Autor Wątek: Anmark Czy Bombaj Tandoori  (Przeczytany 3978 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lukasz i Aga
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
  • data ślubu: 5 Marca 2011
Anmark Czy Bombaj Tandoori
« dnia: 28 Sierpnia 2010, 15:18 »
Witamy, po długich poszukiwaniach i finalnym zwiększeniu liczby gości do 55 osób nasz wybór padł na dwie sale:

Anmark oraz Bombaj Tandoori w Sosnowcu

O Anmark jak wiadomo nie trzeba pytać, natomiast Bombaj Tandoori to zagadka.

Pani baardzo miła, odpowiedziała na wszystkie pytani rzeczowo, propozycja menu dość ciekawa z elementami Indyjskimi, cena przystępna.

No i teraz pytanie czy ktoś tam był ostatnio na weselu u mógłby coś podpowiedzieć ??

Offline amika

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2586
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 12 kwiecień 2009
Odp: Anmark Czy Bombaj Tandoori
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Sierpnia 2010, 18:03 »
Na temat Bombaja mogę coś sie dowiedzieć ale po 18 września .Znajoma tam ma przyjęcie.
Samej mnie tam nie będzie ale zawsze to cos jak nie ma żadnej opinii ;)
 
 

Offline Lukasz i Aga
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
  • data ślubu: 5 Marca 2011
Odp: Anmark Czy Bombaj Tandoori
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Sierpnia 2010, 20:49 »
Super, prosimy o komentarz.  KAżde dodatkowe info pomoże w podjęciu decyzji :)

Offline PaulaB
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
Odp: Anmark Czy Bombaj Tandoori
« Odpowiedź #3 dnia: 3 Października 2010, 22:47 »
Byłam gościem na wczorajszym weselu właśnie w Bombaju i muszę przyznać, że jestem mile zaskoczona.  Bywałam tam wczesniej jako klient restauracji, ale pomysł urządzania wesela w indyjskiej knajpce niezbyt mi się podobał. .  aż do wczoraj.  Przede wszystkim trzeba pochwalić jedzonko - naprawde na poziomie.  Stoły były pelne i wszyscy wyszliśmy stamtad baaaardzo najedzeni.  Wzbogacenie menu weselnego o potrawy orientalne to naprawde dobry pomysł.  Kelnerom do rana nie znikał uśmiech z twarzy i naprawde solidnie pracowali za co też duży plus.  Jedyne, co mi się niedokońca spodobało to wystrój - osobiście wolę jak jest bardziej bialo i weselnie, aczkolwiek rozmawiałam z jedną dziewczyną z obsługi i podobno w przeciągu kilku tygodni na krzeslach mają pojawić się ozdobne białe pokrowce.  Suma sumarum ocena na plus.  Opini o restauracji Anmark niestety nie znam, chociaz bylam tam i wystrój sali jest super.  Jesli chodzi o Bombaj to naprawde polecam.  Dajcie znać jaka decyzja zapadła!

Offline Lukasz i Aga
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
  • data ślubu: 5 Marca 2011
Odp: Anmark Czy Bombaj Tandoori
« Odpowiedź #4 dnia: 5 Października 2010, 23:07 »
Witam,

Chcielibyśmy serdecznie podziękować za opinie na temat Bombaj Tandori.  Decyzja już zapadła a raczej finalnie zapadnie jutro rano ponieważ jedziemy wpłacić zaliczkę do Anmarku.

Jeśli chodzi o Bombaj Tnadori to byliśmy tam na degustacji jedzenia weselnego - co okazało się bezpłatne ( miłe zaskoczenie) - ale niestety nam nie smakowało. 

Z tego co czytaliśmy na forum Anmark to pewniak i tak też wygląda ( pani co prawda za bardzo nie stara się o pozyskanie klientów ale jest bardzo miła i odpowiada na wszystkie pytania - w końcu mają nienaganną opinię i po części z tego korzystają, jeśli w ogóle czytają co ludzie o nich piszą na forach), a chcieliśmy być pewni że wszystko będzie ok więc nasz wybór padł na Anmark

Jeszcze raz bardzo dziękujemy za opinie na temat Bombaj Tandori.

Obiecujemy że z naszej strony zaraz po weselu opiszemy wszystko jeśli chodzi o Anmark.


Offline Madzik27

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.08.2012
Odp: Anmark Czy Bombaj Tandoori
« Odpowiedź #5 dnia: 10 Lutego 2011, 00:17 »
Witam :) Jako, że sama jestem na etapie szukania sali na swoje wesele i wiem jak cenne są opinie Forumowiczek więc ja dodam swoją :) Mogę się wypowiedzieć na temat Anmarku.  3 lata temu byłam tam na weselu i nawet w tym roku chciałam zarezerwować na swoje wesele na 2012 r.  ale sala jest tylko na 100 osób (jeśli jest więcej otwierają drugą salę na tym samym poziomie, ale wtedy siedzi się w jednej a tańczy w drugiej, co mi akurat nie pasuje, aha w tej do siedzenia jest podobno telebim na ścianie) a u mnie będzie 130.  Więc ogólnie- sala bardzo ładna,wysoka (widziałam już takie na których prawie się szoruje głową po suficie ;p ), elegancka, dekoracje też ładne, schludnie, czysto.  Jeśli chodzi o jedzenie to nawet nie komentuje bo nazwa mówi sama za siebie :) Wszystko było pycha! Wesele było na koniec września, więc nawet klimartyzacja nie była potrzebna, bo było wystarczająco chłodno.  Ogólnie bardzo pozytywne wrażenia :)

Offline Madzik27

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.08.2012
Odp: Anmark Czy Bombaj Tandoori
« Odpowiedź #6 dnia: 10 Lutego 2011, 00:20 »
PS> Zainteresowanym mogę przesłać kilka fotek sali z prywatnej galerii :)

Offline Roksana

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 743
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.08.2011
Odp: Anmark Czy Bombaj Tandoori
« Odpowiedź #7 dnia: 10 Lutego 2011, 11:32 »
Madzik27, ja mam wesele w Anmarku w tym roku :)
Bylabym wdzieczna za jakies foty tejze sali, maila wysle na PW.

Offline werlimex

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 74
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: Nie dotyczy
Odp: Anmark Czy Bombaj Tandoori
« Odpowiedź #8 dnia: 10 Lutego 2011, 16:57 »
Ja jako osoba "siedząca " w gastronomi i organizacji imprez wybrał bym Anmark z tego względu że napewno wystrój i jakoś potraw tam jest lepsza.Byłem na przyjęciu weselnym jako gość i w Anmarku i Tandorii  i bardziej pod względem kulinarnym i wizualnym było w Anmarku. To taka mała reklama dla mojej konkurencji  :)

Offline lisa_simpson
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 15.08.2012
Odp: Anmark Czy Bombaj Tandoori
« Odpowiedź #9 dnia: 4 Kwietnia 2011, 22:18 »
witam wszystkich!

swoje pytanie kieruję głównie do Madzik27:

widzę, że również potrzebujesz tak dużej sali, jak ja (130 osób).
Czy masz już jakieś namiary, gdzie można zorganizować wesele na tyle osób?

byłabym wdzięczna za odpowiedź.

Offline karola1983
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
  • data ślubu: 01.10.2011
Odp: Anmark Czy Bombaj Tandoori
« Odpowiedź #10 dnia: 6 Kwietnia 2011, 11:22 »
Szczerze polecam Anmark byłam jako gośc rewelacja!!jedzonko pyszne ,ogromne porcje alee. . . . .  nie decydujcie się na wesele w dwóch salach tzn w jednej goście a w drugiej orkiestra. . . to jednak wszystko zmienia.

Offline konwalia2006

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 151
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: ustalam
Odp: Anmark Czy Bombaj Tandoori
« Odpowiedź #11 dnia: 10 Kwietnia 2011, 20:21 »
A jaka to była niedogodność dla Ciebie że dwie sale?
Pokój jest najczystszą formą szczęścia

Offline klaudia1202
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • data ślubu: 01.10.2016
  • Skąd:: Czeladź
  • Ślub w: Czeladź
Odp: Anmark Czy Bombaj Tandoori
« Odpowiedź #12 dnia: 6 Stycznia 2016, 11:24 »
Odstąpię termin wesela w Akademii Sztuki Kulinarnej "Anmark" w Czeladzi w dniu 01.10.2016 r. (sobota). Sala po remoncie, posiada piękny wystrój (szeroki wybór dodatków i kolorystyki), bogate i smaczne menu.

Gratis od sali - tort.

Dodatkowo w tym terminie obowiązuje 5% zniżki.



Szczegóły: http://olx.pl/oferta/odstapie-termin-wesela-anmark-czeladz-1-10-2016-r-sobota-5-CID619-IDdm4ep.html#cd3243add1

Kontakt: 510-134-145
« Ostatnia zmiana: 7 Stycznia 2016, 18:35 wysłana przez zibi »

Offline BarbaraS
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: Ustalam
  • Skąd:: Katowice
  • Ślub w: śląskie
Odp: Anmark Czy Bombaj Tandoori
« Odpowiedź #13 dnia: 6 Stycznia 2016, 16:39 »
klaudia1202 Jaka cena za osobę i co jest wliczone w cenę?

Offline klaudia1202
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • data ślubu: 01.10.2016
  • Skąd:: Czeladź
  • Ślub w: Czeladź
Odp: Anmark Czy Bombaj Tandoori
« Odpowiedź #14 dnia: 6 Stycznia 2016, 17:11 »
Odpowiedź w prywatnej wiadomości. Pozdrawiam  :)