e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: e-weselne mamusie, czyli pogadajmy o naszych dzieciaczkach  (Przeczytany 1501656 razy)

Offline sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 23 czerwca 2012 ! <3
Dziewczyny...moj Sebastian ma glupia faze  ::)
Jakkolwiek to zabrzmi..
On uwielbia nam wszystko chowac  ::)
Robi to celowo i obserwuje jak szukamy czegos nie zdradza sie do konca ze to on schował..
Chyba ze nakrzycze.
Jego to bardzo bawi a ja juz raz w nerwach mu dalam po lapach bo schowal mi paragon od butow ktore byly do zwrotu.
Setki rozmow za nami a on dalej to  robi...
Piloty, telwfony, torebka, buty..
Dzis np schowal tzn wczoraj przed soaniem filipka ulubiona zabawke.. tylko nia sie bawi wiec cholera nie mogl innej tylko alurat ta  :-X

Czy wasze dzieci tez maja takie zachowania i wielki fun z tego?

Aaa jaki ze wiele z was mi libicuje to napisze wam cos...
Przez te stresy ospowe, brak snu i zmeczenie spadla mi ciut ilosc mleka. ..
Albo inaczwj do tego wszystkiego doszedl skok filipka i z 120ml zaczal jesc 150-170..
Z dnia na dzien wiec nie mam nic w lodowce (zawsze bylo 500-600ml wtedt bylam bezpieczna...)
Z zamrazarki wyjwlam kilka jedynych mrozonek i brakuje mi na 1 karmienie..

I wyobrazcie sobie ze ten dziad moj syn uak tylko poczul mm to zaczal pluc na wszystkie strony...
Wolal nie zjesc dzis niz jesc mm  ::)
Sciagalam na sile. Karol sie darl na mnie ze mam podac mm wiec zgodzilam sie wiadomo wiedzac ze on i yak nie zje.. i darl sie pol godz dopoki nie poczul ze leci moje mleko  ::)

To bedzie hardcore czuje...

On nawet wit c czy slodki syrop pluje na wszystkie strony...
Juz widze jak idzie tragicznie rozszerzanie diety  ;D
« Ostatnia zmiana: 18 maja 2017, 10:59 wysłana przez sylwiq »

Offline Asiq Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 29.06.2013
Moja też na początku pluła na cztery strony świata i słodkim i modyfikowanym, a potem się jakoś przyzwyczaiła. Mam trochę żal do męża, że tak szybko podał mm twierdząc, że taki chudzielec na pewno ma słabe mleko i dlatego mała ciągle wisi. Nie dał się przekonać, że wisi, bo się tuli. No, ale zmierzam do tego, ze może nie będzie tak najgorzej z rozszerzaniem. Ja tam trzymam kciuki :)

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 2006-10-07
Ja nauczona doświadczeniem nauczylabym Igę choć czasami pic mm bo ma ponad dwa lata a cycka oddać jej bardzo ciężko. W dzień się nie karmimy w ogóle, ale na noc jest ciężko i jeszcze jej daje.

Offline mon_ka98 Kobieta

• Chuck Norris
Podzielę się z Wami sytuacja sprzed 5 min: jesteśmy na placu zabaw, Franek się bawi na karuzeli i podeszły dwie dziewczynki myślę że tak ok.7-8 lat, coś do niego zagadały i uciekł. Myślałam że do niego zagadały i się speszył ale podchodzi do mnie
-mamo, wiesz że te dziewczynki mnie wygoniły z karuzeli?
- jak to Cię wygoniły?
- no powiedziały że to ich karuzela i nie wolno mi się tam bawić i jeszcze powiedziały wynocha
No to stwierdziłam że czas na interwencję zwłaszcza że Franek powiedział że jeszcze by się chciał pobawić tam, więc pytam:
- dziewczynki, dlaczego wygoniłyście Frania? Przecież plac zabaw jest dla wszystkich
I na moje pytanie wstała jedna z nich, jedną rękę położyła sobie na bioderku a drugą do mnie wymachuje i mi tłumaczy że to jej karuzela, więc mówię że z tego co mi wiadomo to nie ma tu żadnej takiej informacji i w związku z tym każdy może korzystać ze wszystkiego co się na tym placu znajduje na co ta dziewczynka do mnie: chyba nie wiesz kto budował ten plac...no tak mnie jej cała gestykulacja i ton głosu wkur**ły że jej powiedziałam że owszem nie wiem ale dopóki mi nie pokaże zaświadczenia ze to jej własna osobista karuzela to mój syn będzie z niej korzystał

Najlepiej widzę, kiedy zamknę oczy...

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
hyhy myślałam, że jej trzaśniesz mon_ka :P
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline mon_ka98 Kobieta

• Chuck Norris
Powiem Ci że mi to przeszło przez myśl ;) Nie umiem ubrac w słowa jej zachowania i te pozy...no normalnie jak taka zarozumiała panienka z amerykańskiego liceum ;)

Offline madzia_n Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 22 sierpnia 2009
Miałam sytuację tego rodzaju na basenie... Dzieci, na oko z 20, stoją w kolejce do zjeżdżalni... Przychodzi chłopak może z 7 lat, był ogromny! w sensie "przy sobie" żeby nie użyć obraźliwego słowa... Przepycha się przez te maluchy do zjeżdżalni. Większośc dzieci(zjeżdżalnia od 2 lat i większość maluchów) patrzą po sobie zdziwione i nic nie reagują. Chłopak zjechał i idzie znów... Zdążyłam już podejść i mówię do niego spokojnie że musi poczekać na swoją kolej, bo kolejka itd... I on właśnie stanął taki wielki, dumny i napuszony... "JA?! mam czekać w kolejce??? To jakiś żart?" Ale oczywiście uświadomiłam go że tak, musi czekać... Oczywiście grzecznie i kulturalnie. Ze łzami w oczach poszedł na leżak do mamy, która dosłownie zabijała mnie wzrokiem :D

Offline Daruda Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 20.06.2009
a mi się gęba cieszy z tej sytuacji, dzieciaki są prze zabawne;-) Ona naśladowała dorosłych;-) dziewczyny, przecież to nic złego, nie mówcie,że nie byłyście takie,albo Wasze koleżanki nie były takie;-)))) Ja jeszcze na jej miejscu wymyśliłabym,że to mój tata zbudował ten plac;-))) Sprytna dziewczynka i tyle, co innego jakby młodego popchnęła,ale takie gadanie.....moim zdaniem nie groźne;-))) Pomyślcie,że za chwilę nasze dzieci będą miały te 8- 10 lat i nie będą zawsze aniołkami;-))) Ja przynajmniej mam nadzieję;-)))

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
No moja córka ma 8 lat, nie jest aniołkiem, ale w stosunku do dorosłych jest grzeczna i kulturalna bo tego od niej oczekuje.

Bezczelność to nie spryt.

"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline mon_ka98 Kobieta

• Chuck Norris
Pomyślcie,że za chwilę nasze dzieci będą miały te 8- 10 lat i nie będą zawsze aniołkami;-))) Ja przynajmniej mam nadzieję;-)))
nie oczekuję że będzie aniołkiem ale granice znać musi i do innych odnosić się z szacunkiem. Za takie odzywki ode mnie osobiście dostanie w pysk

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Ja się nie zgadzam absolutnie z tym, ze ona była sprytna. Mam dzieci w jej wieku i nie wyobrażam sobie takiego zachowania. Wg mnie była bezczelna i niewychowana.

Ja nie byłam taka ani koleżanki które lubiłam i się z nimi zadawałam :D

Offline BOZENA28 Kobieta

• Kochać to chcieć przemierzyć cały świat we dwoje....
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 05.09.09
Może i brak wychowania może i sprytna.
Ja pamietam jak sama byłam wredna i mobingowalam koleżanki :/ nie jestem z tego dumna. Wiem tylko że rodzice mnie wychowywali na porządnego człowieka :) ale to tylko połowa drogi, reszta zależy od samego człowieka.

Ps. Czy wasze dzieci miały może pokrzywkę? Jak długo się utrzymała?

Offline malgosiask Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 10 czerwca 2009r.
Etam bezczelna. Typowa małolata, która się przechwala i popisuje. Mnie ta sytuacja rozbawiła - gestykulacja i ton, który wkur.ia  ;D
Mon_ka, czy ta dziewczynka przeklinała lub mowila Ci na "ty"?
Każda z nas choć przez chwilę taka była. Nie ma innej opcji. Ja też sobie takich sytuacji nie przypominam, ale pewnie wyparłam. To jest młodość i niedojrzałość. Czy Wy w młodości zachowywałyście się zawsze jak damy?

W ogóle najgorsi na placach zabaw są... dorośli. Okropnie psują zabawę i komunikacje między dziećmi  ;D Mam pod oknem plac i dużo widzę i słyszę. Dobrze, że syn sam już wychodzi  ;)

Offline :martyna: Kobieta

• Chuck Norris
Ja pamietam jak sama byłam wredna i mobingowalam koleżanki :/ nie jestem z tego dumna. Wiem tylko że rodzice mnie wychowywali na porządnego człowieka :) ale to tylko połowa drogi, reszta zależy od samego człowieka.

Moja taka jest...

Offline Daruda Kobieta

• Chuck Norris
Malgosiak dokladnie o to mi chodzilo.monka haslo  o strzelaniu w pysk no słabe no. ...

Offline BOZENA28 Kobieta

• Kochać to chcieć przemierzyć cały świat we dwoje....
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 05.09.09
Martyna :) to powiem Ci że dziecko powinno wyrosnąć na pewną siebie kobietę ;)

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Eee tam, ja nie byłam taka, a zakompleksiona i spokojniutka nie jestem :P

Offline :martyna: Kobieta

• Chuck Norris
Martyna :) to powiem Ci że dziecko powinno wyrosnąć na pewną siebie kobietę ;)

Wykańczając nas...z nami tez tak próbuje. Właśnie wyszłam z domu,żeby ochłonąć.

Offline selena Kobieta

• Chuck Norris
    • o nas
  • data ślubu: 10.10.2009r.
Jak dla mnie niewychowana. Teraz wygoniła dziecko z karuzeli, a za kilka lat... Widziałyście ten filmik z gimnazjalistkami? Wiecie co mnie przeraziło? Nie te dziewczyny, takie typy zawsze się znajdą. Nie uczniowie i dorośli przechodzący, którzy nie reagowali, choć to też skandal. Mnie przeraziła bita dziewczyna, to że siedziała i po prostu dawała się kopać i bić. Biernie. Zastanawiam się, jak wychowują ją rodzice, że nie ma za grosz pewności siebie, aby przeciwstawić się rówieśnikom, poprosić o pomoc? Takie dziewczyny wyrastają potem na Piaseckie i inne ofiary przemocy. Smutne.

Mon_ka, bardzo dobrze, że zareagowałas, Franio musi wiedzieć, że nie trzeba podporządkowywać się innym, jeśli tego nie chce.

Offline _patka_ Kobieta

• Chuck Norris
Też bym jej dogadała podobnie do jej tonu pewnie żeby jej się głupio zrobiło ;) żeby wiedziała ,że nie tylko ona jest taka cwana... :D
[url=http

Offline japcio Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2009
Przypomniała mi się sytuacja z ubiegłorocznych wakacji. Siedzimy z małymi dzieciakami w brodziku i jakaś dziewczynka chlapie takim wodnym pistoletem. Leje mi wodą po okularach, oblewa maluchy. Proszę raz, by przestała. Drugi. Trzeci. Proszę jej matkę wygrzewająca się na leżaku, by zwróciła uwagę dziecku. Zwraca. Dziewczynka dalej leje wodą. W pewnym momencie nie wytrzymałam. Wyrwałam tej małej pistolet i poszłam oblać matkę :) Mina kobiety bezcenna :) Dziewczynka przestała chlapać.

Offline Daruda Kobieta

• Chuck Norris
Muszę na Ciebie uwazac w basenach. ...

Offline sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 23 czerwca 2012 ! <3
Przypomniała mi się sytuacja z ubiegłorocznych wakacji. Siedzimy z małymi dzieciakami w brodziku i jakaś dziewczynka chlapie takim wodnym pistoletem. Leje mi wodą po okularach, oblewa maluchy. Proszę raz, by przestała. Drugi. Trzeci. Proszę jej matkę wygrzewająca się na leżaku, by zwróciła uwagę dziecku. Zwraca. Dziewczynka dalej leje wodą. W pewnym momencie nie wytrzymałam. Wyrwałam tej małej pistolet i poszłam oblać matkę :) Mina kobiety bezcenna :) Dziewczynka przestała chlapać.
Buhahahaha nie wierze ze to zrobiłaś 

Offline monijane Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 29.08.2009
Moje Szczęścia :-)
On 2011
Ona 2015
On 2017

Offline japcio Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2009
Sama nie wierzę :) Znajomi do dziś to wspominają. :)

Daruda, jak będziecie grzeczni to nic wam nie grozi ;)

Offline vonka

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2008
Czasami tylko w tak8 sposób można w końcu kogoś ustawić do pionu.
Ale żeby nie było - skoro prośba nie pomogła  ;D

Offline kurczaczek83 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 24.12.04
:hahaha: japcio szkoda ze znajomi tego nie nagrali.

Offline miśka28 Kobieta

• pomagamy Martynce
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 16.09.2006
japcio brawo Ty - ja bym zrobila tak samo  :P nawet nad Adriatykiem  zawsze uczulam dzieci, żeby uważały przy pływaniu i specjalnie nie chlapały, bo nie każdy moze sobie tego życzyć...
moje dzieci tez potrafią celnie zripostować zwłaszcza nasze  wypowiedzi  :) ale jest granica pomiedzy tzw. radzeniem sobie a niewychowaniem czy wręcz arogancją w stosunku do doroslych, bo wiadomo, ze w grupie rówieśniczej to chyba kazdy przechodzi etap tzw. szpanowania  ;)

Offline MARTKA Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 02.08.2008.

Ps. Czy wasze dzieci miały może pokrzywkę? Jak długo się utrzymała?

Mój miał raz pokrzywkę, ale tak silna, że dostał zastrzyk antyhistaminowy i w 10 minut zeszła.