e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: e-weselne mamusie, czyli pogadajmy o naszych dzieciaczkach  (Przeczytany 1999560 razy)

Offline sylwiq Kobieta

Vivka gratulacje

Offline Madzia85 Kobieta

Ada można. My robiliśmy za poleceniem lekarza. Zwykła sól.fizjo ta co do czyszczenia noska   

szczęśliwa żona

Offline izulek Kobieta

Można, ale może być maluch zaflegmiony od porodu jeszcze. Moja ciągle miała jakby katar,  tylko jakby w środku, z nosa mało leciało.

Offline andzelika Kobieta

• Małżeństwo jest zgodne, kiedy żona panuje nad mężem, a mąż nad sobą.
  • Chuck Norris
  • Total likes: 1
  • data ślubu: 19.09.09
a katarkiem odciaganie?
[/url]
[/url]

Offline ada1988 Kobieta

a katarkiem odciaganie?

Odciagamy.

Jest do tego stopnia ze budzi się w nocy przez zapchany nosek a juz przesypiala noce   ;) kupilam te plasterki aromactiv ale one sa za mocne dzisiaj jeszcze kupiłam zel moze bedzie lepiej

Offline Vivka Kobieta

Dziękujemy. Jakby była dziewczynka też spoko, Ale bardzo chcieliśmy synka więc się cieszymy €☺

Imię mamy ale zdradzę jak się urodzi. Jeszcze prawie 3mce a ja mam już takich brzuch, że chodzę jak kaczka. Wydaje mi się, że w pierwszej ciąży byłam dłużej pełna energii i wigoru :)

Offline ada1988 Kobieta

Wydaje mi się, że w pierwszej ciąży byłam dłużej pełna energii i wigoru :)

Ja mialam dokładnie tak samo. Do dnia porodu miałam energię  checi na wszystko a z Oliwia to byla masakra nie nadawalam sie do niczego.
Pewnie wiek swoje robił z Adasiem 22 lata  z Oliwia 31 

Offline kurczaczek83 Kobieta

Vivka gratulacje.

Offline ada1988 Kobieta

Dziewczyny moja  córka ma.bardzo mocno spuchniete oczko tzn dolna powieke nie wiem od czego raczej jej nic nie ugryzlo nie wiem co moze byc przyczyna wstawilabym zdjecie jak to wygląda  ale z telefonu mi to nie idzie jutro pojde do lekarza ale może Wy mi coś wiecej powiecie

Offline Justys851 Kobieta

Może ma zatkany kanalik, u takich maluszków tak bywa.
Idź do lekarza a na teraz przeplukuj jej solą fizjologiczna.
Leci jej ropa ?

Offline ada1988 Kobieta

No wlasnie ropa nie leci