e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: "Miłość jest ślepa, a małżeństwo najlepszym okulistą." :D - 18.06.2011r.  (Przeczytany 24308 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Roksana Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 20.08.2011
No to super - to teraz tym bardziej nam się pokaże  ;D

tylko czasami to bardziej prezent dla rodziców, niż dla dziecka ;)

to wszystko zależy od tego, jakich rodziców ma dziecko....

Offline elemelka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 24.07.2010
ale czy rodzice borykający się z problemami finansowymi i ratujący się kasą z komunii, którzy pożyczą kasę, żeby wyprawić dziecku komunię, czy to źli rodzice?

Offline ciriness

• Chuck Norris
  • data ślubu: 11.09.2010
Hmm ja już myślę co kupię swojej chrześniaczce za kilka lat, miałam w planach quada ale pewnie do tego czasu już dostanie :P (a mnie i tak nie będzie stać :P ) Oczywiście wszystko traktujcie z przymrużeniem oka ;)

Kasia czekam na zdjęcia :D Choć dobrze pamiętam ostatni makijaż :)

Wydaje mi się że większość z Nas tak ma że nie czuje że to własny ślub i dopiero w ten sam dzień jest taki moment - PYK! I sobie uświadamiasz - Matko to się naprawdę dzieje :D !

Offline Roksana Kobieta

• entuzjasta
Marta, to nie mnie oceniać tych rodziców więc nie wiem jak mam Ci na to pytanie odpowiedzieć....
naprawdę ciężka sprawa  ::)

Offline elemelka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 24.07.2010
Roksana spoko ;D wszystko ma zawsze dwa końce, jedni rodzice tacy, inni siacy ;)

Kasia Ty lepiej pokaż ten makijaż :D

Offline Asiste Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 25.06.2011
Kasiu, jak Justynka piszę, że jesteś taka zadowolona to tym bardziej czekamy na foto!!!:)

Offline kacha8609 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 18.06.2011r.
Jestem już jestem, miałam mały problem z aparatem ale już ogarnęłam zaraz wkleję Wam fotki  ;D
Chociaż zdjęcia to zdjęcia na żywo 1000 razy lepiej!! Jestem super zadowolona p. Aga spisała się na medal  :Najlepszy: :Najlepszy:
Aha zdjęcia zrobiłam po dwu godzinnym lataniu i przymierzaniu sukienek w sklepach  ;) i troszkę zjadłam błyszczyk  ;)

oglądać bo jutro kasuję moją facjatę hehe

• Chuck Norris

Offline Asiste Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 25.06.2011
bardzo ładnie:) na tym drugim zdjęciu tak delikatnie się prezentuje:)

Offline Aneczq1987 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 30.07.2011

Offline mka Kobieta

• Every second is a lifetime and every minute more brings you closer to God and you see nothing but the red lights you let your body burn like never before. And it feels better than love. Yeah it feels better than love...
  • Chuck Norris
  • data ślubu: :Serduszka: AF :Serduszka:
Eeee a co takie smutne kolory?? :los: :los: :los:

Kurde Kacha...nooo..nie wiem co ci napisać...opalona to ty jesteś ja w porównaniu z tobą to córka młynarza  :D :D :D

Dobra walę prosto z mostu..dla mnie jak na ślubny makijaż to za mało...spodziewałam się więcej odcieni kolorów na oku..czegoś co mnie zaskoczy,a przy otwartym oku makijaż jest delikatny-chyba że tak miało być? ;) ;) ;) :-* :-* :-* :-*

Offline Anjuszka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 30.07.2011
Jesteś śliczna, makijaż ładny,ale nie ślubny... wolę ostrzejsze... ale jak się dobrze czujesz, to super chruper ;)

• Chuck Norris
No właśnie dziewczyny on na żywo był mocny, na zdjęciach wyszedł blado, może ciut powiem żeby był mocniejszy  ;D
A co do koloru to ja chciałam w odcieniach brązu... najlepiej się czuję w tym kolorze  ;) I na pewno będzie taki sam na ślubie to jest to co chciałam  ;D
Marta ja opalona haha dobre se moja skóra nie widziała słońca rok  ;D muszę skoczyć na solara na chwilę  ;D

Offline shar3ware Kobieta

• M&D&M
  • Chuck Norris
  • data ślubu: :i_love_you:
Ależ Ty masz wielkie oczyska! ;D  :o Hihi :)
A mi się makijaż podoba :)
Szczególnie na tym drugim zdjęciu.
Trzeba przyznać ,że wybrałaś bezpieczne kolory do makijażu,ale jeśli się dobrze czujesz to czemu nie :D ;D
Wyglądasz ślicznie Wielkooka" ;) :P

Offline ciriness

• Chuck Norris
  • data ślubu: 11.09.2010

Offline justys0101 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 06.08.2011r.
Mnie się podoba  ;D ;D ;D
Makijaż faktycznie jest delikatny, ale ja takie lubię ;)
Najważniejsze, żeby pasował do osobowości człowieka.
No i jak na brąz to oko jest jaśniutkie i pełne.

Myślę, że jak ktoś nie lubi mocnych makijaży, to nie ma sensu się do nich zmuszać.
Po co przez cały wieczór źle się ze sobą czuć.
Kasik - dla mnie SUPER!  :uscisk:

Ja będę miała podobny :P
Też delikatny, bo do mnie pasuje  :D :D :D ;) :Swiety: :Swiety: :Swiety:

Offline mkarolinka Kobieta

• Chuck Norris
Ja nie lubię delikatnych makijażów, ale skoro Tobie się podoba i dobrze się czujesz, to jest to najważniejsze ;)

• Chuck Norris
Dziękuje wam za opinie jak widać ile babek tyle opinii każda lubi coś innego i dlatego jest ciekawie  ;D
Tak jak napisałyście ja mam się czuć w nim dobrze, a tak było lubię takie naturalne kolory, na pewno źle czułabym się w różu czy w fiolecie, a nie daj boże niebieski czy zielony....  :mdleje: :mdleje: Narzeczonemu też się bardzo podobałam  ;D więc makijaż na bank będzie taki sam ( no może ciut przyciemnimy przy zewnętrznych kącikach  ;) ) No i taki kolor będzie pięknie pasował do mojej śmietankowej sukni  ;D ;D

Offline ylka Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 2011-05-14
Kacha, zabijesz mnie. Oczywiście nie zdążyłam...  ::) ::) Prześlij, proszę, linki na priv.

Offline patrycja_4r Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2011r  :i_love_you:
Kasiu makijaż mnie się podobał  :) Na tym zdjęciu,gdzie miałaś zamknięte oczy faktycznie wydawał się mocniejszy niż przy otwartych  ;)
Dlatego tak jak napisałaś-nałoży mocniej w zew.kąciki i będzie GIT!  ;D

Offline Justys851 Kobieta

• Chuck Norris
a ja oczywiście nie załapałam się na zdjęcia  :(
wyślesz na maila ??  ;D ;D ;D

• Chuck Norris
Dziewczyny wyślę na priv ale jak będę w domu  ;)  ;D

Offline Roksana Kobieta

• entuzjasta
ja też się nie załapałam :(
ale liczę na foty na privie albo mailu ;)

Offline kaassia Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 20.11.2010
No ja też nie miałam szczęścia...ale jeśli wyszło blado na zdjeciach to może faktycznie powiedz, że był ciut mocniejszy...ja tak zrobiłam i jestem zadowolona :D

Offline Paulincia:) Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 14.05.2011
Ja tez po prosze zdjecie na priv ;D ;)

• Chuck Norris
Dziewczynki sory ale nie dałam rady wczoraj powysyłać zdjęć, późno do domu wróciłam i nie chciało mi się już na kompa wchodzić.... Jak dam radę to dziś Wam powysyłam  ;)

Offline justys0101 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 06.08.2011r.

• Chuck Norris
Pewnie że byłam kupiłam sobie spodnie i bluzeczkę  ;D
Ale na komunie nadal nic nie mam heheh  :mdleje: :mdleje:

Offline Roksana Kobieta

• entuzjasta
Kasiu dziękuję za fotki :)
Makijaż bardzo ładny, na zdjęciach faktycznie nie wygląda na mocny, ale na żywo pewnie prezentuje się inaczej ;)
Zresztą nie miał być mocny, jak pisałaś...
Ale - że tak powiem - jestem na TAK  ;D