e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: "Chodź ze mną na drugą stronę lustra..." Kamila & Kornel 27.08.11:*  (Przeczytany 22110 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline misia241 Kobieta

aniko,witaj :D
filmik masz juz na poczcie ;)

Offline marcella Kobieta

Dopiero dzis miałam czas, żeby na spokojnie zobaczyć filmik... i jest mega!!! Naprawdę super i bardzo mi się podoba jak wyglądałaś na samym końcu.. strasznie seksownie!! W ogóle taki na maksa pozytywny i radosny!

Offline anullali Kobieta

witaj, dołączam do relacji :) jak można :) :)
pięknie wyglądałaś - tak ultra kobieco :D
i synek mnie rozczulił :) kochaniutki :) :)
i czy ja też mogłabym prosić o plener ?? :D

Offline misia241 Kobieta

marcella,dziekuje bardzo :D :D aż mi sie buźka cieszy jak slysze tyle milych komentarzy :D ;)

anullali, pewnie że można,witaj :D
 Podaj e-maila,to prześle Ci filmik :)

Offline basimir Kobieta

widać, że synek też zestresowany :)

Łobuziak 21.11.2013
Aniołek (*) 25.06.2015

Offline misia241 Kobieta

Przyszedł czas na przysięge!!

Ksiądz poprosił Nas do siebie ....łaaaa,to JUŻ!!to ta chwila,nasza chwila :boje_sie: :boje_sie: :boje_sie:

"Ja Kornel, biorę Ciebie Kamilo za żonę..." :Serduszka: czułam jak przez moje ciało przechodzą ciary,mega ciary...

Jak K. wypowiadał słowa przysięgi tak sie wzruszyłam, że opanować łez nie mogłam.A myślałam że dam rade ::)

"Ja Kamila, biorę Ciebie Kornelu za męża..."

Żono,przyjmij tę obrączkę jako znak mojej miłości i wierności.

Mężu, przyjmij tę obrączkę jak znak mojej miłości i wierności. Ledwo co wypowiedzialam te słowa,tak mi łzy leciały :) Szczerze,nie sądziłam że to może być AŻ tak wzruszająca chwila :Placz_1: :Serduszka:

Już na swoich miejscach jako MĄŻ i ŻONA :D

Patrzyłam na JUŻ męża i nie dowierzałam  :o że jesteśmy małżeństwem ;)

Po raz pierwszy będąc u komunii nie klękaliśmy :) Każdy się później nas o to pytał czy w tym kościele jest taki zwyczaj ;) a My odpowiadaliśmy że żołnierz w mundurze nie może klęczeć :D ;)

pomodliliśmy sie rownież na stojąco :) wiem,wiem dziwnie to wygladalo ;) nawet sama dziwnie sie czułam ::) :P

Na sam koniec ksiądz po Nas podszedł i złożył Nam gratulacje i podarował ksiege :D bardzo miło z jego strony :)

Wychodzimy z kościoła :) a szkoda bo było przecudownie,mogła bym powtórzyć przysiegę i w ogóle cała uroczystość jeszcze raz :D :D

Offline cherrypie Kobieta

Pieknie! uwielbiam te wasze uśmiechy jak już ksiądz was błogosławił po przysiędze :) Tacy zakochani   i szczęśliwi :Serduszka:

pięknie! a Ty taka wzruszona  :) a to rzeczywiście jakiś zwyczaj, że żołnierz nie może klękać?  ???

Offline misia241 Kobieta

a to rzeczywiście jakiś zwyczaj, że żołnierz nie może klękać?  ???

wiesz co,sadze że tak bo nawet ksiądz kręcił głową żebyśmy nie klękali :)

Offline Paulincia:) Kobieta

ale czlowiek na takim forum sie duzo nauczy ;D ;D
nawet nie wiedzialam ze zolnierz nie powinien klekac ;) ;)

to prawda przysiega to bardzo wzruszajaca chwila,
i takie romantyczne jak patrzycie sobie gleboko w oczy- ogromna milosc az od was bije :) :)
pieknie!!

Offline anullali Kobieta

ah jaki ten mąż dumny :)
pleneru jeszcze nie widziałam... :)

Offline misia241 Kobieta

pleneru jeszcze nie widziałam... :)
nie możliwe :) wysłałam filmik ;) no ale nic, wysle jeszcze raz :D

Już powinnaś mieć na poczcie :D daj znać jak coś bedzie nie tak ;)

Offline anullali Kobieta

ojjj ale ślicznie :)
mój mąż też mi zajrzał przez ramię :) i powieział, że bardzo do siebie pasujecie :)

Offline misia241 Kobieta

anullali :oops: :oops: Dziękujemy bardzo :D

Offline anulka 80 Kobieta

Mogę też prosić o filmik?

Piękne zdjęcia!  :Serduszka:

Offline marcella Kobieta

Oj widać na zdjęciach jacy jesteście w sobie zakochani.............. Tak trzymać już do końca!!

Offline basimir Kobieta

Łobuziak 21.11.2013
Aniołek (*) 25.06.2015

Offline misia241 Kobieta

Dziewczynki, naprawdę dziękuje za tyle miłych komplementów :oops: :Daje_kwiatka:
Jesteście kochane :D :D

Dziś postaram się wrzucić kilka zdjęć z wyjścia z kościoła i życzeń ;D także bądźcie cierpliwe ;)

Offline kaassia Kobieta

Pięknie wyglądaliście ;D
No i naprawdę świetnie spisał się Wasz fotograf :D Czekamy na dalsze fotki ;)

Offline shar3ware Kobieta

I doczekałam się przysięgi! :D

A myślałam ,że tylko ja taka głupia ,że się poryczałam przy przysiędze ;) :p
Ale witaj w klubie ;) :p

Z tym klęczeniem...to pierwsze słyszę! :D
Ale może dlatego ,że mnie wojskowi nigdy nie interesowali ;) :p

A to wychodzenie za rękę to zamierzone? :drapanie:

Offline misia241 Kobieta

Przysięga specjalnie dla Ciebie ;D ;D

No poryczałam sie jak głupia ::) :P myslałam że bede twarda ale nici z tego ;)

Wiesz co,w sumie tak wyszło z tym wychodzeniem :) nie zastanawialiśmy się nad czym czy trzymać sie za ręce czy też nie wychodząc z kościoła :) :) tzw. spontan ;D ;D

Acha...bo wiesz...mi się to strasznie nie podoba!
 Jeszce u Was to w miarę wygląda ,bo macie ręce u góry przez co jest to trochę eleganckie :)

Pytałam dlatego...,że ostatnio byłam  na ślubie mojej koleżanki i oni szli za rękę ,ale ręce mieli opuszczone  :-\
No tak średnio mi się to podobało ...  :-\
Wiesz...miałam odczucie jakby szli na spacer  :-\
I nie ja jedna tak odczułam...

Ale tak jak piszę...Wy mieliście ręce uniesione i elegancja została zachowana  :-*

Kurcze...tak teraz dostrzegłam ,że Wy praktycznie równego wzrostu jesteście! :D
Głowę bym dała uciąć ,że Twój mąż bardzo wysoki jest...nie wiem właściwie dlaczego ;) :p

Offline misia241 Kobieta

Kocie,szczerze to nie zwracałam na to uwagi ;) ale rzeczywiscie elegancko to wyglada ;) :D

hehehe...nie,nie jest wysoki ;D przynajmniej nie musze głowy do góry zadzierać :P :P

Widzisz,...a ja bym głowę straciła ;) :p

Albo Ty taka wysoka,o! :) :p

Offline misia241 Kobieta

Coś Ty Kocie ;) ja mam 1,64  :) jak to mój mąż ostatnio powiedział-jestem w sam raz ::)

Nooo...to tak jak ja! :D
Identyko ;) :p

Sama nie wiem czemu ja myślałam ,że Twój mąż ma gdzieś koło 1,9m :drapanie: :hahaha:

Offline misia241 Kobieta

Nooo...to tak jak ja! :D
Identyko ;) :p

hehe...no widzisz,a ja myslalam ze jesteś wyższa :D :D

Mój mąż  1,9 m :hahaha: :hahaha: :hahaha: :p no proszę Cie :D skąd takie spostrzeżenie? ;)

Oooooj...chciałabym ,Kochana...chciałabym... :)
Ale teraz sobie kupiłam zejbi**ie wysokie szpile i jestem prawie ,że równa z moim mężem! :D
Jakie to fajne uczucie ;) :p

A myślałam ,że Twój mąż jest wyższy ,bo wydawał mi się taki postawny, dobrze zbudowany i w ogóle ;) :p

Offline misia241 Kobieta

A myślałam ,że Twój mąż jest wyższy ,bo wydawał mi się taki postawny, dobrze zbudowany i w ogóle ;) :p
No bo jest postawny i dobrze zbudowany ;D  :brewki:

Offline misia241 Kobieta

No to lecim z tym koksem ;D

Wychodzimy z kościoła :D
P.S. Monia,nawet wychodząc z kościoła trzymaliśmy się za ręce ;D

Jak rozdawaliśmy zaproszenia ślubne prosiłam gości aby nie przynosili ryżu do sypania pod kościół :) na szczeście wszyscy bez wyjątku Nas posłuchali :D i było mi niezmiernie miło ;D
zbieranie drobniaków ;) nie ukrywam że w tych paznokciach było mi strasznie ciężko :P dlatego na pomoc przyszła mama i kuzyn :D