e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Więcej jeśli się da... Miłości więcej każdego dnia! 20.08.2011  (Przeczytany 13653 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline marcella Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 21.05.2011
Ja miałam jedno i też miałam problem hehe :)
Ojjj czekamy na więcej!

Offline anullali Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 10.09.2011
pięknie wyglądaliście :)
ale od Ciebie to nie da się wzroku oderwać :)
masz takie magnetyczne spojrzenie :) farciasz z tego Twojego męża :)

Offline wMychSnach Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 3.09.2011- 15.00
oboje jesteście tak fotogeniczni że tylko pozazdrościć...

Offline Daisy87 Kobieta

• uzależniony

oj troszkę zaniedbałam moją relację ale ostatnio nie miałam na to wiele czasu... zaraz to nadrobię ;)

Offline katepolak Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 11.06.11.

Offline Daisy87 Kobieta

• uzależniony

Po podpisaniu dokumentów w Zachrysti podjechaliśmy z przodu kościoła. Przed kościołem było pełno gości z poprzedniego ślubu, tak zastawili wejście, że nie mogliśmy swobodnie przejść co wkurzyło mnie trochę ale szybko mi minęło i stanęliśmy u wejścia wraz ze świadkami i Liwią, którą niosła nam obrączki. Powiem wam, że była chyba tak samo przejęta jak my, co chwilę wzdychała bo uważała, że ma bardzo odpowiedzialną rolę ;) a po naszym ślubie opowiadała wszystkim, że to bardzo stresujący dzień dla niej ;) Ale spisała się na medal!  ;D
 Dosyć tego pisania... zdjęcia  ;D :

Wsłuchani w to co mówi ksiądz... podobało mi się, kazanie bo było pełne ciepła, radości i optymizmu :) i wiary, że miłość wszystko przezwycięży :) Bardzo chcieliśmy, żeby przeczytano list św. Pawła do Koryntian, niby banalne czytanie jak na każdym ślubie ale ja czułam jakby to było czytane tylko dla nas i miałam gęsią skórkę bo z każdym słowem uświadmiałam sobie siłę naszej miłości... tylu wspólnych lat, dobrych i złych chwil ale... wspólnych :)

wstajemy do przysięgi... PM przejęty jak nigdy w życiu, widziałam, że aż mu się wgłowie zakreciło.... ;) a ja byłam taka spokojna, to niesamowite, że nie czułam zdenerowwania, tylko spokój i wszechogarniające szczęście :)

Przysięgamy sobie miłość aż po grób! :)

Przyjmij tę obrączkę na znak mojej miłości...

aż mam łzy w oczach jak sobie to przypominam... to było cudowne uczucie :)

Szczęśliwi małżonkowie :)

To były cudowne chwile. Gdy staliśmy przed ołtarzem czułam się jakbyśmy byli tam tylko MY :)

TO BE CONTINUED...

Offline katepolak Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 11.06.11.
:) Jakbym tam była:)

Offline marcella Kobieta

• Chuck Norris
Masz świetną buzię do zdjęć.. Mieliście robiony plener?? Jestem bardzoooo ciekawa jak wyszedł..
Widać, że mała była bardzo przejęta :) W ogóle przepiękny i bardzo jasny kościół :)
Podoba się :)

Offline Paulincia:) Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 14.05.2011
Ja tez podczas przysiegi bylam spokojna ;D ;D
piekne zdjecia, tez kosciol mi sie bardzo podoba,
na zdjeciach widac taka czystosc...ta biel i te fioletowe dodatki miodzio normalnie ;D ;D ;D

Offline wMychSnach Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 3.09.2011- 15.00
eh wy śliczni i ten blask ;)

Offline Daisy87 Kobieta

• uzależniony

dziewczyny pilnie potrzebuję Waszej rady! kupiłam mężusiowi zegarek na urodziny tylko nie wiem co mam wygrawerować z tyłu? W dniu 26-tych urodzin kochanemu mężowi- żona ? czy może jakoś inaczej to ułożyć albo zupełnie coś innego?  ::)
[/b]

Offline smoczyca Kobieta

• maniak
kiedyś Adrianowi też kupiłam zegarek i wygrawerowałam "Szczęśliwi czasu nie liczą" :) a zdjęcia piękne!

Offline mkarolinka Kobieta

• Chuck Norris
Piękne zdjęcia :) Dalej :D

Offline Daisy87 Kobieta

• uzależniony
w końcu zdecydowałam, że na zegarku będzie: Gdzie Ty tam Ja- Kochanemu Mężowi w Dniu 26-tych Urodzin- Żona :) Tylko nie wiem czy zdąży przyjść przed przyszłą sobotą  :-\

Marcella plener był ale na razie mamy tylko kilka fotek z niego więc trzeba poczekać :( ale ja zanim dojde do sesji plenerowej to już na pewno fotki będą :)

a teraz jedziemy dalej, tzn. będzie bardziej fotoopowieść bo co tu dużo pisać... wszystko widać na zdjęciach:

wychodzimy z kościoła, lęcą na nas płatki ale jest taki wiatr, że fotograf nie zdążył ich uchwycić ;)

a później życzenia, życzenia i życzenia...

przyszło bardzo dużo ludzi, nawet tacy których zupełnie się nie spodziewałam, to bardzoooo miłe uczucie :)

TO BE CONTINUED...

Offline Pandi Kobieta

• maniak
Romantycznie .. pięknie i ten moment nawet z odlatujacymi platkami - swietnie wyszedł .. czekam na dalsza czesc ;)

Offline marcella Kobieta

• Chuck Norris
Widać, że piękną pogodę mieliście :)

Offline Daisy87 Kobieta

• uzależniony

dziękuję :)
tak pogodę mieliśmy piękną :) nie wiem czym sobie na to zasłużyliśmy ale pogoda nam sprzyjała :)
a dzisiaj chyba wreszczie dostaniemy zdjęcia z pleneru  ;D ale ja muszę jeszcze dokończyć relacyjkę zanim zacznę Wam je pokazywać, niestety zdjęcia po zmniejszeniu dużo tracą na jakości i na forum wyglądają tak nijako :/

Offline marcella Kobieta

• Chuck Norris
Nie jest źle z tą jakością.. widąć, że zdjęcia są dobrze zrobione.. no to dawaj dalej!

Offline Daisy87 Kobieta

• uzależniony

Proszę o troszkę cierpliwości, dzisiaj zaczęliśmy remont łazienki i ubikacji więc teraz wszystko kręci się wokół tego.
Jestem przerażona tym remontem, hałasem, brudem i myciem się w misce albo jeżdżeniem do rodziców żeby się wykąpać... No ale musimy jakoś to przeżyć, żeby później było ładnie :)

Jeśli chodzi o film to jak za cene jaką zapłaciliśmy jestem zadowolona ;) Nienawidzię filmów weselnych ale nasz nawet mi się podoba :) Oczywiście moja teściowa to by chciała aby film trwał 10 godzin itd. a trwa "tylko" 3h...  ::)  pokazę Wam zwiastun, mam nadzieję że dzisiaj mi się jeszcze uda ;)

Mamy też już zdjęcia z pleneru, są fantastyczne i teraz mam problem jakie wybrać i powiesić w salonie...  ::)

Offline mkarolinka Kobieta

• Chuck Norris
Myśmy rok temu robili remont łazienki, współczuję tego przeżycia, ale jak trzeba to trzeba i nie długo ten cyrk się skończy ;D

Offline Daisy87 Kobieta

• uzależniony

A to zwiastun naszego filmu:

http://studiowoga.pl/zwiastun5.htm

http://studiowoga.pl/zwiastun5.htm

tak na zachętę żebyście całkiem o mnie nie zapomniały ;) a remont się ledwo rozpoczął a już 2 dziury w pokoju mamy i możemy zaglądać do łazienki ;)

Offline smoczyca Kobieta

• maniak
aj, jaka Ty piękna jesteś!  ::) na filmie to jeszcze bardziej widać...

Offline Buuuś Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 07.07.2012
witam i ja :) pozwole sobie tobie potowarzyszyc :D a tym bardziej ze mieszkam na sasiednim osiedlu :) pięknie wygladałas i pogoda super wam dopisała :D 3mam kciuki za remont :)

Offline krysiAK Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2 lipca 2011
Super zwiastun :)
Mialas piekna bizuterie :)

Offline Pandi Kobieta

• maniak
Sii , dobrze sie zapowiada  :)

Offline Daisy87 Kobieta

• uzależniony

jejkuu... dziękuje :)

smoczyca ja Ciebie uważam za ślicznotkę, na pewno nie siebie  :P

krysiAK a biżuterię kupiłam bardzo spontanicznie na targach ślubnych ;) jest zrobiona... ze szkła :) i za komplet zapłaciłam 80 zł :)

witaj Buuuś  :hello: a jakie dokładnie osiedle? Ja przed ślubem mieszkałam na os. Szybowników a teraz z mężusiem na os. Tatrzańskim więc niedaleko się przeprowadziłam ;)

Offline anullali Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 10.09.2011
jejkuuuuu jaka TY śliczna....  :blagam: pokłony....

Offline Buuuś Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 07.07.2012
to ja w drugą stronę fordonu ;) teraz mieszkamy na bohaterów ale nasze domy rodzinne są na przylesiu :D tak że blisko do siebie mieliśmy a teraz mamy blisko do rodziców :)

ja na targach w niedziele oglądałam sliczny komplet biżuterii też ze szkła ale drogo sobie pan cenił... delikatny naszyjnik 80 zl, kolczyki 35 zl, bransoletka 140.... częściowo nie chciałam ale cały komplet drogi dosyc jak na szkiełka i nawet nie wiem czy były w srebrze oprawiane czy tylko maznięty metal czymś srebrnym :) poszukam czegoś innego :D