Autor Wątek: Pod Jaskółką - Tumlin  (Przeczytany 9408 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline madziatko

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 8927
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 03.07.2010/31.07.2010
Pod Jaskółką - Tumlin
« dnia: 15 Września 2010, 19:52 »
Postanowiłam napisać, żeby ostrzec przed tym hotelem. Byliśmy tam z mężem ostatnio. Pokój wcale nie tani. Po wejściu do niego załamałam się. Klitka maluteńka. Poza tym łazienka brudna - na muszli (której część zostawała w ręce) jakieś czerwone coś, światło nad lustrem nie działo (pan mi powiedział, że przy świeczce mam się malować:P), z boku prysznica ładny grzybek zaczyna rosnąc. Stolik w pokoju pokryty jakimś woskiem. Szklanki na wodę brudne, wiecie na spodzie nie umyte po prostu. Drzwi brudne. I ogólnie nie było tam ładnie. O światło na korytarzu w nocy prosić się  musieliśmy. Tyle z ogólnych zastrzeżeń odnośnie pokoju. Jedzenie? Hmmm porażką było to, że na opłacone przez nas śniadanie podali "resztki" z wesela (za które notabene Młodzi przecież już płacili). Szklanki na herbatę brudne i klejące odrobinkę. Obiad weselny był dobry (kotlet schabowy z pieczarkami i cebulką u góry). Kelnerki na weselu też ok. Ale za to cała reszta obsługi to porażka. Jak zgłosiliśmy na recepcji (która w rzeczywistości barem była) to pan przyszedł do pokoju i naprawił toaletę i wytarł to czerwone, ale reszta została tak jak była. Gdy rano chcieliśmy porozmawiać o zaistniałej sytuacji to właściciele w twarz nam się zaczęli śmiać. Na sam koniec pani powiedziała, że trzeba było sobie hotelu nie brać :P Szczerze nie polecam tego miejsca.



Offline Młodaa
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
Odp: Pod Jaskółką - Tumlin
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Stycznia 2011, 16:11 »
Nie zgadzam się z tą opinią, ponieważ organizowałam w Hotelu Pod Jaskółką swoje wesele i bardzo jestem zadowolona.  Obsługa zwinna i bardzo miła.  Jedzenia bardzo dużo (nie do przejedzenia) i bardzo smaczne.  Talerzyka nie zdąrzyłam ubrudzić a już miałam wymieniany! A jeśli chodzi o hotel to pokoje ładne, zadbane i czyste, a wiem to ponieważ wynajmowałam cały hotel, bo większość rodzinny mam przyjezdnych.  Po weselu od gości nie usłyszałam złego słowa dotyczącego wesela oraz pokoi. 

PS jedyny minus to za mały parking, ale z tego co słyszałam to mają dobudowany drugi, większy parking.

Offline madziatko

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 8927
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 03.07.2010/31.07.2010
Odp: Pod Jaskółką - Tumlin
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Stycznia 2011, 18:58 »
To widocznie lepiej trafiłaś :)