e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: "Miłość jest ślepa, a małżeństwo najlepszym okulistą." :D - 18.06.2011r.  (Przeczytany 34693 razy)

Offline mka Kobieta

• Every second is a lifetime and every minute more brings you closer to God and you see nothing but the red lights you let your body burn like never before. And it feels better than love. Yeah it feels better than love...
  • Chuck Norris
  • data ślubu: :Serduszka: AF :Serduszka:
Kochana dawaj linka do fotek ;D ;D ;D ;D

A dla PMa buziak i do wesela się zagoi :uscisk: :uscisk: :uscisk:

Offline Anjuszka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 30.07.2011
Fajne fotki, widać, że impreza była udana ;) Kasia już tak mało zostało, w szoku jestem jak czas zapierdziela... ale będzie cudnie ;)

Offline justys0101 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 06.08.2011r.
Doczekać się nie mogę  ;D ;D ;D
Wpadniemy z M  :brewki: :brewki: :brewki:

Offline Justys851 Kobieta

• Chuck Norris
To niezła imprezka musiała być  :D :D :D

Ja też poprosze o linka ze zdjęciami  ;)

Offline Paulincia:) Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 14.05.2011
Jaaaa jaka zabojcza kamizelke dostal Twoj PM!!!
suuper!! ;D ;D
widac ze sie swietnie bawiliscie..
i jakie Ty masz dlugasne wlosy ;) ;) ;) :zdziwko: :zdziwko:
swietne zdjatka ;D ;D

Offline ciriness

• Chuck Norris
  • data ślubu: 11.09.2010
No nic, wesele na ketonalu, jak u mojego szwagra, dobrze chociaż że nie będzie nic widać  ;)

Kasieńko zdjęcia super  :-*

Offline Roksana Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 20.08.2011
Świetne prezenty dostaliście - kapcie wymiatają  ;D

Offline netka0003 Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 02 lipca 2011
no no widac ze impreza byla super :)

Offline kaassia Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 20.11.2010

• Chuck Norris
no no, extra imprezka  ;)
super gadżety dostaliście  ;D ;D ;D

Offline Aneczq1987 Kobieta

• Chuck Norris

Offline kacha8609 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 18.06.2011r.
Cieszę się że fotki się podobają  ;D O tak nasze gadżety są boskie!  ;D ;D
Skoro już wszystkie fotki widziałyście to mogę je skasować  ;D

Offline s_erduszko Kobieta

• Chuck Norris
Kasieńko, ostatnia prosta ! ;D
Jak samopoczucie?

Offline mka Kobieta

• Every second is a lifetime and every minute more brings you closer to God and you see nothing but the red lights you let your body burn like never before. And it feels better than love. Yeah it feels better than love...
  • Chuck Norris
  • data ślubu: :Serduszka: AF :Serduszka:

• Chuck Norris
Powiem Wam moje drogie że samopoczucie super dobrze  ;D
Jeszcze tylko dziś i jutro w pracy i wolne  ;D
W czwartek idę na pazurki  ;D
W piątek korona no i muszę suknie założyć na manekina żeby ładnie się naprostowała bo nie wiem jak ona wygląda w końcu trochę wisi w tym pokrowcu  ::)
Aha Marta powiedz mi kochana jak w końcu poradziłaś sobie z welonem?? Prasowałaś go czy oddałaś do pralni ?? Bo nie wiem co mam zrobić z nim  :drapanie: :drapanie: Boje się że przy prasowaniu spali się  :mdleje: :mdleje:

• Chuck Norris
Ani się obejrzysz,a już sobota będzie, cudnie  :D.
Kasiu, lepiej oddaj do pralni, zapłacisz grosze,a zrobią Ci to profesjonalnie i bez stresu  :-*.
Wszystko dopięte na ostatni guzik ?

• Chuck Norris
No właśnie Kasiu mam zamiar oddać do pralni  ;)
Chyba wszystko mamy pozałatwiane  ;D ;)
No i jak dasz radę przyjechać na ślub??  :D

• Chuck Norris
No i jak dasz radę przyjechać na ślub??  :D[/color]

Kasiu dzisiaj wieczorem mi sie wyjaśni co z tym panieńskim, może uda się pogodzić te dwie sprawy, zobaczymy, dam znać  :-*

• Chuck Norris
łooooo to juz w ten weekend  :D

pamiętam jak odliczałaś do mojego ślubu i jeszcze nie wiedziałaś kiedy Twój, a tu proszę już niedługo  ;D

Offline ylka Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 2011-05-14
Kacha, za kilka dni Twój ślub, a mi stuknął już miesią, jak jestem ŻONĄ  ;D Zazdroszczę Ci, piękne chwile przed Tobą, chciałabym cofnąć czas. Pamiętaj, żeby niczym się za bardzo nie denerwować i cieszyć każdą chwilą ;D

Offline Anjuszka Kobieta

• Chuck Norris
Kasia, pamiętam jak jeszcze odliczałyśmy w wątku dla zniecierpliwionych i wydawało mi się, że to jeszcze kawał czasu... a Ty tu już zaraz... czas leci jak szalony :)

Offline JolaM85 Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 14.02.2015r
Droga KASIU niestety nie uda mi się być na twoim ślubie w kościółku aby Cię ujrzeć,ale wierzę,że będzie to najcudowniejszy dzień w waszym życiu i poniewaz z przyczyn osobistych rzadko tu zaglądam już dziś życzę Ci cudownej pogody,zero stresu tego aby ten dzień odbył się bez żadnych zbędnych i niepotrzebnych nieprzyjemności a na nowej drodze życia życzę Ci wiele szczęścia,miłości i wytrwałości niech wasze nowe życie biegnie słodko  :-* :)

P.S.
Mam nadzieję,że chociaż na jednej fotce Cię zobaczę.

Offline ciriness

• Chuck Norris
  • data ślubu: 11.09.2010
Kasieńko ja też pamiętam o Tobie i trzymam kciuki za ostatnie szczególiki ;)

• Chuck Norris
Oj tak zleciało jak nie wiem!!
Justyś ja też pamiętam jak odliczałyśmy do Twojego ślubu  ;D ;D a teraz odliczamy do Twojego porodu  ;) ;D
Jola dzięki za życzenia,szkoda że Cię nie będzie no ale nie raz pewnych spraw nie da się przeskoczyć  ;) Co do fotki to przemyślę sprawę  ;)
Gosiu dziękuje ze kciuki  :-* Kuruj się bidulko  :-*

Jeju ależ miałam dziś sen!! Śniło mi się że nic nie było na czas! Nie byłam na czas ubrana, moja mama mi nie wyprasowała welonu i powiedziała żebym szła bez....  ::) ::) Tata gdzieś pojechał i nie wrócił, a mój bukiet to już w ogóle wołał o pomstę do nieba...!! No i w kościele tragedia krzesła nie miały pokrowców nie przybrane i jeszcze jakieś takie taborety stare to były no masakra!! Dobrze że się w końcu obudziłam  :mdleje: :mdleje: :mdleje: :mdleje:

Aha wczoraj byłam w pralni i miła Pani poinformowała mnie że jak welon jest bardzo pogniecony to on się tak super nie rozprasuje i żebym najpierw spróbowała w domu nad parą i dopiero później do nich przyniosła. No nie wiem spróbuję ale marnie to widzę  :mdleje:

• Chuck Norris
Kasiu, mnie też niestety nie będzie na ślubie  :-[, ale będę z Tobą duchem i będę o Tobie myślała  :-*
Ja licze na więcej fotek niż jedna  ;D

Snem się nie przejmuj - sny są na odwrót, będzie cudnie  ;D
Co do tego welonu to zrób tak jak kobitka mówiła, spróbuj w domu,a jak nie to poszukaj innej pralni, może akurat ta kobita się nie zna  ::)

• Chuck Norris
ja swój welon zamoczyłam a potem powiesiłam nad wanną ,żeby pomału obciekał , ta woda wtedy go wyciągnie  ;)
tylko nie na balkonie bo tam za szybko wyschnie i nic z tego nie będzie  ;)

Offline neta88sc Kobieta

• maniak
  • data ślubu: :serce::serce:
Kasiu ślub macie na środuli??