e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: e-weselne mamusie, czyli pogadajmy o naszych dzieciaczkach  (Przeczytany 1850795 razy)

Offline Madzia85 Kobieta

A próbowałaś wziąć No-spe? Może lepiej podjedź, po co masz się denerwować To tylko podkręca. Będzie dobrze, trzymam kciuki!!

szczęśliwa żona

Offline beta80 Kobieta

Tak, biore nospe. Najgorsze są nocki..bylsm kilka dni temu u swojej gin i szyjka zamknięta i twarda była. Jak dziś też się tak będę czuła to pojadę się zbadać. Oby maluch siedział tyle ile trzeba :-)

Offline sylwiq Kobieta

Beta a ktpry u ciebie tc?

Offline beta80 Kobieta

Połowa 35 tygodnia. Nigdy aż tak mnie brzuch nie bolał  a teraz ledwo chodzę. Przez te moje cc boję się że nie rozpoznam ze poród mi się zaczyna

Offline sylwiq Kobieta

To pojedz na ip.
Tak na wszelki...
Nikt tego nie lubi wiadono ale...  bezpieczniej wiedzieć  :*

Offline Madzia85 Kobieta

A nie masz zaparć? Może z tego Cię boleć brzuch. Lepiej pojechać dwa razy za dużo niż raz za mało. Trzymam kciuki by  jeszcze maleństwo poczekało.!

szczęśliwa żona

Offline beta80 Kobieta

Nie..na szczęście z tym problemu nie ma. Dzis-odpukac  - jest trochę lepiej. Brzuch miękki i aż tak nie boli. Zobaczymy jak później będzie. Najwyżej pojadę do szpitala. Dzięki Dziewczyny :-*

Offline Madzia85 Kobieta

I jak? Byłaś w szpitalu, czy udało się bez?

szczęśliwa żona

Offline beta80 Kobieta

Na szczęście cały wczorajszy dzień było lepiej. Pierwsza nocka od dwóch dni przesłana w całości :-)

Offline Madzia85 Kobieta

No i super!! Oby tak zostało :-D :-D

szczęśliwa żona

Offline Justys851 Kobieta

Dziewczyny ruszyła zbiórka na się pomaga
Niestety z Nelcia nie jest dobrze i potrzebuje szybko operacji w Niemczech
Jesli możecie się dorzucić będę wdziedczna
https://www.siepomaga.pl/serce-neli

Offline Edzia Kobieta

Czy uzywacie takie papierowe nakladki do siadania na toalecie?
Lena dopiero sie odpieluchowala w tym tygodniu i jeszcze nie mialysmy okazji korzystac z publicznej toalety ::) I zastanawiam sie czy cos innego jest na rynku w tym temacie, oprocz takich jednorazowych papierowych ???
Poki co, woze nocnik w bagazniku :P

Offline loona Kobieta

Nigdy nie pozwalam Liwii siadać w publicznej toalecie  :o zawsze Ją wysadzam (tzn. Trzymam na rękach nad wc) lub sika gdzieś na trawkę.

Offline monijane Kobieta

Moje Szczęścia :-)
On 2011
Ona 2015
On 2017

My tez sie wysadzamy. A na szybkie akcje np.na srodku sklepu mam w torebce miseczke z przykrywka:)

Offline Justys851 Kobieta

A ja mam składana nakładkę  na toaletę
Mieści się w torebce   :D

Offline Daruda Kobieta

Nigdy nie miałam z tym problemu, pewnie dlatego, że chłopak, teraz jednak trzeba będzie przemyśleć kwestię ☺

Offline Edzia Kobieta

Juz widze jak moja Lena da sie trzymac ::) Moze jak bedzie starsza, teraz nie ma szans. Chyba pozostaja te papierowe nakladki.

A ja mam składana nakładkę  na toaletę
Mieści się w torebce   :D
Justyna pokaz.

Offline joannaM Kobieta

A ja z tymi nakładkami papierowymi nie umiem córki posadzić tak by to się nie zsunęło
On 2011
Ona 2013

Offline anulla_p Kobieta

Dziewczyny jestem zaskoczona :o Czy w PL nie ma antybakteryjnych chusteczek do toalety? Wchodzę, przecieram, siadam. Nie bawię się w żadne nakładki, papier toaletowy który się zsuwa czy trzymanie dziecka bo moja młoda to nie z tych.
https://www.tesco.com/groceries/en-GB/products/270887585
ta paczuszka na zdjęciu jest wielkości dłoni.

Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy to im się zbiera

Offline elemelka Kobieta

W temacie to Zosia polubila kupę w parku. Wesoło jest jak ucieka a ja próbuję to sprzątnąć. Starsza pozazdrościla i dzis zrobiła kupę w ogródku u dziadków. Dom wariatów.
Mysia ten nocnik mówisz że Oki?

Tak. Śmieszny bo niski taki, ale Ninie nie przeszkadza. Poszłyśmy razem do rossmanna, wybrała sama kolor (oczywiście różowy) i robi na nim wszędzie i chętnie. Po zakupie nawet w domu na nim chciała robić. Te woreczki też spoko, można założyć 3 jednocześnie i tak jest przygotowany na 3 "akcje". Po zrobieniu zawiązujesz i wyrzucasz do śmietnika.

Offline Edzia Kobieta

Widzialam takie jak Mysia i sie wlasnie zastanawialam czy to praktyczne.
Justyna, mowisz ze to Twoje miesci sie do torebki? Ma jakis pokrowiec?

Srodki do dezynfekcji jakos mnie nie przekonuja, musialabym chyba cala toalete wyszorowac ::)

Wczoraj P. sie przyznal, ze jak byli w Kosciele, to zawolala siku i poszli zrobic i ja normalnie posadzil :o Zawalu serca dostalam, faceci to maja zero wyobrazni ???

Za sikanie na trawie w miejscu publicznym, to by nas pewnie aresztowali wiec juz lepiej byc przygotowanym na korzystanie z toalety albo zrobienie w majtki :P

Offline Vivka Kobieta

Anusia i myślisz, że te chusteczki wyczyszczą ten sedes?

Fuj, w życiu bym swojego dziecka na takim sedesie nie posadziła.

Offline loona Kobieta

Fuj, w życiu bym swojego dziecka na takim sedesie nie posadziła.

Ja tak samo  :-\

Offline elemelka Kobieta

Nie no Edzia, zawsze szukam ustronnego miejsca :-p ale trochę kiszka bo jak dziecku się zachce w parku to co masz zrobić  ???

Offline Edzia Kobieta

Nie no Edzia, zawsze szukam ustronnego miejsca :-p ale trochę kiszka bo jak dziecku się zachce w parku to co masz zrobić  ???
No wlasnie u nas w parkach sa toalety, dlatego nie ma wymowki ;) Tez mialam w zyciu niejedna sytuacje awaryjna, ze musialam isc w krzki 8) Chodzi mi bardziej o takie zachowanie, ze niektorzy to nie maja skrupulow i dziecko sika na kawalku trawy na parkingu czy za sklepem. Takie cos jest w Stanach nie do pomyslenia i nie ma wymowki, ze to dziecko to mu wolno. Po to sa toalety publiczne.

Offline loona Kobieta

No to moja Liwia prawie co sobota sika na trawkę koło Lidla w Przecławiu :) tylko, ze to jest droga pożarowa z boku sklepu i nikt tam nie chodzi więc sikamy bez skrupułów. Natomiast zimą prosimy o wpuszczenie nas do toalety służbowej (też w tym Lidlu). Nigdy nie było z tym kłopotu.