e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: "Chodź ze mną na drugą stronę lustra..." Kamila & Kornel 27.08.11:*  (Przeczytany 23310 razy)

Offline aagaa

Kamilka jestem powalona! ŚWIETNE ZDJĘCIA!!!
a Twój uśmiech i te oczy...  :Serduszka:

Offline Aneczq1987 Kobieta

Kamila!!
Foty rewelacja!!  ;D

Offline patrycja_4r Kobieta

heehe widzę,że mimo iż miałyśmy innych fotografow to zdjęcia miałyśmy w tym samym miejcu...czyli te na wiatrakach i nad morzem  :P

Offline misia241 Kobieta

ale to chyba nie ten sam fotograf, co Wam robił reportaż?
Nie,nie ten sam fotograf ;) Zdjęcia z pleneru robił Nam Sławek ;D

Dziekuje Wam bardzo za miłe słowa :D a że foty są rewelacyjne to wiem :grin: :p poczekajcie aż skończe relacje,wtedy bedzie cały plener :D

"Mój" Sławek?  :P

Offline misia241 Kobieta

"Mój" Sławek?  :P

Nie wiem czy Twój :P wiem że Mój :p :p Sławcio z Este ;D

Offline Paulincia:) Kobieta

No wlasnie tak myslalam ze este..
zdjecia sa naprawde sliczne, tylko wlasnie szkoda ze sa tacy fotografowie ze leca jedna tasma... brak dodatkowych inwencji tworczych
weszlam ostatnio na nasza klasa i moja kumpela ma praktycznie identyczne zdjecia, tylko wiadomo inna osoba nawet pozy sa takie same ;) ;)

Offline kaassia Kobieta

Przecudne! Absolutnie przecudne!!! ;D A ta Twoja suknia to bajecznie wygląda na tych fotkach ;D

Offline patrycja_4r Kobieta

O tak-Paulina ma racje,jezeli chodzi o Este...zdjecia robia piekne,ale praktycznie kazda para ma takie same...
Pamietam jak w zeszlym roku Agata i Magda mialy Este i mialy praktycznie takie same zdjecia-no moze jednym miejscem sie roznily  ;)

Offline basimir Kobieta

niestety, fotografowie czasem mają jakiś swój "styl", który powielają...

Łobuziak 21.11.2013
Aniołek (*) 25.06.2015

Offline misia241 Kobieta

Może macie racje ale i tak dla Nas i dla naszej całej rodziny zdjęcia są najpiękniejsze i jedyne w swoim rodzaju ;D
A tak na marginesie  :) to nie zbyt interesuje mnie to że ktoś ma "takie same" zdjęcia :P :D

Offline basimir Kobieta

i prawidłowo, dla Was są one niepowtarzalne :)

Łobuziak 21.11.2013
Aniołek (*) 25.06.2015

Offline marcella Kobieta

Jak dodałaś na fb nawet nie musiałam patrzeć kto Ci je robił.. pozwolisz, że nie skomentuję :)
Zdjęcia oczywiście bardzo ładne :)

Offline maggi-80 Kobieta

Taki fotograf ma swoje plusy i minusy - przynajmniej wiadomo jakiej jakości sie spodziewać... a Sławek jest mocno otwarty na zmiany i jeśli para ma pomysł to bez problemów realizuje i to w pięknym stylu...

Offline Natysa Kobieta

• To co na zawsze między nami, dodaje wiary w lepszy czas;*
  • uzależniony
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 19.05.2012
Mnie osobiście jakoś mało interesuje czy mój fotograf robi wszystkim takie same zdjęcia... ważne, że dla mnie one były by wyjątkowe mimo tego, iż setki osób miały by takie same... Takie jest moje zdanie. Wasze zdjęcia są boskie, a kogo to obchodzi czy ktoś ma podobne :) :)

Kama dawaj dalej z relacją :biczowanie: :biczowanie: ;D ;D
Gabriela
Zofia

Offline misia241 Kobieta

Natysa mnie też to NIE interesi :P dla Nas są najpiękniejsze na świecie i koniec kropka ;D

Maggi również uważam ,że Sławek jest otwarty na różnego rodzaju propozycje i inwencje twórcze ze strony pary młodej :)  Zdjęcia robi przecudowne! :)

A relacje dokończe napewno ale kiedy nie wiem bo jesteśmy wyjechani :P buziaki

Offline cherrypie Kobieta

Kamila i tak trzymać!  :brawo_2:
Ja się założę, że większość fotografów ( BEZ WYJATKOW) powiela pozy i lokacje, zwłaszcza jeżeli mają więcej niż 20 ślubów rocznie. Na blogach i w portfolio zawsze pokazuja te najlepsze, wszystkie inne, inne pozy, a jak przychodzi co do czego, to  pozy się powtarzają, zmieniają się tylko pary wiec nie rozumiem dlaczego wszyscy tak najeżdżają na zdjęcia Kamilki. Założę się, że jakby porównać zdjęcia innych fotografów to byłoby bardzo podobnie jak z ESTE. Ale to tylko moje zdanie wiec proszę nie krzyczeć :)

Kamilko wyglądałaś cudnie, to są WASZE zdjęcia, nie innej pary i wiem, że są dla Was wyjątkowe. A komentarze,że znajomych zdjecia sa takie same lepiej zatrzymac drogie forumowiczki dla siebie, a nie sprawiacie przykrosc Kamili.  :Kill:

Offline aaaniulkaaa Kobieta

Kamilka zdjęcia przecudowne  :D
pozdrawiam serdecznie

Offline kaassia Kobieta

No i dobrze...nie będziesz przecież oglądac czyichś zdjęć, tylko swoje :)

Offline marcella Kobieta

Misia dawaj dalej relację.. bo jest naprawdę piękna!!

Offline misia241 Kobieta

cherrypie,spokojnie nikt mi przykrości nie sprawia także luzzz :D :D każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie :P

marcelka,obiecuje jutro dokończyć relacje ;)

Offline basimir Kobieta

czekamy na czekamy na ciąg dalszy relacyjki ;D

Łobuziak 21.11.2013
Aniołek (*) 25.06.2015

Offline kaassia Kobieta

No, czekamy, czekamy :)

Offline misia241 Kobieta

Tak jak obiecałam jestem  :D i lecimy z relacją ;) ;)

Podjeżdżamy pod restauracje :)

Przed wejściem podeszli rodzice i przywitali Nas chlebem, solą i wodą ;)

Mama się zapytała co wybieram: "chleb, sól czy Pana Młodego" :) na to odpowiedzialam "chleb,sól i Pana Młodego żeby pracował na niego" :) i siup chwytam za kieliszek :P tak mi sie pić chciało że zapomniałam o tym że najpierw trzeba kawałek chlebka zamoczyć w soli :) ale na szczęście mama mnie urzedziła ;)

No i mąż mnie wnosi na sale :D

Offline basimir Kobieta

ta drobna pomyłka, to przez stres :D
ale super wyszło :)

Łobuziak 21.11.2013
Aniołek (*) 25.06.2015

Offline misia241 Kobieta

ta drobna pomyłka, to przez stres :D
nie to zdecydowanie nie przez stres :P to z pragnienia :drinkuje: nie mogliśmy wytrzymać ::)

Offline cherrypie Kobieta

A mieliście wode czy wódke? Zawsze mnie to zastanawia co tam pary w kieliszeczkach mają  :drinkuje: No bo ja np czystej nie pijam i się zastanawiam, czy można "oszukać" troszkę gości

Offline misia241 Kobieta

cherrypie,mieliśmy wode :) nie chcieliśmy wódki bo sie obawialiśmy że nawet po tym jednym kieliszku odlecimy z tych wszystkich emocji ::)
Musze Ci powiedzieć, że nawet nikt Nas nie pytał co mieliśmy w kieliszkach ;)

Offline Aneczq1987 Kobieta

A u nas rodzice zapomnieli o kieliszkach z trunkiem  ;D
A mnie się też tak pic chciało  ;D

Offline marcella Kobieta

Cherrypie sama sobie wybierasz czy mają być dwie wódki, dwie wody czy jedna wódka i jedna woda :)
U nas była ta ostatnia wersja... i ja na szczęście miałam wodę.. bo też nie piję wódki... na swoim weselu ani jednego kieliszka się nie napiłam.. oczywiście niektórzy byli oburzeni.. zwłaszcza teść.. ale miałam to gdzieś.. piłam drinki :)
Misia fajnie, że Twój mąż nie zapomniał Cię przenieść przez próg :)