e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: "Miłość jest ślepa, a małżeństwo najlepszym okulistą." :D - 18.06.2011r.  (Przeczytany 28517 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kacha8609 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 18.06.2011r.
No to dobrze że Twój PM też poczuł....  :brewki: :brewki: :brewki: :brewki: :brewki:

Offline julenka Kobieta

• * * * * *
  • Chuck Norris
    • Julenkowe odliczanie :)
Jestem!

15 stron hmmm.. zabieram się za czytanie  :D :D :D

• Chuck Norris
julenka  :hello: Super że jesteś  ;D

Offline julenka Kobieta

• * * * * *
  • Chuck Norris
Przeczytałam wsio... :)

Wiesz, też sama robiłam zawieszki na alkohol i winietki :) Pamiętam jakby to było wczoraj jak rozstawiałam je na stołach w "naszej" restauracji, ehhh wspomnienia...  :Wzruszony:

Na resztę fotek już się niestety nie załapałam ale i tak jestem na bieżąco na NK ;)

Offline aagaa

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2011
Hej Kasieńko!!!

ale mnie długo nie było... prawie na cały tydzień wsysło mnie podróżowanie....
ale już jestem :)

no i co z tymi zawieszkami? Pokazałabyś wytwory :)

Offline amika Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 12 kwiecień 2009
To i ja dołącze jesli można.
Wyczytałam u Ulci że macie ślub w Wiktori( to była tez nasza sala -było cudownie).
Chętnie poczytam o Waszych przygotowaniach,a zaległe  stronki nadrobię jutro  ;D

• Chuck Norris
Morgan, amika :hello: Fajnie że jesteście  ;D

no i co z tymi zawieszkami? Pokazałabyś wytwory :)
Agata są na którejś stronce  ;D

Ula chciało Ci się to wszystko czytać ?? A powiedz robiłaś tyle zawieszek ile miałaś butelek wódki? Bo właśnie nie wiem czy zrobić na wszystkie butelki czy na połowę i kelnerzy będą przewieszać z wypitych  ???
Amika a mieliście na tej dużej sali? I ile miałaś osób  ???

Offline amika Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 12 kwiecień 2009
Tak my mieliśmy na tej dużej sali .Przyjęcie było na 58 osób (miało być na więcej ale kilka osób odpadło)
Nam kelnerzy przewieszali na butelkę zawieszki-sami od siebie bo nawet im nic na ten temat nie wspominałam .
A po imprezie nie miałam ani jednej (nawet dla siebie) goście wzieli na pamiatkę a reszta została tam  ;D

Offline asiula_hh Kobieta

• Chuck Norris
a ja pójde na latwizne i zamówie gotowe zawieszki ;d niestety muszę skończyć pisać prace żeby sie obronić w lutym i do ślubu mieć spokoj ;d więc nie mam czasu na bawienie sie z zawieszkami.. chociaż przyjemność z tego pewnie jest ;)

• Chuck Norris
Witam poniedziałkowo  ;D Jeju nie wiem jak Wam ale mnie tak szybko lecą te dni że szok...  ::)

amika no właśnie ja też chyba zrobię na ok. 100 butelek a na resztę niech przewieszają  ;D

asiula_hh Ja na szczęście mam czas także dla mnie to fajna zabawa  ;D

Offline bluebird Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 28/05/2011
Wiesz, ja chyba też tak zrobie z tymi zawieszkami, tzn będe zamawiać a nie robić, ale napewno nie na wszystkie butelki :)
Czase leci baaaardzo szybko, wręcz powiedziałabym że z każdym miesiącem i tygodniem coraz szybciej ;D

Offline julenka Kobieta

• * * * * *
  • Chuck Norris
Ula chciało Ci się to wszystko czytać ?? A powiedz robiłaś tyle zawieszek ile miałaś butelek wódki? Bo właśnie nie wiem czy zrobić na wszystkie butelki czy na połowę i kelnerzy będą przewieszać z wypitych  ???

Pewnie, że mi się chciało :)

Co do zawieszek - tak, robiłam na wszystkie butelki  Z tym, że pamiętajmy, że na moim przyjęciu bawiło się 30 osób więc tych zawieszek było mniej :) - wódki (50 szt) i wina (25 szt.).. Pan Młody ze świadkiem wszystkie butelczyny ozdobili :D

Offline justys0101 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 06.08.2011r.
Ja sobie zamówię zawieszki...
Nie dość, że jestem leń, to jeszcze beztalencie  :D ;)

• Chuck Norris
Justyś ty leniu mały  :uscisk:
Ula no faktycznie ty miałaś mało gości  ::) Ale tak jak napisałam zrobię "większą połowę" a resztę niech przewieszają  ;D Dam im później weselna za to heheh  ;D

Offline aniolek86 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: :Serduszka:18.08.2012r. :Serduszka:
Dobry ;D
Za weselną to też bym przewieszała ;)  ;D

Offline Asiste Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 25.06.2011
Jejku dziewczyny jak mi miło nawet się nie spodziewałam że będą się Wam tak podobać  ;D ;D

Lenka89,Asiste,ewelinkaaa róbcie i pokażcie nam efekty swoich prac  ;D Powiem Wam że to naprawdę przyjemna fucha  :hopsa:

Mówisz,że przyjemna? No to może ja też się kiedyś skuszę na zrobienie czegoś samodzielnie :Szczerbaty:

ja jak tylko zorganizuję troszkę więcej czasu to skoczę po materiały:) a gdzie kupowałyście ten klej i cyrkonie? :)

• Chuck Norris
Asiste Ja wszystko na all, jest tam tyle tego że nie wiadomo co brać !!

• Chuck Norris
Asiste Ja wszystko na all, jest tam tyle tego że nie wiadomo co brać !!

No dokładnie,od ilości można dostać zawrotów głowy ;)

Offline aagaa

• Chuck Norris
Kasiu dotarłam do zdjęcia zawieszek - Śliczne!!!

Kurcze muszę się wziąć jednak za produkcję :)
(możesz mi poradzić gdzie najlepiej zakupić rzeczy do wytwarzania?? )

• Chuck Norris
Agatko ja Ci prześle linki od kogo zamawiałam na all to sobie obejrzysz  co tam mają ;) Mogę powiedzieć tylko że transakcja bez zarzutu  ;D

Morgan

• Gość
my mielismy na 100 butelek, krawaty i podwiazki, ale pozniej czy bylo czy nie, to nie mialo znaczenia :) wiekszosc zostala zabrana przez gosci, kilka zostawilam w domku na flaszki na chrzciny, ktore zreszta byly z wesela :)

• Chuck Norris
Witam środowo  ;D Kawę muszę sobie wypić bo zaraz przybije gwoździa w pracy hehe  :kawa:

my mielismy na 100 butelek, krawaty i podwiazki, ale pozniej czy bylo czy nie, to nie mialo znaczenia :)
No właśnie też tak myślę że później to goście nie będą zwracać na to uwagi czy są zawieszki czy nie....  ::) Dziewczyny ostatnio nie mam jakoś weny żeby pisać ... Wolę czytać co u Was bo u Nas totalny zastój ślubny... Czekam na te nowe kolekcje sukni i czekam i się chyba nie doczekam....  :mdleje:

Offline bluebird Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 28/05/2011
No właśnie też tak myślę że później to goście nie będą zwracać na to uwagi czy są zawieszki czy nie....  ::)

No na przykład ja, jak bywałam na weselacah, to nigdy nie zwracałam na to uwagi ;)

Offline aagaa

• Chuck Norris
Hej Kasiu :)

ja właściwie we wrześniu chcę zamówić suknię... Jakoś obawiam się nowych kolekcji ze względów cenowych
teraz to te podwyżki trochę martwią.

Dziękuję za wiadomość priv, oglądałam te aukcję i faktycznie jest co wybierać, ja potrzebowałabym dwukolorowy papier bo tak ma w planach robić zawieszki, tylko się zastanawiam czy mogę zrobić tak samo kilkanaście ze wstążką kremową a kilkanaście np z fioletową...?

• Chuck Norris
Wiesz co ja myślę że jak będzie papier np. ecru i fioletowy to kokardki mogą być mieszane  ;D

Offline shar3ware Kobieta

• M&D&M
  • Chuck Norris
  • data ślubu: :i_love_you:
Ja myślę.że możesz :)

W końcu to Twój ślub i możesz robić tak jak Ci sie podoba! ;D

• Chuck Norris
Na paru weselach się było ;) I jak tak sobie pomyślę,to nigdy na zawieszki nie zwracałam uwagi tylko na to czy wódka jest zimna  ;) :P

Offline asiula_hh Kobieta

• Chuck Norris
aniolek86 przede wszystkim na to czy wódka jest ;d;d;d