e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: "Miłość jest ślepa, a małżeństwo najlepszym okulistą." :D - 18.06.2011r.  (Przeczytany 35880 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline justys0101 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 06.08.2011r.
Kaśka, nudzi Ci się  ;D ;D ;D
Macie dziołszki wenę...  :D ;) :-*

Offline mka Kobieta

• Every second is a lifetime and every minute more brings you closer to God and you see nothing but the red lights you let your body burn like never before. And it feels better than love. Yeah it feels better than love...
  • Chuck Norris
  • data ślubu: :Serduszka: AF :Serduszka:
Hahaha a mi się przypomniało o suki na poprawiny :D :D :D :D

Kacha
co robimy z welonem?Boje się go zmoczyć bo boję się zacieków ::) ::)

Offline kacha8609 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 18.06.2011r.
Hahaha a mi się przypomniało o suki na poprawiny :D :D :D :D

A to jakie suki zapraszasz??  :los: :los: :i_love_you:

Kacha[/b] co robimy z welonem?Boje się go zmoczyć bo boję się zacieków ::) ::)

No właśnie ja się też boję zamoczyć... chyba będę prasowała w piątek (przed ślubem) letnim żelazkiem.... no bo co innego zrobić  :drapanie: :drapanie: :drapanie:

Kaśka, nudzi Ci się  ;D ;D ;D

Ej wacuś idziesz ze mną na ślub gdzie będzie śpiewała Agata?  ??? Chciałam ją posłuchać  ;D

Offline mka Kobieta

• Every second is a lifetime and every minute more brings you closer to God and you see nothing but the red lights you let your body burn like never before. And it feels better than love. Yeah it feels better than love...
  • Chuck Norris
No nie wiesz? suki na poprawiny :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

No tak chodziło mi o sukienkę na poprawiny :P :P :P

Też myślę nad letnim żelazkiem i siateczką do prasowania  8) 8) 8)

• Chuck Norris
No nie wiesz? suki na poprawiny :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Wiesz Marta ja odpadam bo za daleko do Ciebie mam  ;D  :Szczerbaty: :bredzisz:

Chciałam dopisać jedną rzecz do listy spraw załatwionych ! Mamy samochód  :jupi: :jupi:

Offline kaassia Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 20.11.2010

Offline justys0101 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 06.08.2011r.
Oooo super. To ten po znajomości?

Offline Anjuszka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 30.07.2011

Offline Paulincia:) Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 14.05.2011
swietne podsumowanie ;D ;D ;)
Jakie auto bedziecie mieli??szybko tu pisz!

• Chuck Norris
Moje drogie auto owszem po znajomości bo od mojego kuzyna. Kupił sobie Jaguara z lat 80-tych i powiedział że jeśli chcemy zawiezie nas bez problemu. Kupił go właśnie z myślą że będzie wynajmował go do ślubu. Mariuszowi się bardzo spodobał a że dałam mu wolną rękę to niech ma  ;) Zdjęć niestety nie mam, oglądaliśmy go wieczorem i żadne zdjęcie telefonem nie wyszło. Zobaczycie 18 czerwca  ;) ;D
Jeju ale pogoda normalnie przeprosiłam dziś moją zimową kurtkę hehe  ::)
Aha dziś idę na fryzurę próbną  ;D Pewnie chciałybyście fotki ? :brewki: :brewki: :terefere: :terefere: 

Offline shar3ware Kobieta

• M&D&M
  • Chuck Norris
  • data ślubu: :i_love_you:
No pewnie ,że będziemy chciały zdjęcia! ;D :D
Ale super z tym jaguarem :) :)
Już nie mogę doczekać jak będzie tego 18 czerwca wyglądać! ;D :D

Offline mka Kobieta

• Chuck Norris
Of kors!!! A idziesz z welonem??Jestem ciekawa jak go upniesz ::) ::) ::) Ale ty masz więcej włosów niż ja....a ten grzebień jest taaaki duży :D :D :D

Offline kaassia Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 20.11.2010
No wiadomo...
A to chociaż powiedz nam jaki ma kolor :P

No niestety, pogoda znów nie napawa optymizmem :(

• Chuck Norris
Kasiu kolor jest dziwny, bo zależy jak światło pada na niego, taki stalowy ciemny chyba :drapanie: :drapanie: hehe
Marta welon biorę muszę zobaczyć jak będzie całość wyglądała  ;D ;D A skąd Ty wiesz że ja mam więcej włosów od Ciebie  ??? hehe chyba na nogach  :hahaha: :hahaha: :hahaha: Nawet chyba kupię po drodze kwiatka do włosów  ;D Jak będzie kwiaciarnia czynna jeszcze!
Foteczki Wam wkleję bo obiecałam już kiedyś  ;D  :-* :-* :-*
Jak przyjdę z pracy to aparat muszę naładować!!  ;D

Offline mka Kobieta

• Chuck Norris
Hahaha no widziałam na fotkach, że masz więcej :D :D :D :D Może na nogach też :terefere:

Offline patrycja_4r Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2011r  :i_love_you:
Of kors,że chcemy!już nie mogę się doczekać !!!  ;D

Offline Anjuszka Kobieta

• Chuck Norris
Kasia, musisz koniecznie pokazać foty - też już się nie mogę doczekać!! Mam nadzieję, że będziesz zadowolona i że fryzjerka zrobi Ci fryzurę Twoich marzeń  :-* :-* :-*

• Chuck Norris
Wkleję Wam foteczki obiecałam to wkleję!! Albo jeszcze dziś wieczorem albo jutro rano  ;) ;D

Offline elemelka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 24.07.2010

Offline Anjuszka Kobieta

• Chuck Norris

• Chuck Norris
Oki jestem i wklejam obiecane fotki, bez mojej twarzy bo wyszłam jak pół d.u.p.y zza krzaku hehehe

i dwa z welonem wpiętym:

We właściwej fryzurze będę miała grzywkę no i inny kwiatek  ;) A na czubku włosy będą wyżej nie będą takie przyklepane. Oglądajcie bo jutro kasuję  ;) Buziaki na dobranoc  :-* :-*

Offline mka Kobieta

• Chuck Norris
Nie kasuj....Z.A.J.E.B.I.O.Z.A  :Serduszka: :Serduszka: :Serduszka: :Serduszka:  :los: :los:

Tylko welon ja bym chyba od dołu wpięła ::) ::)

A w koku masz gąbkę czy to tylko Twoje włosy? :brewki: :brewki:

Offline shar3ware Kobieta

• M&D&M
  • Chuck Norris
  • data ślubu: :i_love_you:
Eeeej...czadowa ta fryzurka! ;D
A próbowaliście z welonem wpiętym od dołu.
Bo mi się wydaję ,że w takiej formie fryzurka traci cały swój urok ::)

Offline ciriness

• Chuck Norris
  • data ślubu: 11.09.2010
Kasiu mi się też ten welon gryzie troszkę :(
A tak to ślicznie :) Uwielbiam fryzurki z kwiatkami! A ta jest taka elegancka :)

• Chuck Norris
Cieszę się że fryzurka się podoba!  :-* :-* :-* Bo ja jestem zachwycona!!  ;D ;D
Dziewczyny próbowałam od dołu ale kok jest troszkę na boku poza tym welonu jest dużo i nie ciekawie to wygląda... No i źle się czuje.
Wolę gdy jest od góry wpięty.  ;) W dniu ślubu będzie troszkę inaczej to wyglądało bo tak jak pisałam włosy na czubku będą troszkę podniesione teraz były przyklepane no i będę miała grzywe  ;D ;D
Marta nie mam gąbki bo z gąbką kok wyszedł mega wielki, bez gąbki jest taki jak chciałam idealny  :Serduszka:

Offline mka Kobieta

• Chuck Norris
A no widzisz czyli jednak masz więcej włosów niż ja bo mi by taki kok nie wyszedł :D :D :D :D 8)

• Chuck Norris
Świetna fryzurka  :ok: :mrgreen: Bardzo mnie się podoba  ;D
A jaką będziesz miała grzywkę?Taką "normalną" prostą?
WOW!Mega jest ten welon-tak go dużo!!!  ;D ciężko było na głowie?

• Chuck Norris
Pati grzywkę będę miała taką "normalną" prostą  ;) Miałam już taką ale jak zaczęłam zapuszczać włosy to grzywe też zapuściłam  ;) ;D
A welon nie jest ciężki  ;) Taki puszek  ;D

• Chuck Norris
Kurcze to teraz zaczynam żałować,że się pospieszyłam i zgodziłam się na welon "salonowy".
Ten wygląda bosko!!i myślę,że koniecznie musi być wpięty od góry-jakoś od dołu nie mogę sobie tego wyobrazić  ::)