Autor Wątek: Prezent dla studenki....  (Przeczytany 3463 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline xardas8891
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Płeć: Mężczyzna
Prezent dla studenki....
« dnia: 30 Października 2010, 20:58 »
Przepraszam z góry najmocniej jeżeli pomyliłem tematy;(  Ale mam pytanie dotyczące zbliżających się świąt otóż moja ukochana jest obecnie studentką 1 roku Uniwersytetu Ekonomicznego i szukam prezentu dla niej na święta, już od dziś bo później wyjeżdżam i nie będę miał czasu a nie lubię zostawiać na ostatnią chwile takich rzeczy. . . .  Mam pewną propozycje z tym że nie wiem czy to dobry pomysł i pytam was o rade:
Myślałem nad
http://allegro.pl/super-miekki-i-cieply-koc-z-rekawami-snuggie-i1260181237.html
plus do tego
 pen-drive 4gb
bo wiem że nie ma a z doświadczenia wiem że to na studiach potrzebna rzecz w obecnych czasach a poza tym coś bym na niego wrzucił od siebie. . . .  Na pewno prezent nie może być za drogi bo mnie stać na takie a ją nie bardzo i nie chce ujrzeć w jej oczach smutku że mi dała za mało (dla mnie wystarcza jej towarzystwo w zupełności i to jest najwspanialszy prezent) na pewno skończyło by się to krzykiem a nie radością. . . .  Ewentualnie czekam na jakieś nietypowe propozycje (kwiaty, misie, biżuteria, kosmetyki odpadają)  
« Ostatnia zmiana: 7 Listopada 2010, 19:37 wysłana przez Anjuschka »

Offline kaassia

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7040
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.11.2010
Odp: Prezent dla studenki....
« Odpowiedź #1 dnia: 2 Listopada 2010, 17:19 »
Pen jest genialnym propozycją, zwłaszcza biorac pod uwagę studia...
Ale myślę, że byłaby zachwycona mniej więcej takim ;)
Zwłaszcza, jeśli Ciebie na to stać, bo większość kobiet nie ma pojęcia ile Pen może kosztować (ja poszłam do sklepu mając przy sobie 20zł żeby kupić Pena - jakim było moje zaskoczenie gdy okazało się, że jeszcze 1 z przodu muszę postawić!!!)


Natomiast tej pierwszej rzeczy nie moge nigdzie znaleźć :( Nie widzę tego, więc nie podpowiem...
Madzia 20.01.2012
Wojtuś 27.02.2013
Agatka 18.10.2014


Żonkowo

Offline felek00
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 23-09-2012
Odp: Prezent dla studenki....
« Odpowiedź #2 dnia: 9 Grudnia 2010, 22:38 »
Święta coraz bliżej i jak co roku zaczynam zastanawiać się nad prezentem dla mojej ukochanej, drugiej połówki.  Wykonałem już wstępny „wywiad środowiskowy” i wiem, że dobrym prezentem byłaby srebrna bransoletka.  Nie wiem zupełnie na co zwrócić uwagę przy wyborze.  Mam już faworytkę bransoletka jednak chciałbym poznać Waszą opinię o tej konkretnej i o tym co powinna mieć idealna bransoletka.  Dodam, że budżet to 150 - 200 zł.

Offline kaassia

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7040
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.11.2010
Odp: Prezent dla studenki....
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Grudnia 2010, 11:04 »
Z takim budżetem to Ty możesz cały zestaw ze srebra kupić ;)
A co musi mieć? Musi po prostu jej się podobać. Lubi bardziej widoczną czy skromną biżuterię? Mniejszą czy większą? Jakiej jest postury? Bo wg mnie beznadziejnie u chudej dziewczyny wygląda zbyt duża biżuteria...takie to przerysowane jest wtedy  :-\
Madzia 20.01.2012
Wojtuś 27.02.2013
Agatka 18.10.2014


Żonkowo

Offline widlo
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Prezent dla studenki....
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Maja 2021, 11:54 »
twój prezent wydaje sie błąchy ale genakny t ty ją znasz najlepiej :)

Offline tamara02
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Prezent dla studenki....
« Odpowiedź #5 dnia: 10 Sierpnia 2023, 10:54 »
Może trafionym prezentem będzie jakaś ciekawa pościel?
« Ostatnia zmiana: 17 Sierpnia 2023, 00:48 wysłana przez zibi »