e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: e-weselne mamusie, czyli pogadajmy o naszych dzieciaczkach  (Przeczytany 1506581 razy)

Offline izulek Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 30.08.2008
Oststnio czytałam że woda na szybach nie ma nic wspólnego z wilgotnościa powietrza. Ale to mi jedna znajoma powiedziała więc nie wiem jak jest naprawdę

Offline anulla_p Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 27-06-09

Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy to im się zbiera

Offline anulla_p Kobieta

• Chuck Norris
Dziewczyny co na biegunkę bo już nie pamiętam ??? Marchewka, banan? To nie jest zatrucie,  to po antybiotyku.

Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy to im się zbiera

Offline Zoya Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2010 r.

Offline anka332 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2009-09-05
Dziewczyny co na biegunkę bo już nie pamiętam ??? Marchewka, banan? To nie jest zatrucie,  to po antybiotyku.
gotowana marchewka i probiotyk

Offline Vivka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: maj 2014
Banany w większej ilości, ale jak bym miała to wzięłabym Enterol ;)

Offline Madzia85 Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 19-07-2008
Suszone jagody, węgiel, kakao też podobno działa.

szczęśliwa żona

Offline anulla_p Kobieta

• Chuck Norris
o kisiel, zapomniałam. Dzięki dziewczyny. O probiotykach tez rano pomyślałam.
dzięki dzięki :)

Online monijane Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 29.08.2009
Probiotyki ale tylko drożdżowe, typu Enterol, nie bakteryjne. Gotowany ryż, wszelkie pszenne biszkopty, herbatniki, paluszki, sucharki jeszcze.
Moje Szczęścia :-)
On 2011
Ona 2015
On 2017

Offline beta80 Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 11.07.2009
banany :-) u nas zawsze działają. no i enterol

Offline anulla_p Kobieta

• Chuck Norris
Dziewczyny pomóżcie się podjąć decyzję. Dla siedmiolatki Rummikumb czy Monopoly Clasic??
Nie mogę się zdecydować ::)

Offline sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 23 czerwca 2012 ! <3
Ja kupilam monopoly polska na Mikołaja i seba czai o co chodzi względnie,  tylko czytac mu musimy ;)

Offline anulla_p Kobieta

• Chuck Norris
Właśnie wróciłam ze sklepu z monopoly a rummikumb kupię jej na urodziny w lutym :)

Offline anulla_p Kobieta

• Chuck Norris
Mam bardzo ciekawe pytanie.
Powiedzmy sobie tak: jeżeli rodzice w domu na siebie wrzeszczą, a załóżmy sobie, że w szczególności mąż na żonę. Na zasadzie, że niektórzy nie potrafią normalnie rozmawiać tylko wszystko podniesionym głosem. Czy możliwe jest, że taki 7-8 latek (chłopiec) będzie się tak odzywał do koleżanek w klasie??
Nie, nie ma żadnego problemu ale coś mnie zaczęło zastanawiać.
Prowadzę sobie na razie obserwacje i tak mi kiełkuje kilka pytań.
Co wy na to dziewczyny??

Offline Agnieszka_B Kobieta

• Szczęśliwa żona i mama
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 26 grudnia 2008
Moim zdaniem mozliwe, ze chlopiec przenosi "wzorce" przeniesione z domu. Dzieci nas obserwują nawet jak nam się wydaje , że tak nie jest.

Offline sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 23 czerwca 2012 ! <3
Mam bardzo ciekawe pytanie.
Powiedzmy sobie tak: jeżeli rodzice w domu na siebie wrzeszczą, a załóżmy sobie, że w szczególności mąż na żonę. Na zasadzie, że niektórzy nie potrafią normalnie rozmawiać tylko wszystko podniesionym głosem. Czy możliwe jest, że taki 7-8 latek (chłopiec) będzie się tak odzywał do koleżanek w klasie??
Nie, nie ma żadnego problemu ale coś mnie zaczęło zastanawiać.
Prowadzę sobie na razie obserwacje i tak mi kiełkuje kilka pytań.
Co wy na to dziewczyny??
Logiczne  ;)
Naturalne.

Offline malgosiask Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 10 czerwca 2009r.
Może, ale nie musi. Zależy od dziecka i jego pewności siebie - tak myślę.

Offline anulla_p Kobieta

• Chuck Norris

Offline vonka

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2008
Miałam podobną sytuację w sąsiedztwie tylko, że jedno z rodziców łaciną sypało jak szewc.
Dziecko w stosunku do dorosłych było w porządku ale między rówieśnikami rzucał wiązanki zasłyszane u tatusia  :P

Offline anulla_p Kobieta

• Chuck Norris
To opiszę wam teraz.
Chłopiec pozuje na maksymalnego luzaka. Jest też arogancki w stosunku do kobiet. Nie mówię tu nawet o sobie kiedy byłam z klasą na wycieczce i miałam pod opieką 4 szt. Na kolejnej wycieczce był pod opieką innej mamy i zachowywał się tak samo bezczelnie z takim charakterystycznym uśmieszkiem mówiącym "a kogo to obchodzi". Do wychowawczyni też odnosi się niegrzecznie. Mało tego, ignorancję okazuje również własnej matce.
Na jednej wyciecze musiałam go ustawić do pionu i mówię mu, że jak wrócimy do szkoły porozmawiam o jego zachowaniu z jego mamą. Efekt? Wzruszenie ramionami.
Ale, że już walnęłam monolog to mówię do niego tak: "- albo nie, nie z mamą porozmawiam sobie w twoim ojcem"
nie powiedziałam tata tylko właśnie ojciec i tu w dzieciaka jak by piorun uderzył! Do końca wycieczki miałam złote dziecko.

Pytałam o starsze dziecko bo on już ma skończone 7, jest starszy od mojej młodej. W PL był by w klasie rok wyżej.