e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: "Miłość jest ślepa, a małżeństwo najlepszym okulistą." :D - 18.06.2011r.  (Przeczytany 36497 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kacha8609 Kobieta

No to dobrze że Twój PM też poczuł....  :brewki: :brewki: :brewki: :brewki: :brewki:

Offline julenka Kobieta

Jestem!

15 stron hmmm.. zabieram się za czytanie  :D :D :D

julenka  :hello: Super że jesteś  ;D

Offline julenka Kobieta

Przeczytałam wsio... :)

Wiesz, też sama robiłam zawieszki na alkohol i winietki :) Pamiętam jakby to było wczoraj jak rozstawiałam je na stołach w "naszej" restauracji, ehhh wspomnienia...  :Wzruszony:

Na resztę fotek już się niestety nie załapałam ale i tak jestem na bieżąco na NK ;)

Offline aagaa

Hej Kasieńko!!!

ale mnie długo nie było... prawie na cały tydzień wsysło mnie podróżowanie....
ale już jestem :)

no i co z tymi zawieszkami? Pokazałabyś wytwory :)

Offline amika Kobieta

To i ja dołącze jesli można.
Wyczytałam u Ulci że macie ślub w Wiktori( to była tez nasza sala -było cudownie).
Chętnie poczytam o Waszych przygotowaniach,a zaległe  stronki nadrobię jutro  ;D

Morgan, amika :hello: Fajnie że jesteście  ;D

no i co z tymi zawieszkami? Pokazałabyś wytwory :)
Agata są na którejś stronce  ;D

Ula chciało Ci się to wszystko czytać ?? A powiedz robiłaś tyle zawieszek ile miałaś butelek wódki? Bo właśnie nie wiem czy zrobić na wszystkie butelki czy na połowę i kelnerzy będą przewieszać z wypitych  ???
Amika a mieliście na tej dużej sali? I ile miałaś osób  ???

Offline amika Kobieta

Tak my mieliśmy na tej dużej sali .Przyjęcie było na 58 osób (miało być na więcej ale kilka osób odpadło)
Nam kelnerzy przewieszali na butelkę zawieszki-sami od siebie bo nawet im nic na ten temat nie wspominałam .
A po imprezie nie miałam ani jednej (nawet dla siebie) goście wzieli na pamiatkę a reszta została tam  ;D

Offline asiula_hh Kobieta

a ja pójde na latwizne i zamówie gotowe zawieszki ;d niestety muszę skończyć pisać prace żeby sie obronić w lutym i do ślubu mieć spokoj ;d więc nie mam czasu na bawienie sie z zawieszkami.. chociaż przyjemność z tego pewnie jest ;)

Witam poniedziałkowo  ;D Jeju nie wiem jak Wam ale mnie tak szybko lecą te dni że szok...  ::)

amika no właśnie ja też chyba zrobię na ok. 100 butelek a na resztę niech przewieszają  ;D

asiula_hh Ja na szczęście mam czas także dla mnie to fajna zabawa  ;D

Offline bluebird Kobieta

Wiesz, ja chyba też tak zrobie z tymi zawieszkami, tzn będe zamawiać a nie robić, ale napewno nie na wszystkie butelki :)
Czase leci baaaardzo szybko, wręcz powiedziałabym że z każdym miesiącem i tygodniem coraz szybciej ;D

Offline julenka Kobieta

Ula chciało Ci się to wszystko czytać ?? A powiedz robiłaś tyle zawieszek ile miałaś butelek wódki? Bo właśnie nie wiem czy zrobić na wszystkie butelki czy na połowę i kelnerzy będą przewieszać z wypitych  ???

Pewnie, że mi się chciało :)

Co do zawieszek - tak, robiłam na wszystkie butelki  Z tym, że pamiętajmy, że na moim przyjęciu bawiło się 30 osób więc tych zawieszek było mniej :) - wódki (50 szt) i wina (25 szt.).. Pan Młody ze świadkiem wszystkie butelczyny ozdobili :D

Offline justys0101 Kobieta

Ja sobie zamówię zawieszki...
Nie dość, że jestem leń, to jeszcze beztalencie  :D ;)

Justyś ty leniu mały  :uscisk:
Ula no faktycznie ty miałaś mało gości  ::) Ale tak jak napisałam zrobię "większą połowę" a resztę niech przewieszają  ;D Dam im później weselna za to heheh  ;D

Offline aniolek86 Kobieta

Dobry ;D
Za weselną to też bym przewieszała ;)  ;D

Offline Asiste Kobieta

Jejku dziewczyny jak mi miło nawet się nie spodziewałam że będą się Wam tak podobać  ;D ;D

Lenka89,Asiste,ewelinkaaa róbcie i pokażcie nam efekty swoich prac  ;D Powiem Wam że to naprawdę przyjemna fucha  :hopsa:

Mówisz,że przyjemna? No to może ja też się kiedyś skuszę na zrobienie czegoś samodzielnie :Szczerbaty:

ja jak tylko zorganizuję troszkę więcej czasu to skoczę po materiały:) a gdzie kupowałyście ten klej i cyrkonie? :)

Asiste Ja wszystko na all, jest tam tyle tego że nie wiadomo co brać !!

Asiste Ja wszystko na all, jest tam tyle tego że nie wiadomo co brać !!

No dokładnie,od ilości można dostać zawrotów głowy ;)

Offline aagaa

Kasiu dotarłam do zdjęcia zawieszek - Śliczne!!!

Kurcze muszę się wziąć jednak za produkcję :)
(możesz mi poradzić gdzie najlepiej zakupić rzeczy do wytwarzania?? )

Agatko ja Ci prześle linki od kogo zamawiałam na all to sobie obejrzysz  co tam mają ;) Mogę powiedzieć tylko że transakcja bez zarzutu  ;D

Morgan

• Gość
my mielismy na 100 butelek, krawaty i podwiazki, ale pozniej czy bylo czy nie, to nie mialo znaczenia :) wiekszosc zostala zabrana przez gosci, kilka zostawilam w domku na flaszki na chrzciny, ktore zreszta byly z wesela :)

Witam środowo  ;D Kawę muszę sobie wypić bo zaraz przybije gwoździa w pracy hehe  :kawa:

my mielismy na 100 butelek, krawaty i podwiazki, ale pozniej czy bylo czy nie, to nie mialo znaczenia :)
No właśnie też tak myślę że później to goście nie będą zwracać na to uwagi czy są zawieszki czy nie....  ::) Dziewczyny ostatnio nie mam jakoś weny żeby pisać ... Wolę czytać co u Was bo u Nas totalny zastój ślubny... Czekam na te nowe kolekcje sukni i czekam i się chyba nie doczekam....  :mdleje:

Offline bluebird Kobieta

No właśnie też tak myślę że później to goście nie będą zwracać na to uwagi czy są zawieszki czy nie....  ::)

No na przykład ja, jak bywałam na weselacah, to nigdy nie zwracałam na to uwagi ;)

Offline aagaa

Hej Kasiu :)

ja właściwie we wrześniu chcę zamówić suknię... Jakoś obawiam się nowych kolekcji ze względów cenowych
teraz to te podwyżki trochę martwią.

Dziękuję za wiadomość priv, oglądałam te aukcję i faktycznie jest co wybierać, ja potrzebowałabym dwukolorowy papier bo tak ma w planach robić zawieszki, tylko się zastanawiam czy mogę zrobić tak samo kilkanaście ze wstążką kremową a kilkanaście np z fioletową...?

Wiesz co ja myślę że jak będzie papier np. ecru i fioletowy to kokardki mogą być mieszane  ;D

Offline shar3ware Kobieta

Ja myślę.że możesz :)

W końcu to Twój ślub i możesz robić tak jak Ci sie podoba! ;D

Na paru weselach się było ;) I jak tak sobie pomyślę,to nigdy na zawieszki nie zwracałam uwagi tylko na to czy wódka jest zimna  ;) :P

Offline asiula_hh Kobieta

aniolek86 przede wszystkim na to czy wódka jest ;d;d;d