e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: e-weselne mamusie, czyli pogadajmy o naszych dzieciaczkach  (Przeczytany 1848874 razy)

Offline sylwiq Kobieta

Moj filip nadal chce w nocy mleko  ::)
I po kolacji  tez zawsze musi sie dopchac mlekiem..

Offline elemelka Kobieta

Sylwia Zosia skończyła właśnie tak na 2l4 m. Najgorsze ze od tego momentu właściwie przestała przybierać. Od września praktycznie waga stoi ::)a była w górnych centylach  ::)

Offline Madzia85 Kobieta

Liczyłam że trochę szybciej przestaną. No cóż zobaczymy. Jeszcze niedawno jadły 3 razy w nocy,  a teraz dwa. Więc jest postęp. :)

szczęśliwa żona

Offline justyna85 Kobieta

Amelka ze 2 razy sie jeszcze na cyca budzi :/ czasem nawet i ze 3-4 ;( ale to jak jest jakaś gorsza noc ale 2 raz prawie co noc i nie ma znaczenia ile zje na kolacje bo do spania i tak cyc i jeszcze nocne budzenie

Amelka ze 2 razy sie jeszcze na cyca budzi :/ czasem nawet i ze 3-4 ;( ale to jak jest jakaś gorsza noc ale 2 raz prawie co noc i nie ma znaczenia ile zje na kolacje bo do spania i tak cyc i jeszcze nocne budzenie
Justyna Klara budziła się 3/4 razy w nocy na cyca(17 miesięcy). Odstawiłam i od razu zaczęła spać całą noc.
Kamil VIII.2008  Kaja VII.2011  Klara IX.2013      http://forum.e-wesele.pl/index.php?topic=48945.new

Offline kurczaczek83 Kobieta

Moje dzieci to też z tych co się budzą... Nie ważne ile zjedzą na kolacje... Tzn Igor już dawno przesypia noce ale misia budzi się ba picie.... Ehhh

Nadzieja , a jak ją odcyckowałas??? Bo ja to bym chciała ale ona walczy

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 1
  • data ślubu: 2006-10-07
U nas było to samo Justyna. Odstawiłam od cyca i zaczęło się normalne spanie.

Walczyliśmy i się udało. Po prostu nie dawałam więcej.

Z Nadia łatwo poszło a , Amelka walczy i walczy a najgorsze , że jej ida zęby ( trójko) i wcześniej chciał , żeby jej te zęby wyszły i odstawiamy ale zęby jej ida i idą normalnie jak krew z nosa tak wolno jak by na złość hihi więc już mi sie nie chce czekać, bo wszystko super ale już mam dość , bo robi się to wkurzające :/

Offline andzelika Kobieta

• Małżeństwo jest zgodne, kiedy żona panuje nad mężem, a mąż nad sobą.
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 19.09.09
Julka na cyca budzi sie dwa razy.Zasypia 20-21, wstaje kolo 7.
Kacper jak wyszaleje sie w dzien to przesypia całą noc.Ale są noce ze budzi sie w nocy wola pic i chce isc do sypialni.

Justynka
Najpierw nie dawałam w dzień. Później przez 3 noce walczyłyśmy z nocnym „karmieniem”. Płacz był okropny ale tuliłam, uspokajałam i śpiewałam na zmianę do skutku. Było ciężko ale opłaciło się bo zaczęła mi spać i ja psychicznie odżyłam.
Zawzielam się bo już miałam autentycznie „dosyć”  :'(
Kamil VIII.2008  Kaja VII.2011  Klara IX.2013      http://forum.e-wesele.pl/index.php?topic=48945.new

Offline Justys851 Kobieta

U nas było to samo Justyna. Odstawiłam od cyca i zaczęło się normalne spanie.

Walczyliśmy i się udało. Po prostu nie dawałam więcej.

I u nas tak było, karmiłam Łucję 18 miesięcy

A u mnie jak Igor się odstawil od cyca i przeszedł na butle to się budził w nocy i tak... Dopiero ok 3.5 rz zaczal przesypiac noce

A u mnie jak Igor się odstawil od cyca i przeszedł na butle to się budził w nocy i tak... Dopiero ok 3.5 rz zaczal przesypiac noce
Moje butli nie chciały wiec miałam problem z głowy :D

Offline loona Kobieta

Moje dziecko kończy dziś 5. lat   :serce:

A wydaje mi się, że to z tydzień temu siedziałam przy desce do prasowania, dopakowywałam walizki czekając na wyjazd do szpitala i pisałyśmy sobie o tym tu na forum, a mój P. ze stresu latał z wałkiem i farbą i dopieszczał pokój Liwii  :D

Wszystkiego najlepszego dla Liwii  :-*

Offline loona Kobieta

Online izulek Kobieta

Zdrówka dla córki!

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 2006-10-07
Spełnienia marzeń Liwko!!!

Offline loona Kobieta

Dziękuję dziewczyny  :-*

Offline Madzia85 Kobieta

Wszystkiego najlepszego dla Liwii :*

szczęśliwa żona

Offline Justys851 Kobieta

Moje butli nie chciały wiec miałam problem z głowy :D

Ja tak samo przy Łucji, w swoim życiu wypiła może 20 ml mlekay modyfikowanego.

Offline elemelka Kobieta

Ilonka wszystkiego najlepszego dla Liwii :-*
Jeny, kiedy to zleciało  :o

Offline sylwiq Kobieta

Ilonka samej dobroci w zyciu zycze Liwce :-*

Offline loona Kobieta

Dziękuję bardzo   :-* wszystkiego dobrego również dla Waszych pociech  :-*

Martuś. Twoja Łucja też za kilka dni skończy przecież 5. lat  ;D szok prawda?  ;D

« Ostatnia zmiana: 7 maja 2019, 23:13 wysłana przez loona »

Offline elemelka Kobieta

Tak, 30 maja  :)
A Zosia 2 czerwca 3 lata.

Kiedys w jednej z kampanii na fb dot. Macierzyństwa przeczytałam piękne zdanie w stylu "noce są dlugie, ale lata bardzo krótkie." i niestety to prawda. Ja się cieszę, że dziewczyny Juz trochę większe bo jest łatwiej, ale jak pomyślę, że ani się obejrzę i pójdą do szkoły to serce ściska, że tak naprawdę zaraz pójdą w świat. A Ty siedz człowieku i się martw, żeby sobie poradziły i nikt ich nie skrzywdzil.

Offline loona Kobieta

Święte słowa Marta !

Offline _patka_ Kobieta

Sto lat dla solenizantek  :-*
To prawda... Czas tak szybko leci, aż za szybko...  ::)

Offline Madzia85 Kobieta

szczęśliwa żona