e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: e-weselne mamusie, czyli pogadajmy o naszych dzieciaczkach  (Przeczytany 1336831 razy)

Offline *Ewelina* Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 29.12.2007
Pytanie wakacyjne :syn starszy jedzie za granicę do siostry na tydzień czy potrzebny jest papier od notariusza że go puszczam?

Offline anulla_p Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 27-06-09
Tak, może się przydać. Ale nie od notariusza, sama możesz spisać. Za mało danych podałaś bo to dość obszerny temat. Leci czy jedzie samochodem?

Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy to im się zbiera

• Chuck Norris
Samochodem jedzie do Belgii potem do Paryża do Disneylandu na 3 dni.

Offline elemelka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 24.07.2010
Ilonka jejku zdrówka dla Liwii, obyście w poniedziałek wyszły  :-*

Offline loona Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 25.08.2007r.

Online izulek Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 30.08.2008
Zdrówka dla Małej!!

Offline monijane Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 29.08.2009
Loona, szybkiego powrotu do domu  :)
Moje Szczęścia :-)
On 2011
Ona 2015
On 2017

Offline anulla_p Kobieta

• Chuck Norris
Samochodem jedzie do Belgii potem do Paryża do Disneylandu na 3 dni.
Ewelina, dziecko jest już duże i samo może wyjaśnić, że to jego ciocia jednak dała bym takie zaświadczenie dla świętego spokoju.
Jeżeli to siostra męża dodatkowo niezamężna czyli mająca to samo nazwisko co wasze dziecko to "pies z kulawą nogą" raczej nie zwróci uwagi na sytuację. Mam tu na myśli wszystkie przypadkowe kontrole nawet w czasie podróży samochodem.
Zaświadczenie nazywa się parental approval for minor to travel and medical authorization. Wpisz sobie taką frazę w google i wyskoczy Ci multum formularzy. Dobierzesz sobie jakiś, który najbardziej Wam będzie odpowiadał. Nie zapomnij też o słowie "medical" bo w razie sytuacji typu szpital ktoś musi podejmować decyzje odnośnie dziecka. Jeżeli będzie jakakolwiek kontrola bądź gotowa również na telefon z zagranicy bo służby nawet mając w ręku taki dokument szukają potwierdzenia.

Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy to im się zbiera

Offline kurczaczek83 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 24.12.04
Loona zdrowka dla corci

• Chuck Norris

Offline kjp83

• Chuck Norris
  • data ślubu: 13.09.2008
Zapytam tez tutaj...Moje bratanice szukają niani. Bliźniaczki co utrudnia sprawę bo mało chętnych na taka przygodę. Jak i gdzie szukać tej niani? Może któraś dziewczyna ze Szczecina poleci kogoś? Pomóżcie proszę :)

♡ Szymon & Leon ♡

Offline anulla_p Kobieta

• Chuck Norris
Kjp daj post na Szczeciniankach na fb

Online sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 23 czerwca 2012 ! <3
Kasia na pelen etat czy dorywczo? W jakim wieku sa dziewczynki? W jakich okolicach mieszkaja? Opieka w domu czy u niani?
Zlobek prywatnie nie wchodzi w gre?

Offline kjp83

• Chuck Norris
Anulla dzięki, już przekazałam bratowej.
Sylwia, dziewczyny maja rok i 3 mce. Wszystko jest zapewne do dogadania, mieszkają w Kijewie. Może być pełen etat ale 3 dniami w tygodniu tez nie pogardzą. Żłobek bardzo chetnie ale nie ma miejsc. Tam gdzie wpisali ich na liste rezerwową raczej sama bym dziecka nie oddała... Wszystkie żłobki które są fajne, maja pozytywne opinie, nie maja miejsc.

♡ Szymon & Leon ♡

Online sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 23 czerwca 2012 ! <3
Kasia moge polecic prywatny za ktory recze na fb pizniej napisze..
I polecić tez do ktorego warto zapisac na liste rezerwowa ale to szczecin okolice pogodna oba

Offline kjp83

• Chuck Norris
Sylwia, to jakby drugie miasto te Pogodno :) nie, no tylko prawobrzeże wchodzi w gre ( z prawobrzeża to już bardziej dostępny jest Stargard ;) ). Ale dzieki za chęci :)

♡ Szymon & Leon ♡

Offline Madinex Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 2012
Sylwia podpinam się pod temat :) Szukam żłobka w grę wchodzi również prywatny, ja proszę o info które żłobki polecasz. Będę bardzo wdzięczna :D

Offline marta082008 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 16.08.2008
Hej dziewczyny, moje dzieciaki zmieniają przedszkole od sierpnia. W połowie lipca mamy ostatni dzień w starym. Macie jakiś pomysł na prezent dla Pan? Jest ich 5. Fajnie by było coś spersonalizowanego. Myślałam o takiej pseudolaurce ze zdjęciem dzieciaków, jakimś rysunkiem i może krótka historia opowiedziana mi przez dzieciaki na temat każdej z Pań, ale problem w tym, że mieli wczoraj imprezkę przywitania lata i właśnie coś takiego dostali od pan, więc trochę mi panie plany pokrzyżowały i teraz mam problem...

Offline anka332 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2009-09-05
ja bym poprostu upiekla ciasto :) mysle ze te spersonalizowane rzeczy to nienajlepszy pomysl szczegolnie ze te panie pracuja kilkanascie kilkadziesiat lat i tych spersonalizowanych rzeczy napewno maja pod dostatkiem. a do tego laurka recznie zrobiona.

• Chuck Norris
W sumie dobry pomysl

Offline justyna85 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 01.08.2009
Marta wspólny jakis kosz ze slodyczami :-) 

• Chuck Norris
Co Wy w takich wypadkach dostajecie Justyna?

Offline justyna85 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 01.08.2009
różnie, najczęściej słodycze i branzoletki :)

Offline anulla_p Kobieta

• Chuck Norris
Luźny temat przy sobocie ;D
W co nigdy NIE ubierzecie swojego dziecka/ dzieci?

Ponieważ każdy ma jakieś swoje fazy ;) tak się ostatnio zastanowiłam jak własny mąż powiedział, że mam nie ubierać młodej sukienek w paski(!) i skarpetek z falbankami. To tak wyłącznie w sytuacji jak wychodzimy gdzieś razem ;D ;D Jak idę gdzieś z nią sama to mu obojętne w co ją ubieram więc to nie tak że mam czegoś tam nie kupować. A potem sobie pomyślałam że nienawidzę u młodej sukienek bez rękawów i nigdy jej takich nie kupuję ;D ;D
Już sama nie wiem co mam myśleć o tych dziwactwach :drapanie: :|| :hahahaha: :bredzisz: :Blee: :roll: ;D

Offline malgosiask Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 10 czerwca 2009r.
Długich skarpet (takich do pół łydki) do adidasów. No komicznie to wygląda.
Spodni z beznadziejnymi naszywkami czy napisami.
Skóry a'la skaja 8)

Offline mon_ka98 Kobieta

• Chuck Norris
Ja nienawidzę czapek wiązanych pod brodą

Najlepiej widzę, kiedy zamknę oczy...

Offline kjp83

• Chuck Norris
Rajstop :)  i kolorowe kratki - koszule i spodenki.

♡ Szymon & Leon ♡

Offline MARTKA Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 02.08.2008.
Długich skarpetek, koszulek na ramiączkach, bojówek, sandałów, czapek z daszkiem. Chyba tylko to.

Offline Edzia Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 05.07.2008
Sukienek "dzidzia piernik" i tych ksieżniczkowych z bajek. I plastikowych butow na obcasie, ktore czesto sa w tych zestawach z sukienkami.

Offline kjp83

• Chuck Norris
Martka... czapek z daszkiem? To jak latem chronisz głowę? Bo sandały ok.... tez kupuje jak najtańsze i są bardzo rzadko w uzyciu. Mąż w ogóle nigdy nie miał i mieć raczej nie będzie :)

♡ Szymon & Leon ♡