e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: 'A teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu!' 1.09.2012  (Przeczytany 13189 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sabineczka Kobieta

• uzależniony
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 26.08.2017 slub cywilny
  • Ślub w: Dąbrowa Górnicza
Delaila dasz radę kochana, ci faceci tak mają wiem coś o tym mój też mówi że jeszcze czas itp, a ja już słuchać tego nie mogę. U nas jesio sporo czasu, ale my załatwiamy wszystko jak tylko w PL jesteśmy. Ślub w Grudniu, a my nie mamy USC załatwionego sala jest, ale czy termin będzie hm znak zapytania

Mi się wydaję, że protokół spisywaliśmy bardzo późno, chyba nawet tydzień przed, ale ksiądz nie widział potrzeby, żeby robić to wcześniej :D  Ale ten ksiądz to strasznie szalony był :)

Offline Delaila Kobieta

Póki co, nie zapeszając Łukasz się przejął tematem :) Postraszyłam go, że w USC czeka się tydzien na papier :P W najgorszym wypadku weźmiemy tylko kościelny a nadrobimy cywilny, choć to już mega ostateczność.

Wczoraj mnie chyba przedślubne zapalenie mózgu dopadło, dziś odkopałam z czeluści rudą wódę na myszach i chill z colą ;D A jeszcze mecz wieczorem mecz, więc muszę pogonić skruszonego chłopa po popcorn :P

Offline Delaila Kobieta

I protokół mamy za sobą ;D

Zaocznie spisany przez mojego ojczyma z ksiądzem, trzeba tylko podpisać.
Nie wiem co oni tam nawymyślali, ale już mniejsza o taki drobiazg - ważne że jedna rzecz z głowy ;D

Offline neta88sc Kobieta

Ale ci dobrze :D
No powoli do celu :D już tylko paręnaście dni :D

Online sylwiq Kobieta

i widzisz ! nie bylo sie trzeba nerwowac ;D

Offline Delaila Kobieta

Dziewczyny - macie i miałyście rację ;D Od teraz zero nerwów :D

Zastanawiam się tylko, po jaka cholere nam były te nauki, jeśli wszystkie papierki mogą wypełnic osoby

postronne a ksiądz kazał donieść tylko papiery z USC - ani słowa o poradni czy zaświadczeniach z bierzmowania.

A mój Łukasz ma lekki burdel w 'tych' papierach, bo co sakrament to inna parafia ;D

Offline niunii Kobieta

A to widzisz! I po stresie!!:) Tak trzymaj i oby tak dalej :) 3 tygodnie i będziesz żonką :) Tobie to dobrze:)

Offline Delaila Kobieta

Żanetka - to jakoś nie może do mnie jeszcze dotrzeć ;D
W piątek jedziemy już do domu, ja na stałe a Łukasz bedzie dojeżdżał.
I to ostatnie spokojne dni we Włocławku, bo potem 14 dni i mega dużo spraw do zalatwienia, mnóstwo spotkań.

Taka cisza przed burzą.

Dopiero dzis się ogarnęłam i poszlam na solarium, na 6 minut. Nie lubię tam chodzić, mam nadzieję że coś mnie jeszcze zbrązowi. Wyglądam jak ofiara przemocy domowej - siniaki na nogach, zadrapania na rękach. Może nie będzie sie to aż tak rzucać w oczy :)

Offline naily Kobieta

podczytuję i podczytuję... :) to już tak niedługo :D Masz rację teraz już nie ma czym się stresować ;) Tylko ... imprezować.

Na pewno będziesz wyglądała zjawiskowo :D :D pozdrawiam

Offline niunii Kobieta

Delaila słońce a może balsam brązujący? ja bardzo sobie chwalę - ten z Dove jest świetny, polecam.

2,5 tygodnia to faktycznie leci... ja wiem sama po siebie patrzę w kalendarz i oczom nie wierzę!

Offline niunii Kobieta

Delaila jak nastawienie?! Stres jest?!

zazdroszczę tego stresu, ja bym chciała znów być przed, ciągle oglądam teledysk ślubny i nie mogę się napatrzeć :) już niedługo się przekonasz :)

Offline lebara Kobieta

ojjj też się bardzo stresowaliśmy ale ile dałabym aby przeżyć to wszystko jeszcze raz :) jeszcze kilka dni i dołączysz do grona mężatek :D pamiętam jak my nie mogliśmy się doczekać ślubu nooo a nie długo będzie 3 tygodnie jak jesteśmy małżeństwem,
,,Geny to nie wszystko, zdrowie i mądrość Twojego dziecka zależą od Ciebie"

Offline neta88sc Kobieta

to juz jutro :) trzymam kciuki :)

Offline Sabineczka Kobieta

• uzależniony
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 26.08.2017 slub cywilny
  • Ślub w: Dąbrowa Górnicza
Delaila Już jutro wasz piękny dzień :) życzę by pogoda dopisała i żeby wszystko było po waszej myśli. I już teraz składam Gratulacje na nowej drodze życia kochana :)