e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: "Miłość jest ślepa, a małżeństwo najlepszym okulistą." :D - 18.06.2011r.  (Przeczytany 28838 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Agulec_102 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 8.05.2010
No no, niezłe podsumowanie  :D
Ja bym powoli zaczęła szukać stroju dla PM'a po faceci czasami kręcą nosem i wybrzydzają gorzej niż baby...przynajmniej mój tak ma  :glupek:

Offline Lenka89 Kobieta

• Bicie Jego Serca Najpiękniejszą Muzyką....
  • entuzjasta
  • data ślubu: 30.04.2011

Ja bym powoli zaczęła szukać stroju dla PM'a po faceci czasami kręcą nosem i wybrzydzają gorzej niż baby...przynajmniej mój tak ma  :glupek:

To fakt ale my mamy ślub wcześniej niż Kasia a też się wstrzymujemy ze względu na to, że po szale studniówkowym i karnawałowym garnitury będą sporo przecenione, jak co roku ;)

Offline kacha8609 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 18.06.2011r.
Powiem Wam że już są przeceny...  ;D Ale garnitur PM-a kupimy gdzieś koło maja!  ;) ;) Nie ma po co wcześniej, oglądaliśmy już garnitury i PM się zgadza na to co wymyśliłam  ;D
Justyś no co Ty a mnie się wydaje że wciąż mamy bardzo mało załatwione!!  :mdleje:

Offline ciriness

• Chuck Norris
  • data ślubu: 11.09.2010
A mi się wydaje że dużo macie już ogarnięte :)

Welon mi się bardzo podoba, lubię dużo welonu!

Offline s_erduszko Kobieta

• Chuck Norris
Kasia - wybrać pierwszy taniec !!!

• Chuck Norris
Kasia - wybrać pierwszy taniec !!!

Tak i tu zaczynają się schody... Nie mamy zielonego pojęcia jaką wybrać piosenkę!!! Nie mamy jakiejś super ulubionej czy coś...  ::) Mam nadzieję że do marca wypuszczą coś nowego co nam w ucho wpadnie  ;D ;D A co do tańca to będzie zwykły taniec "przytulaniec"  ;D ;D

Offline Aneczq1987 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 30.07.2011
To tak jak u nas przytulaniec górą :)

Offline justys0101 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 06.08.2011r.
My również nic nie kombinujemy z tańcem.
Taniec - przytulaniec i już  ;)

Offline mka Kobieta

• Every second is a lifetime and every minute more brings you closer to God and you see nothing but the red lights you let your body burn like never before. And it feels better than love. Yeah it feels better than love...
  • Chuck Norris
  • data ślubu: :Serduszka: AF :Serduszka:
Wiesz co ja piosenki zmieniam jak rękawiczki i dalej z PMem nie mamy żadnego utworu takiego "na prawdę naszego"....ehh...więc rozumiem Twój ból ;) :D :D :D :D

My graniak w sumie też "na ostatnią chwilę" kupimy...bo suknię jeszcze da się mocniej związać lub rozsznurować w razie zmiany rozmiaru...a z garniakiem to tak gorzej  ;) :D ;D

• Chuck Norris
My graniak w sumie też "na ostatnią chwilę" kupimy...bo suknię jeszcze da się mocniej związać lub rozsznurować w razie zmiany rozmiaru...a z garniakiem to tak gorzej  ;) :D ;D

No właśnie  ;D Jeszcze mi przyszły mąż ze stresu zeszczupleje i będą mu galoty leciały z pupki heheh
Oj dziewczyny ale mnie pocieszyłyście że nie macie jeszcze wybranych piosenek  ;D
Marta z tymi piosenkami masakra jest jakaś!! No nic mam nadzieje że się ostatecznie zdecydujemy na jakąś  ;D ;D

• Chuck Norris
Jak już będzie trzeba to się zdecydujecie :)
Jest tyle piosenek o miłości  ;D

Offline Agulec_102 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 8.05.2010
Hmm, no jeśli Wasi PM tacy "ugodowi" to pewnie że można poczekać, my niby gajer też w jeden dzień kupiliśmy, ale pamietam co się działo przy kupnie butów dla niego... :mdleje: ja już prawie się cięłam, całe miasto zjeżdżone, a mu nic nie pasuje...buty zostały kupione kilka dni przed ślubem...
No i pamiętam jak ówczesny PM Zabawex'a długo szukał swojego idealnego gajera  ;)

No, jak się nie ma utworu kojarzącego się np. z poznaniem się, z tym okresem, to ciężko, zawsze można wybrać spośród szlagierów drogą eliminacji, ale może coś Wam przypadkiem wpadnie jeszcze w ucho, przypomni się...

Offline Asiste Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 25.06.2011
Kasiu sporo macie załatwione więc nie masz się czym martwić, welon super:)

Offline Anjuszka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 30.07.2011
My też taniec przytulaniec, a piosenki ciągle nam się zmieniają ;D też nie mamy żadnej takiej swojej swojej ;D ale coś wymyślimy ;)

• Chuck Norris
Dziewczyny dostałam próbki welonu  ;D I zamówiłam welon koloru ecru bo śnieżno biały się nie nadaje do mojej sukni, ciekawe kiedy będzie  ;D
Marta a Ty jak tam dostałaś te próbki?

Offline mka Kobieta

• Every second is a lifetime and every minute more brings you closer to God and you see nothing but the red lights you let your body burn like never before. And it feels better than love. Yeah it feels better than love...
  • Chuck Norris
No właśnie czekam i przebieram nogami ::) ::) ::) :D :D :D

Kochana zrób fotki i wstaw bo jestem baardzo ciekawa ;D ;D A masz kawałek materiału swojej sukni? Jaktak to przyłóż do próbek welonu-będę wdzięczna :Serduszka: :Serduszka:

Myślałam, że będzie dzisiaj u mnie listonosz szybko wróciłam z pracy...a tu dupa ::) ::) ::)

A ten ecru to taki mocny czy jaśniutki? :D :D :D

• Chuck Norris
Oki zaraz zrobię fotki i wkleję  ;D A ten ecru nie jest taki bardzo ciemny to taka złamana biel  ;D 

• Chuck Norris
Oki wklejam fotki ale nie wiem czy coś zobaczysz  ;D

ECRU

BIAŁY

Offline mka Kobieta

• Chuck Norris
Tak faktycznie do tego kawałka materiału bardziej pasuje próbka ecru...bo ta biała to wygląda jak szara ;) ;) Ehhh no ale tak czy siak muszę czekać i dopasować do swojej ;) :D :D  :hahahaha: :tupot: :tupot: :tupot:

Dzięki Kochana trochę kamień spadł mi z serca  :los:

Coś czuję, że też ecru zamówię :D :D :D

• Chuck Norris
Nie ma za co  ;) czekaj cierpliwie  ;D i daj znać jaki będzie pasował do Twojej sukni  ;)

Offline justys0101 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 06.08.2011r.
5 miesięcy !!!  :szczeka: :szczeka: :szczeka:  :cancan: :cancan: :cancan:

Kaśka, ja nie nadążam już za Twoim suwakiem!  :brewki: :brewki: :brewki: :los: :los: :los:

• Chuck Norris
O rany!!! Faktycznie ja pikole 5 miesięcy!!!! Dżizas aż się zestresowałam!!  :brewki: :brewki: :brewki:

Offline JolaM85 Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 14.02.2015r
Kasiu radze sprezyc sie z fryzjerem i kosmetyczka bo ostatnio byłam u fryzjera i laska zamawiala czesanie na ślub własnie przyszła PM na lipiec wiec moze byc lipa z terminami....no i gratki za 5msc

Offline aagaa

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2011
Hej Kasiu!!!

GRATULUJĘ  5  miesięcy  :D  :skacza:
ale ten czas pędzi...

Jola ma rację z tym fryzjerem...
sama już się zapisałam bo moja fryzjerka miała już kalendarz przed świętami i się już wpisywały osoby..

Offline misia241 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 27.08.2011
nono 5 miechów zleci jak z bicza strzelił, zanim sie obejrzysz a będzie dzień ślubu ::) umawiaj sie kochana na makijaż i fryzjera bo rzeczywiscie kiepsko z terminami.

• Chuck Norris
Kasiula to bierz się teraz za załatwianie, bo zleci szybciutko   ;D

Offline Paulincia:) Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 14.05.2011
5 miesieczy :mdleje:  Az mi sie motylki w brzuchu przekrecily tak blisko juz!!

Offline Asiste Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 25.06.2011
przeraziłyście mnie z tymi terminami... a ja jeszcze muszę kogoś kto mi makijaż zrobi znaleźć :(

Offline mka Kobieta

• Chuck Norris
Kacha...dostałam i mam dylemat...biały ewidentnie nie pasuje...ale znalazłam 4m welon tylko, że jednowarstwowy-poczekam jeszcze na jego próbki chyba :drapanie: :drapanie: Ale już mnie korci, żeby ten 3 warstwowy zamówić ::) ::) A jak myślisz..jak odepnie się najdłuższa warstwę to ona też będzie na grzebyku??wiesz..tak żeby w razie W zrobić z tego 3warstwowego, jednowarstwowy? ;) ;) ;)

Offline ciriness

• Chuck Norris
  • data ślubu: 11.09.2010
Mko z doświadczenia wiem że jeśli welon jest częściowy odpinany to na jednym grzebyku jest warstwa krótsza(czy tam dwie) a dłuższa ma takie zaczepki które się tylko nakłada na grzebyczek albo zdejmuje (dzięki temu nie ma potrzeby wyjmowania grzebyka z włosów, żeby nie niszczyć fryzury a grzebyk często przypina się wsuwkami bo welon się wysuwa podczas szaleństw:) )
Także jak mówisz o 2 grzebykach to tak jakbyś miała dwa welony wpięte.