózgu dopadło, dziś odkopałam z czeluści rudą wódę na myszach i chill z colą ;D A jeszcze mecz wieczorem mecz, więc muszę pogonić skruszonego chłopa po popcorn :P

Offline Delaila Kobieta

• entuzjasta

I protokół mamy za sobą ;D

Zaocznie spisany przez mojego ojczyma z ksiądzem, trzeba tylko podpisać.
Nie wiem co oni tam nawymyślali, ale już mniejsza o taki drobiazg - ważne że jedna rzecz z głowy ;D

Offline neta88sc Kobieta

• maniak
  • data ślubu: :serce::serce:
Ale ci dobrze :D
No powoli do celu :D już tylko paręnaście dni :D

Offline sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 23 czerwca 2012 ! <3
i widzisz ! nie bylo sie trzeba nerwowac ;D

Offline Delaila Kobieta

• entuzjasta
Dziewczyny - macie i miałyście rację ;D Od teraz zero nerwów :D

Zastanawiam się tylko, po jaka cholere nam były te nauki, jeśli wszystkie papierki mogą wypełnic osoby

postronne a ksiądz kazał donieść tylko papiery z USC - ani słowa o poradni czy zaświadczeniach z bierzmowania.

A mój Łukasz ma lekki burdel w 'tych' papierach, bo co sakrament to inna parafia ;D

Offline niunii Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 06.10.2012
A to widzisz! I po stresie!!:) Tak trzymaj i oby tak dalej :) 3 tygodnie i będziesz żonką :) Tobie to dobrze:)

Offline Delaila Kobieta

• entuzjasta
Żanetka - to jakoś nie może do mnie jeszcze dotrzeć ;D
W piątek jedziemy już do domu, ja na stałe a Łukasz bedzie dojeżdżał.
I to ostatnie spokojne dni we Włocławku, bo potem 14 dni i mega dużo spraw do zalatwienia, mnóstwo spotkań.

Taka cisza przed burzą.

Dopiero dzis się ogarnęłam i poszlam na solarium, na 6 minut. Nie lubię tam chodzić, mam nadzieję że coś mnie jeszcze zbrązowi. Wyglądam jak ofiara przemocy domowej - siniaki na nogach, zadrapania na rękach. Może nie będzie sie to aż tak rzucać w oczy :)

Offline naily Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 15.08.2013r. Szczyrk HOTEL ALPIN
podczytuję i podczytuję... :) to już tak niedługo :D Masz rację teraz już nie ma czym się stresować ;) Tylko ... imprezować.

Na pewno będziesz wyglądała zjawiskowo :D :D pozdrawiam

Offline niunii Kobieta

• użytkownik
Delaila słońce a może balsam brązujący? ja bardzo sobie chwalę - ten z Dove jest świetny, polecam.

2,5 tygodnia to faktycznie leci... ja wiem sama po siebie patrzę w kalendarz i oczom nie wierzę!

Offline niunii Kobieta

• użytkownik
Delaila jak nastawienie?! Stres jest?!

Offline przyszlazona Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 23-06-2012
zazdroszczę tego stresu, ja bym chciała znów być przed, ciągle oglądam teledysk ślubny i nie mogę się napatrzeć :) już niedługo się przekonasz :)

Offline emm-a Kobieta

• Chuck Norris
Moje Laleczki :-)
Klara 2014r.
Dominika 2017r.

Offline lebara Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 11.08.2012
ojjj też się bardzo stresowaliśmy ale ile dałabym aby przeżyć to wszystko jeszcze raz :) jeszcze kilka dni i dołączysz do grona mężatek :D pamiętam jak my nie mogliśmy się doczekać ślubu nooo a nie długo będzie 3 tygodnie jak jesteśmy małżeństwem,
,,Geny to nie wszystko, zdrowie i mądrość Twojego dziecka zależą od Ciebie"

Offline neta88sc Kobieta

• maniak
  • data ślubu: :serce::serce:
to juz jutro :) trzymam kciuki :)

Offline Sabineczka Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 26.08.2017 slub cywilny
  • Ślub w: Dąbrowa Górnicza
Delaila Już jutro wasz piękny dzień :) życzę by pogoda dopisała i żeby wszystko było po waszej myśli. I już teraz składam Gratulacje na nowej drodze życia kochana :)