e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: NASZE ZWIERZAKI  (Przeczytany 72431 razy)

Offline Yukari-chan Kobieta

• uzależniony
    • Photoblog
  • data ślubu: 26.09.2009
NASZE ZWIERZAKI
20 marca 2007, 00:10
A ja miałam gdzieś adres stronki gdzie robili drapaki na zamówienie. Klient sobie rysuje projekcik wymarzonego drapaczka a oni go robią. I ceny takie same jak w sklepiach.
Jak znajdę to wam wkleję.

• uzależniony
    • Photoblog
NASZE ZWIERZAKI
20 marca 2007, 00:17
O tutaj :)

Namiary prosze na priva! ;)

Offline tylunia Kobieta

• You are my person brand of heroine
  • Chuck Norris
NASZE ZWIERZAKI
20 marca 2007, 00:33
hmmm drapaki obione na zamowienie ciekawe :drapanie:  :brewki:

Offline Beth Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 02.09.2006
NASZE ZWIERZAKI
20 marca 2007, 09:28
Yukari - tylko te drapaki są robione z bardzo kiepskich materiałów. W leolandzie też te materiały są do niczego, wg mnie taki leolandowy drapak max. 2 lata pociągnie, potem go trzeba wymienić. Jedyne w Polsce drapaki, które są robione z porządnych materiałów sprowadzanych z Niemiec i objętych gwarancją robi firma Rufi, skąd mamy Bąbla. Fajne drapaki można też znaleźć na e-bayu niemiecki. W Polsce nie warto kupować.
Narwanka - drapak wesoły, ale podejrzewam, że będzie mało stabilny, ponieważ ta rura dochodząca do sufitu jest z boku, a nie ze środka. Także poważnie się zastanów - my mamy drapak z rurą ze środka, a jak wskakuje na niego ponad 4kg kota to się telepie.

• uzależniony
    • Photoblog
NASZE ZWIERZAKI
22 marca 2007, 15:42
Coś na ewentualną poprawę humoru  :brewki:

http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Kot

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
NASZE ZWIERZAKI
9 maja 2007, 11:49
Ja ostatnio tylko o kotkach a o moim kochanym futrzaku nic...poprawiam się w związku z tym

Brutus pozuje :hahahaha:

Brutus na spacerze

ciąg dalszy B i B - czyli Brutus ze swoim Panem

taaaa, a może jednak mi rzuci...

Offline Ninka Kobieta

• Chuck Norris
NASZE ZWIERZAKI
9 maja 2007, 12:28
Maja, piękny pies! Piękny! Moi rodzice mają sukę owczarka niemieckiego. To są tak mądre psy. Och wytargałabym tego waszego Brutusa i wtuliła się w jego wielki kark. Kocham duże psy :)

• uzależniony
    • Photoblog
NASZE ZWIERZAKI
10 maja 2007, 17:35
Duże psy owszem lubię, ale tylko te włochate, bo np takie dobermany, czy rotweilery mnie przerażają :P

Offline Ninka Kobieta

• Chuck Norris
NASZE ZWIERZAKI
10 maja 2007, 17:44
... i Boksery :!: :!: :!: Miałam Bokserka Urwiska 11 lat. Najukochańszy pies na świecie. Teraz tylko  pozostało mi tęsknić do spotkania z nim w krainie wiecznych spacerów i zabaw :(

• uzależniony
    • Photoblog
NASZE ZWIERZAKI
10 maja 2007, 18:49
Cytat: "Ninka"
w krainie wiecznych spacerów i zabaw

Moja Babcia mówiła, że to za Tęczowym Mostem ..

więc przy okazji: http://www.indigo.org/rainbowbridge_ver2.html
Nie wiem jak u was, ale ja za każdym razem jak to oglądam to płakać mi się chce..

Offline Ninka Kobieta

• Chuck Norris
NASZE ZWIERZAKI
10 maja 2007, 19:20
Yukari-chan, tak znam to. Też się rozklejam :(

Offline Lemmy

• No one but you, I love like a fool, you're my dream come true!
  • Chuck Norris
    • My Space profile
  • data ślubu: 30 czerwca 2007
Odp: NASZE ZWIERZAKI
25 maja 2007, 16:25
To moje trzy suczki rasy rhodesian-ridgeback: pierwsza z lewej to Evora, ma 6 lat. Na środku Lira, jej 3,5 letnia córeczka, która mieszka ze mną w Warszawie, a z prawej Myori, obecnie ma 2 latka i też jest córką Evory.

Evora i Myori:

Tutaj w tle Myori, a na pierwszym planie Silver - collie, którego dostałam na 17 urodziny.

A zdarza się, że nasz ogród wygląda tak:

Tu szczeniaki wyjadają jeżyny:

Najukochańsza moja Alma, której już niestety nie ma...

I dwa z trzech naszych kotów: Finbar i Axel:

« Ostatnia zmiana: 25 maja 2007, 16:28 wysłana przez Lemmy »

Offline Ninka Kobieta

• Chuck Norris
25 maja 2007, 17:10
Lemmy BOMBA! Piękne fotki. Już Cię lubię :) za ten zwierzyniec ;D Prowadzisz hodowlę psów?

Offline Lemmy

• Chuck Norris
    • My Space profile
25 maja 2007, 21:55
Lemmy BOMBA! Piękne fotki. Już Cię lubię :) za ten zwierzyniec ;D Prowadzisz hodowlę psów?

Moja mama prowadzi hodowlę. Jeździ na wiele wystaw; suczki nasze są utytuŁowane bardzo. Ja, na ile jest to możliwe, jej pomagam. Niestety teraz na jakiś czas mieszkam w Warszawie, ale mam nadzieję, że kiedyś wrócę na  południe i będę z nią działac

Offline Beth Kobieta

• maniak
26 maja 2007, 17:05
Lemmy - czy Axel to Main Coon? 

Offline tylunia Kobieta

• Chuck Norris
26 maja 2007, 21:50
sliczny kociak i mi tez wyglada jak maine coon ???

Offline Lemmy

• Chuck Norris
    • My Space profile
27 maja 2007, 11:04
Tak dziewczyny - Axel to maine coon, najbardziej rozgadany, przebiegły i męczący kot jakiego kiedykolwiek miałam, hehehe. Miewałyśmy go w naszym mieszkanku w Warszawie z siostrą, ale jak zbliżała się sesja zawoziłyśmy do rodziców, bo tak nam przeszkadzał. Na chwilę sam nie może zostać w pokoju, bo się histeria zaczyna, hehe

Offline Beth Kobieta

• maniak
27 maja 2007, 11:18
Lemmy - piękny jest :) Ten pyszczek mhm... :) Ja rozważam dość poważnie dokocenie main-coonem. Myślę, że dwa koty w domu to dobre rozwiązanie, bo zajmują się sobą i nie są tak bardzo gadatliwe. Bąbel dzisiaj od 5 rano nas z łóżka chciał wygonić. Myślałam, że kastracja go zmieni, ale ni hu hu.. także chyba w ciągu roku MCO się pojawi :) Chcemy rudaska :)

Offline agulkaaa Kobieta

• Chuck Norris
27 maja 2007, 11:19
piękne te wasze zwierzaczki

Offline Lemmy

• Chuck Norris
    • My Space profile
27 maja 2007, 19:59
Lemmy - piękny jest :) Ten pyszczek mhm... :) Ja rozważam dość poważnie dokocenie main-coonem. Myślę, że dwa koty w domu to dobre rozwiązanie, bo zajmują się sobą i nie są tak bardzo gadatliwe. Bąbel dzisiaj od 5 rano nas z łóżka chciał wygonić. Myślałam, że kastracja go zmieni, ale ni hu hu.. także chyba w ciągu roku MCO się pojawi :) Chcemy rudaska :)

róznie to bywa z dwoma kotami. my mamy 3 i kiedys bylo wszystko ok, ale w pewnym momencie Axel zaczal sobie swoja pozycje 'wypracowywac' rzucajac sie, zwlaszcza na Finbara. Finbar zareagowal jak kot... zaczal obsikiwac wszystkie miejsca, gdzie wczesniej spal Axel.
Wszystkie u nas sa wykastrowane, ale po zabiegu zaden z nich sie nie zmienil.

Offline niezwyciezona Kobieta

• nowicjusz
2 czerwca 2007, 18:05
Hej dopiero tu dotarlam ( ale ze mnie gapa)  ;)  faktycznie koty godne pozazdroszczenia- Axel piekny , z pyszczka juz widac ze indywidualista hi hi.
to i ja pochwale sie w swoim - co prawda nie kotem z wygladu ale z charakterem napewno ;)
Atis ma 18 miesiecy i jest ogromnym pieszcochem- co w sumie poswiadczyc moze NIna ktora jest notorycznie przez niego napastowana :)

poznajecie osobe ktora dusi mi psa?

A tu sunia ktora w polowie lipca dolaczy do naszego " zespolu" w tej chwili poza tym ze spi i jest pierwsza przy cycku nic o niej nie moge powiedziec :) :)

« Ostatnia zmiana: 12 czerwca 2007, 12:45 wysłana przez Maja »

Offline ainuzi83 Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 1.09.2007
11 czerwca 2007, 21:13
coś nie wyszło :( jeszcze raz...
oto moje serduszko :P

Borysek

Offline niezwyciezona Kobieta

• nowicjusz
12 czerwca 2007, 01:14
Mala poprawka :-[ ;)

i  zdjecieprzyszlego podopiecznego ( post wyzej podpisane)

Offline nadzieja

• Chuck Norris
12 czerwca 2007, 12:30
No nareszcie trochę piesków ;D ;D ;D
Bo już myślałam że się tylko koci wątek zrobił!!
Wszystkie piękne: psiaki, kociaki, królisie, myszki, chomiczki, rybki, kraby i fretki. (jeśli któreś ominęłam, przepraszam)

Kocham wszystkie zwierzaczki i zawsze będę kochała. Na razie mam:
-tylko moje: *suczka (spaniel amerykański z kundelkiem zmieszana) 13 miesięcy Nelly,
                    *dwa królisie (niby miniatury): Kika 5 lat i Mała 4,5 roku
-moich rodziców: *pies Denwer jamnik 11 lat
-moich teściów: *pies Hasan doberman 11 lat
                         *dwa kotunie: kocur Filemon potocznie Rudy 15 lat
                                                 kotka Fiona 3 lata
Wszystkie siedem bardzo udomowione i ukanapowione. Kochane, najpiękniejsze i cudowne zwierzaki.

« Ostatnia zmiana: 12 czerwca 2007, 12:32 wysłana przez nadzieja »
Kamil VIII.2008  Kaja VII.2011  Klara IX.2013      http://forum.e-wesele.pl/index.php?topic=48945.new

Offline Ninka Kobieta

• Chuck Norris
13 czerwca 2007, 13:42
O to ja, ja ja :!: Z Atiskiem :) Wiecie co :?: Zawsze się bałam psów tej rasy, a z tym jednym mogę się wygłupiać do upadłego :)

ainuzi83 miałam bokserka przez 11lat- URWISKA. Cudowne zwierzę, kocham go do dziś, choć odszedł już 3 lata temu  :'(

Ps. czy Wy też tak macie, że jak widzicie jakiegoś zwierzaka, to zaraz mu foty chcecie robić? ja mam taką galerię psów i kotów o imieniu "nie mój", że czasem się zastanawiam czy normalna jestem ;)

Offline ainuzi83 Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 1.09.2007
14 czerwca 2007, 06:13
Ja Kocham wszystkie pieski są poprostu cudami  ;D
ale w bokserach to już jestem szczególnie zakochana  :serce:
NINKA moj obecny piesek jest moim drugim psiakiem wcześniej miałam suczke bokserke "Aze" ale niestety bardzo ciężko nam zachorowała i musieliśmy ją uśpić miała wtedy 3 latka ;(
« Ostatnia zmiana: 14 czerwca 2007, 06:17 wysłana przez ainuzi83 »

Offline tylunia Kobieta

• Chuck Norris
14 czerwca 2007, 20:40
ja od urodzenia mialam pisaki pierwszy byl zanim sie urodzilam nazywal sie Asik( na czesc wnuczki sasiadki Asi) hehe byl mieszkancem pudla z fokterierem ;D byl chory i mial chyba 15 lat jak go uspili a ja konczylam przedszkole starsznie to przezylam , za rok dostalam Rokiego (  imie po chomiku kuzynki) byl ze schroniska, maly rudy i kochany kundelek tat mowil na niego Roki 8 i zawsze stresowal dzieci czy widzialy Rockiego 8 bo on ma w domu ;D byl cyrkowym pieksiem umial kilka sztuczek ktore wykonywal na zawolanie i w ciagu ;D niestety ciezko zachorowal i po ciezkiej operacji odszedl 20 maja 2004r w wieku 14 lat a mnie ogarnela czrna rozpacz a w lutym 2005 zakupilismy na allegro i przywiezlismy z warszawki majke sznaucer miniaturka pieprz i sol a wyszla mini mini miniaturka :D obecna i jedyna sunie w rodzinie ;D Moja kotka ktora bedzie miala 7 lat we wrzesniu nie mogla sie pogodzic z odejsciem Rokiego tak jak i my 8)

eh ciezko jest jak sie czlowiek przyzwyczaji  ::)
« Ostatnia zmiana: 14 czerwca 2007, 20:42 wysłana przez tylunia »

Offline Kasia* Kobieta

• Chuck Norris
16 czerwca 2007, 12:45
kiedyś wspominałam Wam, że moja kotka klara uwielbia oglądac tv( ulubione seriale to :"Samo Życie" i "Stawka większa niz zycie")

oto fotki zrobione dosłownie przed chwilą.
Klara ogląda Hansa losa

Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline tylunia Kobieta

• Chuck Norris
16 czerwca 2007, 13:03
o tak Klaudia moja pep tez siedzi godzinami przed tv i reaguje jakcos sie rusza to kreci za tym glowa ;D

Offline nadzieja

• Chuck Norris
18 czerwca 2007, 11:17
Przedstawiam Wam moją Nellcię.

Zdjecia z tematu: " ... o co Ci chodzi?"

Kamil VIII.2008  Kaja VII.2011  Klara IX.2013      http://forum.e-wesele.pl/index.php?topic=48945.new