e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: e-weselne mamusie, czyli pogadajmy o naszych dzieciaczkach  (Przeczytany 1460437 razy)

Offline elemelka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 24.07.2010
Gosia już nie chce odwlekac, a muszę ją posłać do żłobka bo Teściów ie mi się wykoncza niedługo :-( choć pewnie i tak będzie chorować więc na jedno wyjdzie :-(

Offline Madzia85 Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 19-07-2008
Pytanie,  Zuzia ma cieknący katar od dziś od powrotu że spacerku. Temp na razie brak, czy lecieć od razu jutro do lekarza czy wstrzymać się? Nie chcę wyjść na przewrazliwiona. A i od 4 dni obie panny robią zielone kupki. Od 2 tyg rozszerzam im diete, lekarka kazała na razie dicoflor im dawać a jak nie przejdzie zielona kupka to się pokazać.

szczęśliwa żona

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 2006-10-07
Poczekać. Może to zęby.

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
Czekać. Jak przezroczysty czekaj, ale sciagaj katarkiem lub frida czy co tam teraz jest hitem :)
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline Madzia85 Kobieta

• bywalec
A ile czekać? Ściągam katarkiem. :) Pewnie zadaje głupie pytania,  ale od czytania neta to można zgłupieć.
A z rozszerzaniem się wstrzymać całkiem czy dawać to co do tej pory dostały, czy rozszerzać dalej?
« Ostatnia zmiana: 15 listopada 2018, 19:50 wysłana przez Madzia85 »

szczęśliwa żona

Offline mala_mi Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 9.08.2014r.
Też bym zaczekała jeszcze 1-2 dni z katarem. Pamiętaj, żeby przed odciaganiem nawilżyć czymś nosek.

Z rozszerzaniem bym zaczekała, żeby potem się nie zastanawiać dodatkowo co mogło mieć wpływ na polepszenie/pogorszenie kupek.

Offline Madzia85 Kobieta

• bywalec
Nawilżam solą fizjologiczną. Katar nawet nie jest jakiś bardzo duży. Ale dzisiejszą noc to.masakra. Obydwie co i rusz płakały.

szczęśliwa żona

Offline monijane Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 29.08.2009
Z katarem zawsze czekam aż pojawi się kaszel, o ile się pojawi, i wtedy ewentualnie do lekarza. Ale już od samego początku robię inhalacje z soli fizjologicznej.
Zielona kupa może być od rozszerzanej diety. Przy zębach pamiętam, że kupki  były luźne, małe, ale często...
Moje Szczęścia :-)
On 2011
Ona 2015
On 2017

Offline Madzia85 Kobieta

• bywalec
Monijame ale w sensie, że coś co.dostały zaszkodziło im? Ostatnio było jabłko i banan.

szczęśliwa żona

Offline monijane Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 29.08.2009
Nieee, po prostu ich układ pokarmowy musi się "nauczyć" trawić nowe produkty. Ciemna kupa jest po bananie, szczególnie jeśli był pierwszy raz podany. Ja nie dawałam ze słoiczka i widoczne też były białe niteczki  8)
Moje Szczęścia :-)
On 2011
Ona 2015
On 2017