e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: "Miłość jest ślepa, a małżeństwo najlepszym okulistą." :D - 18.06.2011r.  (Przeczytany 34660 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline aganio87 Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 9.10.2010r.    Bydgoszcz/Bolumin             k/Dąbrowy Chełmińskiej
Wow to ja przed salą zmienie hehehehe :P :P

nie żartuje to czeka jeszcze dłuższa droga na szukanie bardzo wygodnych butów:P :) :)

jak znajdziesz coś ciekawego to sie podziel wrażeniami :) :)

Offline justys0101 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 06.08.2011r.
Eee tam  :P
Nie wierzę w przesądy  ;)

Offline shar3ware Kobieta

• M&D&M
  • Chuck Norris
  • data ślubu: :i_love_you:
O kurcze!
O tym przesądzie to ja jeszcze nie słyszałam ;D
Muszę poważnie o tym pomyśleć :)

A wiecie...planuję się wybrać z moim PMem do szkoły tańca i tam w ofercie mają zamawianie butów do tańczenia na ślub...
Myślę ,że jest to godne zainteresowania ,bo takie profesjonalne buty taneczne są na ogół wygodne.
Tylko podejrzewam,że mnie ceną zabiją jak się o to spytam... ;D

Ale może warto trochę odłożyć i zainwestować w porządne :) :drapanie:

Offline mka Kobieta

• Every second is a lifetime and every minute more brings you closer to God and you see nothing but the red lights you let your body burn like never before. And it feels better than love. Yeah it feels better than love...
  • Chuck Norris
  • data ślubu: :Serduszka: AF :Serduszka:
Kochana, jest tyle ślubnych przesądów, że nie jeden już się musiał sprawdzić :D :D :D Nie da się tego ogarnąć ::)

Offline JolaM85 Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 14.02.2015r
Kasiu mnie też nie mogło zabraknąć u Ciebie kochana  ;D

Offline kacha8609 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 18.06.2011r.
Witam Cię Joluś :Daje_kwiatka:
Dziewczyny ja też przesądna nie jestem ale jakoś mi się ten przesąd powiązał z rozwodem kuzynki hehe
jak znajdziesz coś ciekawego to sie podziel wrażeniami :) :)
Pewnie że się podziele  ;D ;D ;D

Offline mkarolinka Kobieta

• Chuck Norris
O tak bardzo długa droga przed nami.... A wiesz aganio87 ostatnio czytałam ślubne przesądy i ponoć nie można zmieniać butów bo się męża zmienia... i powiem Wam że coś w tym jest.... moja kuzynka właśnie na sali przebrała sobie buty na balerinki i się rozwiodła z mężem...

O butach to ja słyszałam (tzn. wiecznie słyszę od mamy jak pokazuję jej buty do ślubu), że: Wygodne buty wygodne życie, niewygodne buty niewygodne życie :) Czy jakoś tako ;)

• Chuck Norris
No to muszę chyba wydać więcej kasy na buty niż chciałam... ehehe

Offline aganio87 Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 9.10.2010r.    Bydgoszcz/Bolumin             k/Dąbrowy Chełmińskiej
To mnie nastraszyłyście z tymi butami.... nieładnie :P :P :P

miłego dnia wam życze :) :) :) :)

Offline JolaM85 Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 14.02.2015r
tiaaa jasne ja miałam mega wygodne buty całą noc w nich tańcowałam i jakoś moje małżeństwo się rozpadło,ą życie do wygodnych nie należy..... Ja tam nie wierzę w zabobony

Offline aagaa

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2011
Hej Kasieńka   :przytul: :przytul: :przytul:
ale super zdjęcie!!! Piękna z Ciebie dziewczyna!!!

ja też myślę, że nie ma co wierzyć w przesądy, zwłaszcza takie bo myślę, że wiele rzeczy można sobie wmówić...

• Chuck Norris
Hej Kasieńka   :przytul: :przytul: :przytul:
ale super zdjęcie!!! Piękna z Ciebie dziewczyna!!!

:Daje_kwiatka: :Daje_kwiatka: :Daje_kwiatka: :Daje_kwiatka:

Ale buty i tak muszę mieć wygodne żeby z każdym wujkiem zatańczyć  ;)

Offline Roksana Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 20.08.2011
Ja tez raczej zainwestuje w drozsze, ale wygodniejsze buty.... w Krakowie jest taka firma Akces, ktora szyje wlasnie buty taneczne, i slubne tez maja - miala je m.in. frumkowa aagaatka i wiele innych dziewczyn, podobno bardzo wygodne no i ladne... sprawdzalam ich stronke i te akurat kosztowaly ok. 240zl...
mozna zamowic przen internet, albo osobiscie sie tam zglosic, poprzymierzac....

240 to nie tak malo, ale skoro mam w nich wytrzymac cala noc to chyba warto...  :)

Offline Aneczq1987 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 30.07.2011

Offline Anjuszka Kobieta

• Chuck Norris
Ja też planuję w akcesie zamówić a później przefarbować na czarno i wszystkie wesela obskakiwać  ;D ;D ;D

Offline Aneczq1987 Kobieta

• Chuck Norris

Offline Asiste Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 25.06.2011
haha Kasiu, najwyżej skończymy na boso:) haha

• Chuck Norris
Asia ja bardzo często na weselach kończę boso..... :cancan:

Offline ciriness

• Chuck Norris
  • data ślubu: 11.09.2010
No właśnie ja szczerze mówiąc nienawidzę białych butów.....  :Maruda: :Maruda: :Maruda:
Ale na pewno buty do ślubu muszą być bardzo wygodne, a raczej tanie buty do takich nie należą....  ::) ::) ::)

eee to po co białe ? Ja tez białych nie cierpie i jest sposób na buty - kupić kolorowe i nie dość że nie będą na jeden raz to jeszcze oryginalnie :)

W przesądy nie wierzę :)

Ja kupiłam buty w Menbur i są mega wygodne i nie jakoś kosmicznie drogie (200zł)

Offline bluebird Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 28/05/2011
Mogę jeszcze dołączyc do odliczanka Kasiu? :)

Dziewczy

Offline bluebird Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 28/05/2011
No i coś sie porobilo ;D
Mialo byc... dziewczyny, a czy któras z Was zamawiala te butki Akces?  Ile trawa takie zrobienie ich na zamowienie, bo rozumiem ze chyba mozna w nich dopasowac  i wysokośc obcasika i wszystko, co byloby super!  Strasznie mi sie spodobaly, i napewno musza byc bardzo wygodne  :)

Kasiu, piekny ten bukiecik ktory wkleilas, nasunal mi pomysl na kolor wlasnego :) no i swietne macie fotki :D

• Chuck Norris
bluebird :Daje_kwiatka:

Pewnie że możesz dołączyć ;D Dziewczyny wczoraj z PM ostatecznie wybraliśmy zaproszenia  ;D Czekam na kasiorke i zamawiam ;D Zdecydowaliśmy się jednak na te z jd. le inny wzór  ;D też bardzo mi się podobają a są tańsze  ;D kolekcja Balance :D

Nie wiem czy widać dobrze bo zdjęcia są małe i do tego będą takie winietki

Podziękowania dla rodziców

Na butelkach zamiast zawieszek będą wstążeczki ecru. Ogólnie to ja chciałam te kokardki różowe ale mój PM powiedział
" ten róż to taki majtkowy"  :mdleje: :mdleje: Och z tymi facetami!!!!

Offline justys0101 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 06.08.2011r.
Widać, widać - piękne są  ;D ;D ;D

Offline ewelinkaaa Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 30 lipca 2011
Bardzo ładne te zaproszenia.... :)
Kasiu gdzie je zamawiacie i ile kosztują?? :-*

• Chuck Norris
ewelinkaaa :Daje_kwiatka:

Zaproszenia i dodatki zamawiamy w jd style (wpisz w google) to jest kolekcja Balance, koszt za jedno zaproszenie 3,15 zł+ 0,20gr personalizacja  ;D
Uff nareszcie piątek.... weekend zapowiada się bardzo ciepły, więc trzeba to wykorzystać i wyłożyć stare kości na słoneczko  ;D

Offline patrycja_4r Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2011r  :i_love_you:
Też się zastanawiałam nad tymi zaproszeniami,ale jednak zostajemy przy smooth  ;D
A jak tamte ze Szczecina?Dostaliście próbkę?

• Chuck Norris
No dostaliśmy ale nie podoba mi się druk wygląda tak jakby im się litery zlały... no nie powaliły mnie na kolana... Lepiej mi się te z jd podobają, już na zdjęciu wyglądają na dobrze wykonane...  ;D Pati a Wy które zamawiacie?

• Chuck Norris
No właśnie tego się obawiałam-że zapłacimy mniej a będzie lipa.
A z jd zamawiacie próbki?Chyba nie co?
My zamawiamy z serii smooth 02-troszkę mi przeszkadza,że tej kokardki nie można w innym kolorze ale cóż  ::) :-*

• Chuck Norris
Piękne są też  ;D A pytałaś czy można zmienić kokardkę? Może można zadzwoń  ;D ;D A jakby można było to na jaki kolor? Wiesz co tak się zastanawiałam właśnie czy jest sens zamawiać próbkę i nie wiem  :drapanie: A Wy zamawiacie?

• Chuck Norris
Nieeeee nie będzimy zamawiali próbek-jakoś za dużo z tym zachodu  ;)
A widzisz-zadzwonimy i zapytamy,chociaż sama nie wiem na jaki kolor  :D po prostu wydaje mi się,że w takim wykonaniu są jakieś takie blade  :D