e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: "Miłość jest ślepa, a małżeństwo najlepszym okulistą." :D - 18.06.2011r.  (Przeczytany 28572 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline shar3ware Kobieta

• M&D&M
  • Chuck Norris
  • data ślubu: :i_love_you:
Kurcze...MARLENKO...Ty już tu zostałaś porządnie ochrzczona ! ;D
To jak to było... ? Marzenka i Milenka? ;D

Offline marena84 Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 13.08.2011r. g. 16:00 :)
S_erduszko tak właśnie kocham Cie za coraz ładniejsze imiona jakie mi nadajesz :D (Marzena, Milena) ciekawa jestem jakie będzie następne  ;D ;D ;D

A co do namiarów to ja chętnie poproszę  ;D

Offline s_erduszko Kobieta

• Chuck Norris
Matko !!!! No pięknie. Od dziś dziewczyny posługuje się Waszymi nickami  8). Widocznie nie mam pamięci do imion  :o.
Wybaczcie :-*
Marzenko, Milenko, Marlenko  :Daje_kwiatka: Najważniejsze, że wiesz, że to do Ciebie kierowane  ;D

Offline kacha8609 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 18.06.2011r.
ps. Kasiu przepraszam za prywate

Piszcie dziewczynki od tego jest wątek  ;D A my w podróż poślubną chcemy lecieć do Grecji, Egipt jakoś nas nie ciągnie  ;D

Offline Roksana Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 20.08.2011
Dziewczyny ja bylam w Egipcie i powiem Wam, ze nie wspominam tego wyjazdu milo... a wszystko przez zemste faraona, ktora niestety nas dopadla  :-\ Mojego PMa to juz w pierwszy dzien zlapalo i praktycznie przez cale 2 tygodnie musial byc na diecie i tabletkach, a raz nawet musial dostac zastrzyk zeby wymioty przestaly go meczyc... jak sobie przypomne ta noc, to od razu odechciewa mi sie Egiptu. Takze jesli macie "slabe" brzuszki, to nie radze podrozy do tego miejsca... lepiej Europa  ;)

Offline marena84 Kobieta

• entuzjasta
serduszko ale ja się wcale nie gniewam  ;D poprostu coraz ładniejsze imiona mi wymyślasz  :-* :-* :-*

Grecja cudne miejsce  ;D a gdzie my się wybierzemy hmmm nie mam pojęcia napewno musi być gorrrrącooo  ;D może Madera albo wyspy kanaryjskie  :Serduszka:

Offline Anjuszka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 30.07.2011
Ale Ci tych gór zazdroszczę!! Wklejaj mnóstwo zdjęć, co bym się poczuła, jakbym też tam była :D
A co do Grecji, to my też planujemy tam lecieć w podróż poślubną ;)

• Chuck Norris
Egipt też cudny jak się ma fajny hotel  ::) mmmmmmmmmmmmmm. Zemsta nie każdego chwyta. Trzeba poprostu uważać na to co się je, nie używać ich wody do mycia zębów, na owoce uważać, lody i lód do drinków, unikam poprostu - bo po co mieć zepsute wakacje? A prawda jest taka, że ktoś kto ma wrażliwy żołądek wszędzie może się zatruć czy to w Grecji czy Hiszpanii  :P

Offline Roksana Kobieta

• entuzjasta
s_erduszko byliśmy tez w Turcji i tam nic nam nie zaszkodzilo, a co do tych wskazan ktore wymienilas, to przestrzegalismy ich wszystkich... tydzien przed odlotem bralismy doustnie flore bakteryjna, zeby plukalismy w wodzie mineralnej, drinki pilismy (a wlasciwie tylko ja, bo PM bedac na diecie nie mogl potem pic w ogole alkoholu) bez lody, takze sama widzisz - nie ma reguly... ;) Poza tym tak jak pisalam wczesniej, problemy zoladkowe mial juz w pierwszym dniu!

• M&D&M
  • Chuck Norris
Roksana...jaki suwaczek.... :)
Fiu,fiuuu... ;) ::)

• Chuck Norris
Poprostu mieliście pecha. Ale to nie jest reguła. I można spędzić cudowne wakacje w tym przepięknym miejscu:). Z resztą o czym świadczą tłumy Polaków tam będących ( podejrzewam, że 60% obłożenia w dniu mojego pobytu to byli Polacy)

Offline Roksana Kobieta

• entuzjasta
Pewnie, że można, nie twierdzę że nie. A że Egipt jest w miarę tanim miejscem, to i ludzie chętnie do niego jeżdżą.

Shar3ware - a dziękuję, tamten już mi sie po prostu znudzil ;) czas na zmiany  ;D

• Chuck Norris
Roksana - w miarę tanio, ale jakby każdego dopadała zemsta to raczej by nikt tam nie jeżdził, pomimo, że tanio nikt nie chciałby spędzić urlopu w pokoju. Żadna przyjemność.
Ale rozumiem Twojego PM, miał to być wymarzony odpoczynek i na jego miejscu też pewnie miałabym dość Egiptu, ale moja wrażenia są inne o 180 stopni i POLECAM z czystym sumieniem.

Offline Roksana Kobieta

• entuzjasta
Wierz mi, że jadąc tam bardzo cieszyliśmy sie z tego; naprawde chcielismy ten kraj odwiedzić i spędzić w nim miło czas... wyszło jak wyszło, w sumie odpoczelismy, zwiedzilismy Kair, byliśmy na dwóch innych wycieczkach, ale to co tam przeżylismy sprawiło, ze wiecej nie bedziemy juz ryzykować :) Skoro Wam nic sie takiego nie przydarzylo, to tylko gratulowac...
Ja nastepnym razem wybieram Europę  ;)

• Chuck Norris
Miejsc jest do wybou do koloru, tylko strach teraz jeżdzić z Polskich Biur Podróży  >:(

• Chuck Norris
Kacha  :Daje_kwiatka: nabijamy Ci stron, ale to cenne uwagi odnośnie podróżowania :D a żeby temat podciągnąć to oczywiście PODRÓŻ POŚLUBNA  ;D

Offline Roksana Kobieta

• entuzjasta
No ale koniec z tym, bo miało byc o Zakopanem a jest o Egipcie :P

• Chuck Norris
W oczekiwaniu na obiecaną dużą ilość fotek - polecieliśmy z Zakopanego do Egiptu, ale już szybciutko wracamy do Polski :)

Offline Asiste Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 25.06.2011
ooo tak, tam są piękne widoczki:) i kto wybiera się do Zakopca to morskiego oka i czarnego stawu nie może sobie odpuścić:) na przyszłość polecam jeszcze dolinę pięciu stawów:) zresztą... tam wszędzie jest pięknie!! z niecierpliwością czekam na foto:)

Offline ylka Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 2011-05-14
łuuuu wątek nadrobiony po kilkutygodniowej mojej nieobecności. Jeszcze tylko kilkadziesiąt wątków i może nawet swoim się zajmę  :D :D
Zawieszki wyszły Ci przepiękne. Jak tak patrzę na te Wasze dzieła, to sama mam coraz większa ochotę na zrobienie takich cudeniek (chociaż mi to takie ładne raczej nie wyjdą  :P :P )
Super, ze już macie obrączki. Bardzo mi się podobają, klasyka to jest to  ;D
A ja wczoraj tez byłam w Zakopanem, a właściwie w Tatrach, byliśmy w Dilinie Gąsienicowej i na Kościelcu. Przepiękna pogoda i niezapomniane widoki - jak ja kocham góry...   :Serduszka:

• Chuck Norris
Dziekuje za cenne rady odnośnie Egiptu, na pewno się przydadzą  ;)
Ok moje kochane zdjęcia się załączają zaraz będę wklejała  ;D

• Chuck Norris
Moje wcześniej wspomniane żeberka a raczej to co po nich zostało hehe

A tu mnie zaatakowało jakieś zwierze na Krupówkach

Widok z okna

W oczekiwaniu na bilet na Kasprowy

Jedziemy na górę!!

Kasprowy  ;D

z moimi rodzicami  ;D

z PM-em

Reszta za chwile  ;)

• Chuck Norris
Kasprowy ciąg dalszy....

Kolacja...

Moja mama rujnuje panu stoisko z kapciami hehe

Zaczynamy wędrówkę nad Morskie Oko  ;D

Kochane reszta jutro! Dobranoc  :-*

Offline aniolek86 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: :Serduszka:18.08.2012r. :Serduszka:
Dzień mnie nie było na forum,a tu i o Zakopanym i o Egipcie ;D
Boskie zdjęcia :Zakochany:
Wstyd się przyznać,bo do Zakopanego mam blisko,ale czasu nie ma,żeby się wybrać :-\

Offline Roksana Kobieta

• entuzjasta
Kochana, Ty jesteś bardzo fotogeniczna... już nie mogę się doczekać Waszych ślubnych zdjęć  ;D

Offline marena84 Kobieta

• entuzjasta
mmmm ale super zdjęcia Kasiu  ;D W pierwszy dzień chyba mieliście pogodę taką sobie, ale drugi było już cudnie  ;D i te widoczki ahhhh pięknie ale ci zazdroszcze  ::)

• M&D&M
  • Chuck Norris
Ale widok z oka na Giewont...ach...pozazdrościć! ;D
Naoglądałaś się tego "żołnierzyka" ;)

Morskie Oko...ach...było się tam kilka  razy...miło,że mi znów o nim przypomniałaś ;)

Offline asiula_hh Kobieta

• Chuck Norris
zdjęcia piękne.... ja tak awno w górach nie bylam.... musze kiedyś PMa zabrać bo on jeszcze nigdy nie był..

a na podróż poślubną marzy nam się majorka  :Zakochany: :cancan:

Offline mkarolinka Kobieta

• Chuck Norris
Ależ miałaś fajnie, zazdraszczam ;)

Offline Aneczq1987 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 30.07.2011
a ja musze do 16 czekac żeby zdjęcia zobaczyć  >:(
W pracy niestety nie wyswietlają suę