Autor Wątek: Tania wodka  (Przeczytany 8589 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ethyta
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • data ślubu: 13,08,2011
Tania wodka
« dnia: 19 Lutego 2011, 13:16 »
Witam. 
Mam pytanko.  Moze ktos wie gdzie mozna dostac tania wodke na wesele.  Interesuje mnie bols i finlandia.  Mieszkam w Grudziadzu i nie mam pojecia gdzie w okolicy albo  mozna kupic tanio wieksza ilosc wodki. 
bede wdzieczna za jakies namiary
pozdrawiam

Offline werlimex

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 74
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: Nie dotyczy
Odp: Tania wodka
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Lutego 2011, 00:31 »
Znam pewną rozlewnie pod miastem .  ;D

Offline sesile
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • data ślubu: 12.06.2016
  • Skąd:: Warszawa
  • Ślub w: Warszawa
Odp: Tania wodka
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Marca 2016, 11:11 »
Nie ma co znowu przesadnie oszczędzać, żeby się goście nie potruli, a jakby była to dobra wódka to już w ogóle. I tu moje pytanie: jaką wódkę wybrać za dobre pieniądze? Póki co rozważamy Lubuski. Czy ktoś miał na weselu? Jak odczucia?

Offline izabela.K
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: Tania wodka
« Odpowiedź #3 dnia: 4 Czerwca 2016, 13:36 »
Nie ma co znowu przesadnie oszczędzać, żeby się goście nie potruli, a jakby była to dobra wódka to już w ogóle. I tu moje pytanie: jaką wódkę wybrać za dobre pieniądze? Póki co rozważamy Lubuski. Czy ktoś miał na weselu? Jak odczucia?

nie znam tej wódki. Powiem tak, trzeba zadbać o dobry alkohol bo kupić jakiś spiryt za 16 zł to nie problem. My mieliśmy grawerowaną wódkę z polanina, kilka win i bimber. Za wódkę płaciliśmy ok 23 zł + grawer.

Offline Klaudi
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Tania wodka
« Odpowiedź #4 dnia: 8 Czerwca 2016, 13:36 »
U nas na weselu była wódka Bols i Stock oraz kilka egzemplarzy zielonej Finlandii.
Oryginalne zaproszenia ślubne tylko na http://forum.e-wesele.pl

Offline ama90

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.08.2017
  • Skąd:: Wrocław
  • Ślub w: Czarny Las
Odp: Tania wodka
« Odpowiedź #5 dnia: 14 Czerwca 2016, 14:16 »
Wódkę można przecież zrobić samemu  ;D moi znajomi zrobili własnoręcznie cytrynówkę, nawet zrobili własne etykiety na butelki. Wiadomo, że to przez oszczędność ale jednocześnie zrobili fajny klimat :)
'And, when you want something, all the universe conspires in helping you to achieve it.' <3

Offline moniczkaDe
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 38
Odp: Tania wodka
« Odpowiedź #6 dnia: 14 Czerwca 2016, 23:38 »
oj jakoś nie przekonuje mnie cytrynówka na weselu. Jakiś stolik kawowy z rożnymi alkoholami: wino, piwo, wódki smakowe, na wiejskim bimber, to rozumiem ale nie na głównych stołach.

Offline sanderka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Tania wodka
« Odpowiedź #7 dnia: 26 Lutego 2017, 22:30 »
Oj nie, raczej ręcznie robionych kolorowych wódek bym na weselu nie piła... Jakoś niby smaczne, a jednak zdradliwe ;)
dla mnie najlepsza czysta na takich imprezach. Kto nie pije wódki to i tak zajmie się innymi trunkami...
« Ostatnia zmiana: 27 Kwietnia 2017, 17:18 wysłana przez zibi »

Offline izabela.K
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: Tania wodka
« Odpowiedź #8 dnia: 4 Marca 2017, 20:57 »
Dla tych którzy chcą postawić na stole coś ładnego, dobrego i z niewygórowaną ceną polecam Polanina. U mnie była ta wódka i goście byli bardzo zadowoleni.

Nam z wesela polanina jeszcze zostało kilka butelek ale na razie trzymamy na pamiątkę :) Bo na prezent z grawerem nie damy hehe. Ogólnie fajny miałam z nimi kontakt email i tel zawsze odbierali i nawet polecili ile sztuk na wesele i trafili, to co zostało to nic. Najważniejsze że nei zabrakło!

Offline akento
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • data ślubu: 20.09.2017
  • Skąd:: Poznań
  • Ślub w: Cieszynek
Odp: Tania wodka
« Odpowiedź #9 dnia: 20 Kwietnia 2017, 14:23 »
Tanią wódkę najlepiej zrobić samemu  ;D

Offline kmorawka
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 72
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21.01.2010
Odp: Tania wodka
« Odpowiedź #10 dnia: 27 Kwietnia 2017, 16:13 »
Jak już się wydaje na wesele pieniądze, to lepiej kupić jakąś lepszą. Nie mówię o belwederze odrazu, ale jakas finlandia albo sobieski