e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: "Miłość jest ślepa, a małżeństwo najlepszym okulistą." :D - 18.06.2011r.  (Przeczytany 24760 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bluebird Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 28/05/2011
Ooo, były urodzinki! ;D Trochę się spózniłam.... Spełnienia marzeń i wszystkiego najwspanialszego!!!  :Daje_kwiatka: :urodziny: :Daje_kwiatka:

A ja uwielbiam grzybki w każdej postaci... jajeczniczka mi teraz chodzi po głowie mniam mniam ;D
Swietny pomysł z Zakopanym, też zazdroszczę, bo już wieki nie byłam w moich ukochanych Tatrach :( 
A na jesieni szczególnie jest pięknie, ah.... :)

Offline aniolek86 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: :Serduszka:18.08.2012r. :Serduszka:
Jesteś super synową,tak dbać o teściową ;D
I ten wyjazd do Zakopanego-świetnie  ;D

Offline kacha8609 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 18.06.2011r.
Ooo, były urodzinki! ;D Trochę się spózniłam.... Spełnienia marzeń i wszystkiego najwspanialszego!!!  :Daje_kwiatka: :urodziny: :Daje_kwiatka:

:Daje_kwiatka: :Daje_kwiatka:

Offline julenka Kobieta

• * * * * *
  • Chuck Norris
    • Julenkowe odliczanie :)
Kasiu, napisz mi proszę w które miejsca jeździcie na grzybki? Bo my jesteśmy początkujący grzybiarze i chętnie poznamy sprawdzone tereny :)

• Chuck Norris
Ło Ula oni to jezdzą kawałek stąd... Do Szczekocin ale także tu blisko Warężyn, Miasteczko Śląskie, Pustynia Błędowska...  ;D Mam nadzieje jednak że już w tym tygodniu nie pojadą ....  :mdleje: 

• Chuck Norris
No przecież już się zimno robi,powiedz im,że grzyby w takim zimnie nie rosną  ;D

Offline Asiste Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 25.06.2011
Agatko ja Ci prześle linki od kogo zamawiałam na all to sobie obejrzysz  co tam mają ;) Mogę powiedzieć tylko że transakcja bez zarzutu  ;D
mogę też prosić namiary?:)

• Chuck Norris
Hejo  ;D No i wszystko już wiemy jedziemy do Zakopca w pierwszy weekend października  ;D Cieszę się bardzo ;D ;D ;D
Ale przed wyjazdem mój PM wymyślił sobie malowanie pokoju.... heheh bo będzie miał wolny cały przyszły tydzień...  ;D No i teraz nie wiem jaki kolor wybrać....  ::)
Asiste pewnie już wysyłam namiary...  ;D
Dziewczynki zapraszam na poranna kawunie....  ;D  :kawa:
Dziewczyny zastanawiam się czy kupić welon.... znalazłam taki jeden na all... dług bez lamówki i koronki... prosty taki jak chce. Niby wiem że będę miała na 100% białą suknie ale tak myślę czy to nie za wcześnie kupować już dodatki ślubne  ??? Jak jeszcze nie mam sukni... hehe
Nie zżółknie mi on jak będzie leżał w szafie tyle czasu...  ??? ??? ???

Offline aganio87 Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 9.10.2010r.    Bydgoszcz/Bolumin             k/Dąbrowy Chełmińskiej
Wiesz co najlepiej poczekaj aż suknie wybierzesz bo ja miałam do sukni gratis welon i nie musiałam kupować a tez sie rozglądałam.....

To PM przed wyjazdem sie napracuje :P :) :)

Buziaki kochana  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

Offline justys0101 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 06.08.2011r.
Ja też się zastanawiam nad welonem, jednego dnia go chcę, drugiego już nie... i tak w kółko...

Pewnie go kupię, aczkolwiek będę go miała tylko do kościoła.
Jeśli chodzi o to czy pożółknie, to myślę, że nie...
Ale ja bym się jeszcze Kasiu wstrzymała...
aganio87 dobrze mówi, a jak dostaniesz w komplecie z suknią? Po co wydawać podwójnie pieniądze...

Chcesz długi welon? Ja też  ;D

• Chuck Norris
Jak dobrze że Was mam :przytul: Zawsze coś mądrego poradzicie  ;D ;D W takim razie się wstrzymuje bo faktycznie jak mam dostać do sukni to nie będę wydawała kasy nie potrzebnie...  ;D
Justyś jak mam mieć welon to tylko długi wchodzi w grę....  ;D długi prosty bez lamówki i koronki....  ;D
Taki sobie wymarzyłam...  :hahahaha:

Offline mka Kobieta

• Every second is a lifetime and every minute more brings you closer to God and you see nothing but the red lights you let your body burn like never before. And it feels better than love. Yeah it feels better than love...
  • Chuck Norris
  • data ślubu: :Serduszka: AF :Serduszka:
Welon obowiązkowo-ale po kupni sukni ;D ;D ;D Ja będę miała meeega długaśny żeby dzieciaczki mi go mogły nieść ;D ;D ;D ;D ;D

No i już zazdroszczę wyjazdu do Zakopca :jupi: :jupi: :jupi:

• Chuck Norris
No to widzę,że PM będzie zapracowany i bardzo dobrze ;D
Ja też bym się jeszcze z tym welonem powstrzymała ;)
I wyjazd do Zakopanego coraz bliżej ,ale Wam fajnie  :-*

Offline s_erduszko Kobieta

• Chuck Norris
Dziewczyno, ale Ty jesteś zorganizowana. Ja sukienke wybrałam 3 miesiące przed ślubem, fakt miałam stresa, że ze wszystkim nie zdąże, że za mało czasu, że za późno się za to zabrałam, ale na szczęście udało się z lekkim dreszczykiem emocji :). Ale nie polecam. Lepiej jak macie czas to pomału wszystko załatwiać, a nie na wariackich papierach, bo nie zawsze można się wyrobić np. z jakiś przyczyn technicznych.
Z welonym bym sie wstrzymała. Ślub masz za rok, więc i gust kochana Ci się może zmienić albo jeszcze coś innego wymyślisz albo faktycznie dostaniesz welon gratis:) ja dostałam gratis i miałam własnie taki jak mówisz, prosty,zwykły, NAJLEPSZE SĄ TAKIE i do wszystkiego pasująąąą.

• Chuck Norris
Hejo  ;D Witam nową forumkę nie wiem co chciałaś napisać ale nic nie napisałaś....
klaudiaoo  :hello:
s_erduszko Jeśli chodzi o moje zorganizowanie to ja sobie nie wyobrażam 3 miesiące wcześniej kupować suknie....  ::)
Nie lubię robić czegoś tak na ostatnią chwilę....  ::) Suknie zamierzam zamówić koło grudnia, stycznia....

Ślub masz za rok, więc i gust kochana Ci się może zmienić

Ej ślub mam za 9 miesięcy a nie za rok hehe :terefere: :terefere: Co do gustu to na pewno mi się nie zmieni  ;D
Ale tak jak piszecie nie ma sensu kupować bo a nóż widelec dostane jakiegoś gratisa  ;D chyba że będzie to welon z lamówką to dzięki bardzo  :cegly:

Offline patrycja_4r Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2011r  :i_love_you:
Oj,ale wam zazdroszczę tego Zakopanego-odprężycie się,odstresujecie itp.itd  ;D

Miałam Ci pisać o tych zaproszeniach,ale jakoś ostatnio nie miałam weny na forum  ::)
My swoje już dostaliśmy-wszystko jest cacy  ;D Piękny,staranny druk  ;D Zaproszenia starannie zapakowane co by się w podróży nie zniszczyły  ;D Kontakt świetny -także z czystym sumieniem mogę polecić!!!  ;D
Aaaaa i co jeszcze-my chcieliśmy wierszyki ad.prezentów,kasy etc. bardzo mnie się spodobało,że nie naciągali nas na dodatkowe bileciki tylko zaproponowali,że umieszczą to również na zaproszeniach  ;D

• Chuck Norris
Dzięki Pati za info  ;D Moi teściowie przyjeżdżają w przyszłym tyg. i mam nadzieję że zamkną listę gości i będę mogła zamówić wreszcie zaproszenia  ;D ;D

• Chuck Norris
My wzieliśmy troszkę więcej -tak na wszelki wypadek  :P Chociaż teraz pewnie mniej nam się ich przyda niż więcej  ::)

• Chuck Norris
Ale to nie macie z personalizacją zaproszeń? Ja chce żeby nam wypisali bo już nie będę się bawiła...  A pewnie znając mój talent musiałabym zamówić ze 100 sztuk dodatkowo na moje pomyłki...  ::)

Offline s_erduszko Kobieta

• Chuck Norris
haha sorry Kacha :] faktycznie popełniłam gafe ślub za 9 miesięcy. Dobrze, dobrze, poprawie się w końcu tak mało czasu Was zostało jak ja mogłam podciągnąć to do roku  :o
Wybacz :-*

• Chuck Norris

• Chuck Norris
Nie,z personalizacją braliśmy tylko dla naszych rodziców.Resztę natomiast sami wypiszemy-nie braliśmy z personalizacją bo baliśmy się,że ktoś nam wcześniej odpadnie,dojdzie itp

• Chuck Norris

Offline justys0101 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 06.08.2011r.
Dlatego ja się jeszcze wstrzymuję z zaproszeniami...
Chcę mieć personalizację zrobioną przez firmę, a póki co nie wiem kto będzie a kto nie...
Szkoda mi trochę wydawać kasy tak w ciemno... Pewnie lista gości jeszcze się zmieni... ::)
Ale Wy dziewczyny macie inną sytuację, Ty Kasiu - masz już prawie listę gości, a Pati w obecnej sytuacji lepiej, że zamówiła bez personalizacji, skoro nie stanowi to dla niej różnicy  ;)

• Chuck Norris
Pewnie Justyś jak jeszcze nie wiesz kogo zaprosić to nie ma co teraz zamawiać zaproszenia  ;D Ja mam nadzieje że zamówimy zaproszenia koło października  ;D A później ale to jak już będę miała potwierdzone kto będzie na weselu zamówię winietki  ;D

Offline marena84 Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 13.08.2011r. g. 16:00 :)
Kasiu melduje się do odliczanka i obiecuje nadrobić te 17 stron uffff
 :-*

Offline marena84 Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 13.08.2011r. g. 16:00 :)
jeaaaa jeaaaa nadrobiłam 17 stron  :skacza: :skacza: :skacza:
--> Kasiu spóźnione życzonka urodzinowe  :-* :-* :-*
--> z welonem bym się wstrzymała, chociaż pewnie cię już korci  :P
--> zawieszki śliczne  ;D ktoś tu ma talent  ;D

jeszcze chciałam dużo powiedzieć jak czytałam te kilkanaście stron, ale wypadło mi już z głowy  ???

• Chuck Norris
A pokażesz nam jakie będziesz mieć zaproszenia? :P  ;D

Offline asiula_hh Kobieta

• Chuck Norris
no wlaśnie.. czekamy na zaproszenia ;d