e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: e-weselne mamusie, czyli pogadajmy o naszych dzieciaczkach  (Przeczytany 1315563 razy)

Offline Edzia Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 05.07.2008
Dzięki!

Wlasnie poluje na hunter dla mojego. Jak wypada rozmiarowka?
Wypada taka w sam raz. No moze pol nr roznicy, ale w przypadku kaloszy to raczej lepiej miec luz w palcach.
Ja nosze 5,5 i mam 6. Akurat jest miejsce na skarpete.

Offline MARTKA Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 02.08.2008.
Wielkie dzieki. Wezme o rozmiar większy niz nosi.

Offline _patka_ Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 09.06.2012
Na zapas to nigdy nie kupuję, bo nie wiem jaki rozmiar będzie nosił za jakiś czas. Jedynie but jest nieco większy jak kupuję żeby miał zapas.

Offline selena Kobieta

• Chuck Norris
    • o nas
  • data ślubu: 10.10.2009r.
Ja zawsze kupuje na zapas, na wyprzedażach, płacąc grosze za drogie buty. Jeszcze żadne ne okazały sie za małe, czasem zamiast. A początek sezonu były na koniec itp. Edzia, obie pary bym zostawiła.

Offline emm-a Kobieta

• Chuck Norris
Ja podobnie - kupuje na zapas na wyprzedażach i czasami płacę wręcz śmieszne pieniądze za dobre jakościowo rzeczy; zazwyczaj trafiam z rozmiarami, niestety "zazwyczaj" nie oznacza "zawsze" ;-) 
Moje Laleczki :-)
Klara 2014r.
Dominika 2017r.

Offline malgosiask Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 10 czerwca 2009r.
Na zaś kupuję tylko obuwie zimowe i kurtki. Czasem są to naprawdę fajne ceny.
W większości przypadków trafiam z rozmiarem. Jak nie, to sprzedaje z zyskiem na olx lub fb.
U nas rozmiar co pół roku się zmienia tak średnio.

Offline kjp83

• Chuck Norris
  • data ślubu: 13.09.2008
Ja też wszystko kupuje na zas. Zawsze na końcu sezonu za śmieszne pieniądze. Ostatnio kupiłam buty zimowe przecenione z 250 na 59zł. Ciuchy też czesto biore na zaś na sezonowych wyprzedażach.

♡ Szymon & Leon ♡

Online Daruda Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 20.06.2009
Ja też z tych, co kupują na zaś.  Jakoś lepiej się czuję, jak kupie coś za euro czy pięć niż za 20. Ale tu też wpływ ma to że ja pracuję w sklepie z ciuchami i mam to pod nosem.

Offline Justys851 Kobieta

• Chuck Norris
I ja kupuje na zaś ale u nas inaczej z rosnieciem

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
Wiecie co laski...ja to albo pojde sie pochlastac, albo zamkne te moje dzieci w szafie.

Tymon został wczoraj zakwalifikowany do pilnego zabiegu wlozenia drenu do ucha.....
Kurde!
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline monijane Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 29.08.2009
Dawid miał też dreny zakładane w uszach i wycinany trzeci migdał. Wszystko trwało może z pół godziny, nawet nie zdążyłam na necie maili przeczytać  8)
Nie stresuj się, bo to mu pomoże, pewnie niedosłyszy na to uszko...
U kogo robicie zabieg? Jeśli nie masz lekarza to polecam doktora Mariusza Cofałę, na NFZ robi zabiegi w Tommedzie w Katowicach.
Moje Szczęścia :-)
On 2011
Ona 2015
On 2017

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
Ale ja juz mam dość tych szpitali...mam odruch wymiotny już tyle sie z Zuza nasiedziałąm.

Ja jestem wierna szpitalowi Mościckiego w Chorzowie, bo lepszej opieki niż tam jeszcze nie dostałam nigdzie.

Offline japcio Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2009
Moją Karolę też pewnie czeka pilny zabieg. Albo migdał albo dreny. Nie może nurkować, bo ma wodę w uszach. A musi chodzić na basen, bo ma krzywy kręgosłup. I bądź tu mądrym. Pod koniec maja wizyta u laryngologa i zobaczymy, co dalej.

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
japcio, po drenażu mozna korzystać z basenu z zatyczkami.
Moja bratanica miala dreny w obu uszach i tak funkcjonowała.

Offline elemelka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 24.07.2010
Monika ponoć tommed nie ma teraz umowy bo pozabierali tym mniejszym ośrodkom i dali szpitalem dużym. Jeszcze nie weryfikowalam tej informacji. Na razie jesteśmy prywatnie zapisami do tommedu na 8.06 do dr Cofaly :-)

Offline japcio Kobieta

• Chuck Norris
Uszy łatwo zatkać. My musimy zatykać nos. Na razie pływa z maską do nurkowania na oczy i nos. Ale ciężko jej to idzie.

Offline Vivka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: maj 2014
a są takie klamerki na nos do pływania

Offline japcio Kobieta

• Chuck Norris
Temat zatyczek już przerabiałam. Nie ma rozmiarów na Karolę. Najmniejszy rozmiar junior spada jej z nosa.

Offline sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 23 czerwca 2012 ! <3
My niestety po zabiegu nscinania blon w uszach i wycinania m8gdalka nie jestesmy uśmiechnieci. Sebus nadal zle slyszy.
Niestety z basenu musielismy zrezygnowac.
Ma zalegle 6 zajec z semestru tamtego plus nie byl na zadnych w tym semestrze
Oby od wrzesnia bylo juz ok...

Offline selena Kobieta

• Chuck Norris
    • o nas
  • data ślubu: 10.10.2009r.
Dziewczyny, ile może trwać rotawirus? U nas taki konkretny zlapał Maksa tydzień temu, niestety po dwóch dniach pojechaliśmy na oddział, bo gorączka nie spadała, i dobrze, nawodnili go i po 3 dniach przeszło całkowicie (łącznie 4 dni), ale już po 2 nie wymiotował. Od 3 dni ma Adi, i on wymiotuje co dobę ze 2 razy, ale lepiej znosi, więc z nim nie jadę, bo i je trochę i pije bardzo dużo. Stosujemy wszystko co możliwe, dziś cały dzień ok, trochę gorączkował, trochę nie, od doby nic i na wieczór znów pawia puścił... Tak może być, co nie?

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 2006-10-07
Moja najmlodsza tak jakis czas temu przechodzila. Kilka godzin slaba, marudna, wymioty i biegunka. Potem jakis czas jakby w ogole chora nie byla. I tak jakis tydzień sie ciągnęło.

Offline dmonik44 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 19.06.2010
Ja to nie mogę czytać nawet o jelitowce, bo moja Nati zaraz chora  :-\ przeczytałam wpis Seleny i zaraz Nati zaczęła wymiotować. Gorączka Plus wymioty do tego ma katar i jest oslabiona :-\ A tak się cieszyłam że od grudnia zdrowa była! W piątek pojechalysmy na noc do Warszawy, wczoraj cały dzień zwiedzania. I gdzieś coś złapała....
Natalka 4.11.2012

Offline beta80 Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 11.07.2009
Jelitowka najgorsza nasza zmora...dzieci łagodnie przechodzą. Za to ja....masakra po prostu.

Offline monijane Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 29.08.2009
Selena, może tak być. Najgorsze, że potem śluzówka jelita długo się regeneruje...
Moje Szczęścia :-)
On 2011
Ona 2015
On 2017

Offline izulek Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 30.08.2008
Moja też tak miała, najpierw rzygala pół nocy,  potem pół dnia spokój, kilka dni jeden rzyg dziennie,  lekka biegunka w międzyczasie.  Koło tygodnia to trwało

Offline dmonik44 Kobieta

• Chuck Norris
U nas jednak szkarlatyna. Jakie macie doświadczenia?
Natalka 4.11.2012

Offline anulla_p Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 27-06-09
Dobre. Hanka miała 2 czy 3 miesiące temu. Przeszła dość łagodnie. Ewentualne powikłania są paskudne więc trzeba uważać na dziecko.
Monika jak zamierzasz podawać córce antybiotyk jak ona Ci leków nie bierze?

Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy to im się zbiera

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
Zastrzykiem najlepiej przy takim choróbsku.

Offline dmonik44 Kobieta

• Chuck Norris
Dokładnie zastrzyki tylko u nas wchodzą w grę. Zaczynamy wieczorem. Co znaczy uważać?
Natalka 4.11.2012

Offline joannaM Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2008
U nas też szkarlatyna przeszła łagodnie. Jakie powikłania mogą być?
On 2011
Ona 2013