e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: "Miłość jest ślepa, a małżeństwo najlepszym okulistą." :D - 18.06.2011r.  (Przeczytany 28591 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kacha8609 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 18.06.2011r.
Ło Agata to współczuje ja się nie mogę dziś na niczym skupić!! 500 stron  :mdleje: Wiesz co to porozmawiaj z przyjaciółką jak ona to widzi może akurat będzie miała czas  ;)i wtedy będziesz wiedziała na czym stoisz  ;D

Offline Asiste Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 25.06.2011

Offline aagaa

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2011
Hej Kasieńko!
Buziole środowe  :przytul: :przytul: :przytul:

co u Ciebie?
Mnie wczoraj napadł atak sprzątania i tak do 1 w nocy układałam jeszcze nuty :P

• Chuck Norris
Hej ziomki  ;D Agata zadziwiasz mnie  ;D do 1 w nocy!! Nie no nie chciałoby mi się ...  :mdleje: Jutro idziemy obrączki zamówić już się doczekać nie mogę  ;D ;D ;D

Offline aagaa

• Chuck Norris
no tak Kasia, mam czasem takie napady, jak zaczęłam sobie około południa porządki to tak mi zeszło do ok 23 a potem zachciało mi się segregować nuty a to już jest inna masakra :P

a jaki to wzór i gdzie zamawiacie? :D  :brawo_2: :brawo_2: :brawo_2:

• Chuck Norris
Zamawiamy na targowej a wzór niespotykany... półokrągłe z fazowanymi brzegami  ;D

Offline aagaa

• Chuck Norris
A nie masz może jakiegoś zdjęcia?

• Chuck Norris
No właśnie nie mam i nie ma nic na necie... Musisz się wstrzymać parę dni jak już je będę miała w domu to pokaże  ;D

Offline aagaa

• Chuck Norris

• Chuck Norris
Hej 11-stki  ;D Kurde forum coś nam odmawia posłuszeństwa....  :nerwus: Wczoraj nie można było wcale wejść a teraz mi co chwila  biała strona wyskakuje....  ::) ::) Dziewczyny jak mnie bolą żyły w lewej nodze....  :mdleje: :mdleje: :mdleje: dziś w nocy spać  nie mogłam przez ten ból.... ale wiem od czego to mam od tabletek anty. już kiedyś to miałam przy plastrach i gin mi kazał natychmiast odstawić, przepisał mi tabletki z najmniejszą ilością hormonów i znów mnie boli.... No i wychodzi na to że nie mogę nic brać  ::) ::) ::)

Offline ylka Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 2011-05-14
czyli nie tylko u mnie takie dziwne rzeczy się z forum dzieję...
Ja też nie moge brać tabletek anty przez moją migrenę, ale już się do tego przyzwyczaiłam i radzimy sobie w inny sposób  ;D

• Chuck Norris
Ja też nie moge brać tabletek anty przez moją migrenę, ale już się do tego przyzwyczaiłam i radzimy sobie w inny sposób  ;D

My też będziemy musieli  ;D

Offline aagaa

• Chuck Norris
Takie atrakcyjne tematy z rana  :brewki:

Offline mkarolinka Kobieta

• Chuck Norris
Eeee tam, ja przy czterech rodzajach tabletek i plastrów miałam różne skutki uboczne. Ale...

Zmieniłam ginekologa, Pani zrobiła dokładny wywiad, wypytała o wszystko, tak dobrała mi plastry, że nic mi nie jest, żadnych skutków bocznych, no niczego. Może musisz zmienić tabletki.

• Chuck Norris
mkarolinka ja już bardzo dużo rzeczy stosowałam.... miałam plastry, krążki i tabletki miałam także robiony wywiad i badania hormonalne lekarz powiedział że jak tych nie będę mogła brać to żadnej antykoncepcji hormonalnej  :mdleje:

Offline asiula_hh Kobieta

• Chuck Norris
o matko! plastry to jest jakaś masakra!

brałam przez 2 lata harmonet ale zachciało mi sie odstawić po 2 miesiącach dostalam plastry - myslałam że umre! przykleiłam 2 i poszłam po tabletki - niestety nie umiem bez nich funkcjonować..

ale zawsze bez tabletek można sobie radzić - jak ktos nie może ich brać ;p chyba że ktoś ma uczulenie na lateks ;p

Offline Roksana Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 20.08.2011
Nono, widze ze ciekawe tematy poruszacie - W KONCU  :brewki: :brewki: :brewki:

Offline justys0101 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 06.08.2011r.
Takie rozmowy to ja lubię  ;D
Nie krępujcie się  :brewki: :brewki: :brewki:

• Chuck Norris
taaa.. tylko nie wiadomo co na to wlaścicielka odliczania ;d;d

Offline bluebird Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 28/05/2011
No rzeczywiście ciekawie  ;D
Ale w sumie sie nie wypowiem :P bo jestem przeciwko pakowaniu w siebie jakichkolwiek hormonow, takze tabledki i inne przylepce dla mnie odpadają  ;D

Offline ylka Kobieta

• maniak
a ja jestem jak najbardziej za - regularność, mniejsze krwawienie i prawie bez blu - to jest to  ;D ;D No ale ja niestety nie mogę  >:(

Offline bluebird Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 28/05/2011
Niestety to wszystko jest sztuczne regulowanie organizmu co ma swoje skutki uboczne (jak potwierdzacie same dziewczyny), czasem wcześniej, czasem duzo pozniej, czasem powazne, czasem mniej, a niektóre szczesciary nie mają   ;D
Ja sie nastudiowałam tych tematów, także wiem jak to dziadostwo działa od środka i może dlatego jestem przeciwna ;D Ale sobie doskonale radzimy i bez tego, zawsze sie znajdzie sposób  :brewki:

• Chuck Norris
ja generalnie nie chciałabym nic używać bo bardzo bym chciała dziecko :) ale mój PM jeszcze nie chce wiec nie mam nic do gadania ;)

• Chuck Norris
Witam piątkowo  ;D Znowu forum nie działało...  :mdleje: Widzę że się temat rozwinął i bardzo dobrze  ;D
taaa.. tylko nie wiadomo co na to wlaścicielka odliczania ;d;d
Nie mam nic przeciwko  ;D
Dziewczyny wczoraj zamówiliśmy obrączki  do odebrania będą 25 września  ;D ;D

• Chuck Norris

• Chuck Norris

Offline ylka Kobieta

• maniak
no to gratulacje, Kasiu  :-* :-* Oczywiście jakaś foteczka obrączek musi być  ;D
Miłego dnia!

• Chuck Norris
Będą,będą ale za trzy tygodnie dopiero  ;D Dziewczyny kupiłam wczoraj na all rzeczy potrzebne do robienia zawieszek na alkohol no i zobaczymy co mi z tego wyjdzie heheh  ;D

• Chuck Norris
Eee w kimś się wena twórcza odezwała  :brewki:

Czekam na rezultat pracy  ;D

• Chuck Norris
Powiem Ci że sama jestem ciekawa co mi z tego wyjdzie  ;) Ale nie dużo zapłaciłam za materiał więc nawet jak mi nic nie wyjdzie to nie będę żałowała że kupiłam  ;D