Autor Wątek: motywacja pozapłacowa  (Przeczytany 3857 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline izabell26

  • kolorowe życie
  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 859
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 09.08.2008
motywacja pozapłacowa
« dnia: 10 Października 2010, 21:05 »
Witam

Przygotowuę prezentacje na zaliczenie na PWSZ na temat "pozapłacowe środki motywacyjne", może sa jakieś osoby, które chciałyby mi pomóc?

Chciałabym w prezentacji umiescić przykłay róznych firm i metody jakie stosują..stąd pytanie do Was, jak to wygląda w Waszych firmach? jeżeli macie ochotę mi pomóc to bardzo proszę o informację. Fajnie, jakby była mozliwośc podania nazwy firmy, lub chociaż branży czy głównych zadań jakimi zajmuje się firma i ilości zatrudnianych osób, pozapłacowe motywowanie w odniesieniu do danych stanowisk w Waszych firmach. np. usługi- sprzedaż telefonów komórkowych, liczba osób w placówce 3, motywowanie sprzedawcy ......, kierownika.............., lub medycyna, gabinet stomatologiczny, liczba osób 2, motywacja pomocy stomatologicznej......................

to są przykłady, oczywiście wszystkie informacje mile widziane

Im więcej mojej inwencji twórczej, tym lepsza prezentacja ( a zależy mi na dobrych wynikach), stąd mój pomysł m.in na ankietę jako jeden z elementów prezentacji
dlatego baaardzo proszę o wypełnienie ankiety, na pkt.10 jak możecie odpowiedzcie w wątku oraz

Oczywiście inne materiały też mile widziane

jeśli ktoś chętny to wyślę po info.na priv swój mail

Z góry dziękuję



Offline izabell26

  • kolorowe życie
  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 859
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 09.08.2008
Odp: motywacja pozapłacowa
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Października 2010, 23:09 »



Offline Maja

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 34378
  • Płeć: Kobieta
  • bono animo es
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Odp: motywacja pozapłacowa
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Października 2010, 09:09 »
Po kliknięciu na link wyświetla mi się, że strona nie istnieje :-\


Offline izabell26

  • kolorowe życie
  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 859
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 09.08.2008
Odp: motywacja pozapłacowa
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Października 2010, 17:18 »



Offline kaassia

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7040
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.11.2010
Odp: motywacja pozapłacowa
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Października 2010, 11:41 »
Jestem asystentką stomatologiczną. Obecnie, pracuję już w trzecim gabinecie stomatologicznym. I tak na marginesie - pomoc stomatologiczna była kiedyś, z przyuczenia. Obecnie musi być po szkole medycznej i nazywana jest asystentką...
medycyna, gabinet stomatologiczny, liczba osób 12, motywacja asystentki stomatologicznej - groźba zwolnienia, wrzask, krzyk i ciągłe branie "na dywanik"
Jeśli pracodawca chce zmobilizować którąkolwiek z nas to straszy, że zabierze premie - bo na umowie nigdy nie dają tyle co do ręki - albo, że zwolni...
Co mniej wytrzymała osoba i szybciej szukająca kolejnej pracy - sama się zwalnia

I tak oto jestem już w trzeciej pracy i poważnie myślę o kolejnej zmianie. Tym razem odchodząc od tego zawodu na dobre...
Madzia 20.01.2012
Wojtuś 27.02.2013
Agatka 18.10.2014


Żonkowo