e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: "Chodź ze mną na drugą stronę lustra..." Kamila & Kornel 27.08.11:*  (Przeczytany 23018 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline marcella Kobieta

Strasznie mi się podoba Twoja fryzurka!!! Jejku w końcu nie kok hehe :) Naprawdę prześlicznie w niej wyglądałaś!!!

Offline misia241 Kobieta

Offline shar3ware Kobieta

Ja ja bym miała taką fryzurkę jak Ty , Kocie...to do kościoła by mi pewnie nie wytrzymała z moimi włosami pewnie ;) :p
Ale teraz w sobotę idę na wesele to właśnie coś podobnego jak Ty chcę sobie zrobić na głowie :)
Jestem ciekawa czy mi to wytrzyma ;) :D

Kontynuuj ,Kocie bo się ociągasz! :D
Ja już nie mogę się doczekać przysięgi,no! :D

Offline misia241 Kobieta

O nieeee :nerwus: :klnie: napisałam posta,wrzuciłam foty i mnie wywaliło :-\

No dobra,jeszcze raz :)

Z przysięga Kocie musisz jeszcze troche poczekać :P

Przyszedł czas na błogosławieństwo...

Klękneliśmy...

Wtedy spojrzałam na mamę i widzę jak jej sie rece trzesą,ma szklanki w oczach. Podeszła,czułam jak cała drży...drży jej głos...

ale spojrzeć na matule nie mogłam bo wiedziałam że sie za chwile porycze jak bóbr a tego nie chcialam

i PM...tzn. już mąż ;D
Misiek sie trzymał dzielnie :)

Mój tatuś...pamiętam jego uścisk, pocałunek w czoło i słowa "trzymaj sie dzielnie córcia"wzruszająca chwila-bez picu ::)

Rodzice męża...nie wiem czemu ale błogosławieństwo od nich poszło tak szybko i jakoś dziwnie...bez emocji :???: Wy też tak miałyście?

teściowa powiedziała tylko błogosławię Cie...

a teściu,hmm... wiem że stał nade mną długo,chyba najdłużej że wszystkich rodziców. Mówił coś w stylu żebym Kornelowi była uległa itp :drapanie: :||

Później podeszli chrzestni ale tylko z mojej strony bo od K. nie było nikogo...Jeszcze chwile klękaliśmy bo sadziłam że moja babcia też mnie pobłogosławi ale sie przeliczyłam wiec wstaliśmy,pozowaliśmy do zdjęc :P i mieliśmy chwile dla siebie.Wtedy powiedziałam K. że bukiet miał być inny,bez tych paproci a On żebym nie marudziła :hahahaha: i koniec tematu ;) ale musze Wam powiedzieć że bukiet mi sie w sumie podobał,te kolory...

Offline Daisy87 Kobieta

przepięknie wyglądałaś :)
a moi teście też jako nas pobłogosławili bez wyrazu... zero wzruszenia  :-\
a Twój teść dobry tekst miał: żebyś była uległa...  ;D akurat dobra przemowa na błogosławieństwo  ;D

Offline krysiAK Kobieta

U nas mamuski sie powzruszaly, ale postawilismy je do pionu, bo nie chcielismy placzu :)
Tekst tescia wymiata!!!
A bukiet bardzo ladny :)

Ha! Widzisz...u mnie też teście jakoś bez wyrazu nas błogosławili.
Znaczy mówili tam coś...ja ,nawet na płycie jest nagrane , jak przytakuje teściowej :P
Ale nie wiem do jakiej kwestii ;) :p

Oj,to moje błogosławieństwo to jakaś masakra była... ::)
Nie lubię go oglądać na płycie :p

Kontynuuj Kocie...co się doczekam przysięgi! :D

Offline misia241 Kobieta

To widze ze sama nie jestem :P :P
Ja zobacze dzis nasza plytke z wesela ;D ;D juz sie doczekac nie moge :hopsa:

Mam filmik z pierwszego tanca ale pytanie,jak go tutaj wstawic ??? ::)

Offline basimir Kobieta

musiałabyś wrzucić na youtube lub wrzutę, a potem można linka wstawić ;)
na błogosławieństwie wcale się nie dziwię, że nie spojrzałaś na mamę, ja też tak miałam...

Łobuziak 21.11.2013
Aniołek (*) 25.06.2015

Offline kiniadg Kobieta

• http://forum.e-wesele.pl/index.php?topic=21353.0
  • entuzjasta
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 03.07.2010 Maxim
hahah jestes kolejną panią młodą która ta reaguje na bukiet :)
ja miałam mieć fioletowy i przyszedł biały :)
ostatnio moja kuzynka miała mieć cały różowy a przyszedł różowo żółty
a teraz ty :) miał być sam a były paprotki jeszcze :) hahahah
no cóż :) w tym dniu nie ma się już wpływu na takie rzeczy. Ja też tylko się uśmiechnęłam :) i tyle :)
ale powiem ci że śliczny był ten twój :) taki pełny koloru :)

Offline misia241 Kobieta

kiniadg niestety tak już jest z florystkami że nie potrafia zrozumieć naszych prosb :-\ za kazdym razem jak sie z nimi spotykalam powtarzalam że nie chce w bukiecie ŻADNYCH !!! paproci itp. no ale coz....to TYLKO florystka :P

Dlatego ja poszłam do najlepszej kwiaciarni w mieście :D Bo chyba bym zabiła :D

po tym, co Ci tata powiedział, bym się chyba poryczała... U nas było tak, że tylko mój tata mówił, reszta nas całowała, ale wszyscy byli wzruszeni

Offline misia241 Kobieta

Smoczyca o mało brakowało a bym sie poryczała ::) łzy były na granicy ;) ja nie ukrywam że jestem córunią tatusia (jak chyba wiekszość dziewczyn :P) ale nie spodziewałam sie że tato tak mi powie :)

Offline aagaa

ja to chyba jestem wyjątkiem bo byłam i jestem i będę totalnie zakochana w moim bukiecie
i powiem Wam że był piękniejszy niż oczekiwałam :)

Twój był zniewalający!!!
trochę nie w moim guście ale kwiaty zrobione pięknie!!!

Agatko...nie jesteś sama! :D
Mnie też florystki wysłuchały! :D
Mój był przepiękny! :D
Normalnie jak go rano zobaczyłam,to od razu byłam spokojniejsza! :) :D

Offline krysiAK Kobieta

Moj bukiet mnie tez nie rozczarowal, bo byl piekny!!! Tylko, ze ja strasznie dlugo szukalam dobrej florystki...

Offline misia241 Kobieta

Dziewczyny ale ja nie powiedzialam że bukiet mi sie nie podoba,wrecz przeciwnie :D był przepiękny tylko te paprocie ::) :P

Lecimy dalej bo Was zaniedbałam...

Po błogosławieństwie przyszedł czas na zdjęcia z rodzicami i gośćmi :) Pogoda dopisała więc fotograf zaproponował abyśmy wyszli na dwór na sesje zdjęciową :)

z rodzicami, młodym i chrzestnymi...

ze świadkami.Muszę Wam dziewczyny powiedzieć że miałam najlepszą świadkową na świecie ;D we wszystkim mi pomogla i odciążyła z problemów jakie były przed weselem :) Kochana jest :D

NIe wiem z czego się tak śmiałam...

z moim bratem i jego niunią malutką :-*

z moimi rodzicami

z K. babcią :) przyjechała specjalnie dla Nas z Katowic :) bardzo miłe uczucie jak człowiek mimo że schorowany, robi wszystko aby być z nami w tak cudowny dzień ;)

czas Nas gonił wieć zaczeliśmy szykować sie do wyjazdu do kościoła.Wtedy dotarło do Nas że to już niedługo bo jak narazie wszystko była abstrakcją ::)

Podchodzę do auta,otwieram drzwi :szczeka: i mówie do taty( a właściwie krzyczę z przerażeniem w oczach) że nie wsiądę do auta bo sie zmieszczę :|| ale świadkowa była blisko i mi pomogła, wiedziala jak suknię zwinąć,gdzie ja upchać żeby sie nie pogniotła,ufff...

wsiadłam....jednocześnie szczęśliwa że sie udało :P

ruszamy do kościoła...
Jednak w połowie drogi okazało się że zapomniałam dowodu...

i co? znów musiałaś wychodzić z samochodu w tej sukni po dowód?  :D piękny miałaś makijaż na ślubie  ::) w ogóle pięknie wyglądałaś  :-*

Offline Natysa Kobieta

• To co na zawsze między nami, dodaje wiary w lepszy czas;*
  • uzależniony
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 19.05.2012
Zgadzam się makijaż boski ;D ;D ;D
Bukiet śliczny :) :)
I wy cali przepiękni  :skacza:
Gabriela
Zofia

Offline misia241 Kobieta

Smoczyca, ojj nieeeee....ja już z auta nie wychodziłam  :P

Porąbały mi sie zdjęcia wiec wrzuce te które przeoczyłam ::) :P czyli zdjęcie z przerażeniem w oczach ;)

Offline krysiAK Kobieta

Ach...piekna jestes!!!

Offline Daisy87 Kobieta

super masz minke na tym ostatnim zdjęciu!  ;D

Offline basimir Kobieta

to Wy musieliście mieć dowód?  :drapanie:
u nas świadkowie tylko musieli mieć  :D
a babcie są kochane...

Łobuziak 21.11.2013
Aniołek (*) 25.06.2015

Offline misia241 Kobieta

Daisy to mina z przerażenia :o :o

basimir niestety musieliśmy mieć dowód ze sobą, w sumie sama nie wiem po co ??? ::)

Offline marcella Kobieta

Nie mogę się na Ciebie napatrzeć.. masz taką śliczną nietypową urodę!! I Twój synek taki cały czas uśmiechnięty.. a to dobrze wróży!!!

U nas też się okazało ,że tylko świadkowie mają mieć jakiś dowód tożsamości :)
Ale oczywiście ja ,przewrażliwiona,też wzięłam nasze ;) :p

To Wy mieliście akcję z dowodami...a my z karteczkami od spowiedzi...
Przed samym wyjściem z domu wyliczamy sobie z mężem co mamy i...
Nie mamy kartek od spowiedzi! :o
No to sruuuu...wysyłam męża do nas do domu ,bo gdzie ja bym z tą suknią poleciała ;) :p

Offline misia241 Kobieta

Dziewczyny właśnie dostałam od naszego kamerzysty  plener :skacza: :skacza: :skacza:

Jestem w nim zakochana ;D a kamerzysta powiedział,że pozwoli sobie go wrzucić do siebie na stronke jako film pokazowy :D :D Ty godzin,tyle ciezkiej pracy :P nie poszło na marne :D po prostu cud malina :Serduszka: :Serduszka:

Jak chcecie go zobaczyc to zarzućcie e-mailem,pokaże :D

Offline aagaa

pragnę pleneru!!!
agata.widera@wp.pl

:*

Offline misia241 Kobieta