e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: "Miłość jest ślepa, a małżeństwo najlepszym okulistą." :D - 18.06.2011r.  (Przeczytany 36494 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline s_erduszko Kobieta

Kasieńko, i jak tam? Udała się zabawa?
Napisz nam coś, nie trzymaj nas tak w niepewności  ;D

Offline justys0101 Kobieta

Pewnie pijok ma kaca i nie ma siły nic napisać  ;D ;D ;D :-* :-* :-*

Offline kacha8609 Kobieta

Hej dziewczynki  ;D
Było super! Mam zdjęcia ale prześle Wam dopiero jutro link bo dziś nie mam siły no i czasu.
No ale niestety nie było cały czas kolorowo, mój narzeczony miał mały wypadek ma skręcony bark no i o mały włos założyliby mu gips, lekarz chciał go wsadzić na cztery tygodnie, ale jak usłyszał że za dwa tygodnie jest nasz ślub to założył mu orteze czyli taki gorset który może ściągać tylko jak będzie się szedł kąpać no i oczywiście na ślub a tak ma cały czas go nosić...
ehhh no mówię Wam najadłam się strachu !! Mam nadzieję że z dnia na dzień będzie bolało go coraz mniej... Bo teraz jest katastrofa...  :tak_smutne: :tak_smutne: :tak_smutne: :tak_smutne:

A ze spraw ślubnych ustaliliśmy menu, dekorację sali i wybraliśmy sobie torcika  ;D To już za dwa tygodnie!!  ;D ;D ;D

Offline Roksana Kobieta

Ojej, to ładnie narobiliście...
Żeby tylko do ślubu przestało boleć, ale jak to mówią "do wesela się zagoi" ;) więc tak trzeba myśleć.

Offline ylka Kobieta

No to niefajnie, taka kontuzja na dwa tygodnie przed ślubem. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia  ;D

Offline justys0101 Kobieta

Offline Anjuszka Kobieta

O to widzę gruba impreza była ;D na szczęście gipsu nie ma, no i do wesela się zagoi ;D

Offline shar3ware Kobieta

Oooo...to imprezka był gruuuba :p
No to zdrówka dla PMa...i do wesela się zagoi ;) :p

Offline JolaM85 Kobieta

Kasiu zdrówka dla PM-a
ja tez chce link na prv  ;D
a teraz pytanie do dziewczyn z forum.....która idzie pod kościół na ślub Kasi?

Offline Aneczq1987 Kobieta

Dziewczyny M miał wypadek na kładzie, ale na szczęście skoczyło się na zwichniętym barku!  :mdleje:
Link Wam wysłałam, macie tylko parę zdjęć na zaspokojenie ciekawości  ;) 

I jak Kasiu, PM czuje się lepiej?
Da radę się bawić i tańczyć ?
Dziękuje za linka  :-*
Super zdjęcia :-*

Mam nadzieje że z dnia na dzień będzie czuł się coraz lepiej  ::) i jakoś da rade tańczyć na weselu  ::)  ;)

Offline ylka Kobieta

Dzięki za fotki  ;D ;D Pewnie świetna impreza była, tacy wyluzowani i uśmiechnięci i fajne prezenty dostalaś  ;D ;D
Kurde, jednak niebezpieczne są te quady  ::) ::) Mam nadzieję, że szybko powróci do zdrowia  i może jeszcze przetańczycie całą noc  :)

Mam nadzieje że z dnia na dzień będzie czuł się coraz lepiej  ::) i jakoś da rade tańczyć na weselu  ::)  ;)

Musi czuć się lepiej, najwyżej się troszkę znieczuli i nie będzie nic czuł i przetańczycie całe weselicho  :skacza:

Musi czuć się lepiej, najwyżej się troszkę znieczuli i nie będzie nic czuł i przetańczycie całe weselicho  :skacza:

Jakbym Pm-a słyszała hahaha

Offline neta88sc Kobieta

Super wyjazd :) no oczywiście niech PM zdrowieje, miejmy nadzieję że przysłowie "do wesela się zagoi" przyniesie jakieś skutki. A znieczulenie weselne też zrobi swoje :D
Prezenty naprawdę czadowe :D
chyba mojego Łukasza namówię na taki wypad :D

Dzięki za zdjęcia :D

Widzisz  :D
Więc się nie masz co przejmować, będzie suuuuupeeerrrrr  8)
Stresik już lekki jest?

Powiem Ci że nie! Nie mam stresu w ogóle to nie wierze że za 11 dni będę już żonką  ;D
A pisałam Wam że mam już biżuterie ? Piękna jest  ;D ;D Taka jak chciałam!!  ;D ;D

Kasia- oczywiście, że nie.
Zaniedbałaś wątek.
Zaniedbałaś Nas.
Nic nie wiemy  :'(.
Ciesze się, że stresu nie ma  ;D. Co ma być to będzie - będzie pięknie  8)

pokazuj szybko i mów gdzie kupiłaś :D

Teraz nie pokaże bo w pracy siedzę  :terefere:
A koleżanka mi zrobiła  ;D ;D
Oj tam Kasiu już zaniedbywałam po prostu jakoś czasu nie było na forum  ;) ;)

pokazuj szybko i mów gdzie kupiłaś :D

Oj tam Kasiu już zaniedbywałam po prostu jakoś czasu nie było na forum  ;) ;)[/color]

Marne wytłumaczenie - wcześniej jakoś mogłaś do Nas zaglądać, a ostatnio się mówiłyście z Justynką i nie widać was na forum  :'(. A tu Wasze śluby tuż tuż i najwięcej się właśnie dzieje.
Licze na poprawę  ;D

Offline neta88sc Kobieta

Ale widzę że wszystkie jesteśmy jednakowo zapracowane :D:D:D

Ale widzę że wszystkie jesteśmy jednakowo zapracowane :D:D:D

Tak bardzo, że aż pot z czoła kapie :D

Offline Roksana Kobieta

Ja też chcę zobaczyć zdjęcia  :D

Offline shar3ware Kobieta

Kacha...zdjęcia świetne....i impreza na pewno też świetna! :D
Tylko zastanawia mnie jedno.... :drapanie:
Czemu Ty taka czysta na tym kładzie ? ;) :p
Ja bym na pewno była upaćkana w błocie :P
U mojego PMa na wiosce sąsiad ma,więc wiele razy mieliśmy okazję sobie poszaleć ;D :los:

Pokazuj szybko biżuterię! :D
Musisz nadrobić jakoś swoje zaległości i zaniedbanie nas! :los: :P