Autor Wątek: Zdjęcia ślubne - prośba o ocenę :)  (Przeczytany 1748 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Justyna88
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
Zdjęcia ślubne - prośba o ocenę :)
« dnia: 14 Września 2011, 00:27 »
Cześć.  Postanowiłam założyć ten wątek, bo widzę, że wiele z Was interesuje się szerzej tematem zdjęć ślubnych i będziecie potrafiły się obiektywnie wypowiedzieć.  Mój chłopak planuje w najbliższej przyszłości zacząć profesjonalnie zajmować się fotografią ślubną.  Na początku fotografia była dla niego tylko hobby, ale z czasem zaczął o niej myśleć coraz poważniej, zrobił kurs w kurii i udało mu się zrealizować kilka fotoreportaży ślubnych w tym sezonie.  Bardzo bym chciała usłyszeć od Was kilka obiektywnych słów o tych zdjęciach - jeśli macie czas i ochotę, zerknijcie na te pokazy slajdów i wypowiedzcie się, czy takie zdjęcia Wam się podobają, a jeśli coś Wam się w nich nie podoba, to co itd.
Bardzo przydadzą mi się Wasze szczere opinie, pokażę je chłopakowi, który będzie wiedział, jak odbierają go potencjalne anonimowe klientki :)

Tu pełen reportaż z jednego ślubu:

www. vimeo. com/qbanez/przygotowania
www. vimeo. com/qbanez/ceremonia
www. vimeo. com/qbanez/wesele

Tu zdjęcia ze ślubu drugiej pary:
www. vimeo. com/qbanez/slub

Offline cherrypie

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 308
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: ..:: 2012/2013 ::..
Odp: Zdjęcia ślubne - prośba o ocenę :)
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Września 2011, 15:43 »
Justynko zdjęcia są nawet ładne. Świętną reklamę chłopakowi robisz... a jak wiadomo reklama kosztuje...  8) Proponuję pokazać te zdjęcia na forach związanych z fotografią i niech ocenią je profesjonaliści, bo nam kobitkom wiele rzeczy się podoba :)

Offline Grzesiek82
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 20.11.2010
Odp: Zdjęcia ślubne - prośba o ocenę :)
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Listopada 2011, 14:05 »
Amatorsko zajmuję się fotografią i przed moim ślubem trochę o tym poczytałem.
Chłopak robi dobre zdjęcia bez większych wpadek ;)

Offline Myszuś

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 412
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.04.2011
Odp: Zdjęcia ślubne - prośba o ocenę :)
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Listopada 2011, 15:27 »
zdjęcia są ok - jak na początkującego nawet nawet  ;)
oglądając zdjęcia (chodzi mi sczególnie o te malwina i michał) jednak coś nie pasowało
moim zdaniem - oczywiście każdy może miec inne - mało było widać młodych..... bardzo dużo ujęć gości z bliska - dla mnie ża dużo..... i przedwszystkim bardzo duzo zdjęć z "dziwnymi minkami" powinień zwrócić uwagę na to, żeby nie łapać tyle tych minek - robiąc n.p. zdjęcia fleszem (czy jakoś tak to się nazywa ^^) mogę porównać to z naszymi zdjęciami i u nas tyle tego nie ma..... kolory są też cieplejsze a nie takie jasne i zimne...... ale to jest napewno kwestia "czwiczenia" i napewno z każdym razem będzie lepszy
trzymam kciuki i powodzenia



Offline angiella
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zdjęcia ślubne - prośba o ocenę :)
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Września 2012, 10:30 »
Mam podobne pytanie i kłopot
byłam na paru weselach i widziałam późniejsze zdjęcia
ale co sądzicie o podejściu potrzebuję opini kogoś z boku
hxxp: www. facebook. com/margografia