e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Makijaż ślubny - kosmetyczka Bydgoszcz  (Przeczytany 55516 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline iwonaaa Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 13.06.2015
a mialas mocny makijaz? :) oko w jakich kolorach? :)

Offline AlicjaEwa Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 03.08.2013
mocny, bo do zdjec lepiej jak jest mocny. oko mialam roz/fiolet. w relacji sa fotki. ;)

Offline domi90 Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 06.2015
a miała któraś jeszcze makijaż u K.  Szczuki? :)

Offline mgielka86 Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 20.09.2014
Ja miałam próbny u p. Szczuki i byłam niezadowolona. Po wyjściu od razu mi się tusz rozmazał. Poza tym w domu jak się przyjrzałam to zobaczyłam milion świecących drobinek na mojej twarzy - i wtedy dopiero doczytałam na stronie p. Szczuki, że ona nie uznaje matowego makijażu. Bardzo szybko także cienie mi się zrolowały na powiekach.

Offline domi90 Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 06.2015
a u kogo zdecydowalas sie na ślubny? :)

• maniak
Wysłałam Ci namiar na moją wizażystkę na priv.

Offline iwonaaa Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 13.06.2015
a dziewczyny jak wrażenia po makijażu Angeliki Piotrowskiej? :)

Offline gosiawhite Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 06/09/2014
Mnie Monika Madaj maluje, wszyscy chwala, zabukowalam ja juz ponad rok temu

Offline natalii Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 9.08.2014
miał ktoś makijaż u p . Kamili Jastrzębskiej ze studia feniks?

Offline blankowa Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 05.07.2014
Ja miałam próbny u Kamili Jastrzębskiej i bedę mieć też ślubny. Po próbnym miałam mieszane uczucia, ale jak to mój narzeczony stwierdził, pewnie dlatego, że makijażystka w mojej głowie nie siedzi i nie do końca trafiła w moje oczekiwania, ale na ślubnym będę już mądrzejsza, a ona za to wie co poprawić.
Co mi się podobało - trwałość makijażu, cienie w ogóle się nie zważyły, puder też się dobrze trzymał. Oczy - co prawda trochę sobie wyobrażałam inaczej (chyba chodzi o kolory i ich intensywność), ale bardzo ładnie położone cienie, wykorzystano kilka kolorów - jeden ładnie przechodził w kolejny. Twarz była zmatowiona, ale nie wyglądała jak maska. Makijaż był robiony starannie, długo i spokojnie.
Minus - makijaż wydał mi się zbyt intensywny jak na ślubny, ale moja mama stwierdziła, że jest ładny. Wiem, że na zdjęciach połowa makijażu znika, więc musi być wyrazisty. Po prostu muszę się przyzwyczaić, bo na co dzień oczu w ogóle nie maluję istąd pewnie moje wrażenie. Róż - ładny odcień, ale za bardzo się odznaczał, wolałabym żeby się bardziej stopił z resztą twarzy. Dole rzęsy - nieco się posklejały - wolę jak każda rzęsa jest pojedynczo i nie tworzą się "kępki". Mam też schizy na temat moich cieni pod oczami i chciałam żeby były bardziej ukryte, bo na koniec nałożono (chyba) taki sam odcień pudru co na resztę twarzy - wolałabym jaśniejszy.
Wielki plus, że po moich uwagach makijażystka poprawiła te rzeczy, które mi nie pasowały. Na  ślubnym umówiłyśmy się, że zrobi mi delikatniejszy makijaż "bazę", a potem będzie pracować nad intensywnością, aż osiągniemy efekt, który będzie mi odpowiadać :)
Myślę, że moje lekkie rozczarowanie wynikalo z faktu, że pierwszy raz bylam u makijażystki, a na co dzień maluję się delikatnie, oczy maluje na imprezy. Poza tym wiadomo, że każda ma swoje przyzwyczajenia i sposoby malowania, do tego nie wszystkie wyobrażenia da się precyzyjnie przedstawić. I po to jest makijaż próbny, teraz zarówno ja jak i makijażystka wiemy jak ma ten makijaż wyglądać, mam nadzieję , że w dniu ślubu się nie rozczaruję :)

Offline AnnaMaria87 Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 27.06.2014
POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM JUSTYNĘ HORYD - Piękne oko!

Nie miałam na siebie żadnego pomysłu... jeśli chodzi o kolorystykę lubię się w brązach ale na ślub chciałam coś odważniejszego:
oto mój próbny makijaż - pod kolor bukietu

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfa1/t1.0-9/10434141_10202061309230460_8356774102774462992_n.jpg

Offline niki14 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 30.08.2014
Ja po próbnym nie byłam zachwycona, tak jakoś za mocno, czułam się brzydko po prostu...
AnnaMaria87 masz tu doczepiane rzeski? czy to twoje takie gęste ??  :)

• użytkownik
Niki no to trzeba sie czuć ja ogólnie brązów używam na co dzień - ogólnie nie latem jak teraz:D ale używam więc chciałam coś innego mocniejszego i wlasnie czułam że to jest to:) nawet mogłoby być mocniejsze:)

A rzęsy doczepiane kępki:) nie te 1:1;) idealnie sie spisały

Offline natalii Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 9.08.2014
Dzięki blankowa za wyczerpującą opinie.
Ja mam już termin zaklepany u p. Kamili i myślę,że wszystko będzie po mojej myśli.
Ja mam straszne rumieńce,  mam nadzieję,że makijaż chociaż w 50% mi je zakryje:)

Offline azanna Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: maj 2015r.
Czy może któraś z Was wybierała makijażystkę mając atopowe zapalenie skóry na twarzy? Wiecie kto by sobie poradził z ta chorobą i stworzył trzymający się makijaż?

Offline blankowa Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 05.07.2014
natalii- nie ma za co :) Staram się pisać dość szczegółowo, bo denerwują mnie nic nie wnoszące opinie "polecam" lub "nie polecam" bez żadnego uzasadnienia. Myślę, że z zakryciem rumieńców nie powinno być problemu, nie wiem czy chcesz mieć mocniejszy makijaż, ale rdzę najpierw wersję soft, a potem ewentualnie niech Cię "domaluje". I jak masz jakiś upatrzony makijaż to możesz przyjść ze zdjęciem, żeby p. Kamila wiedziała w którym kierunku ma iść. Napisz jak już będziesz po próbnym :)

Offline roxi291290 Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 08.08.2015
POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM JUSTYNĘ HORYD - Piękne oko!

Nie miałam na siebie żadnego pomysłu... jeśli chodzi o kolorystykę lubię się w brązach ale na ślub chciałam coś odważniejszego:
oto mój próbny makijaż - pod kolor bukietu

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfa1/t1.0-9/10434141_10202061309230460_8356774102774462992_n.jpg

Kochana makijaż piękny.  Też będę chciala coś podobnego.  Ile placilas? CzyPani Justyna dojeżdża do klientki?

• użytkownik
Roxi Justyna dojeżdża do klientki, koszt najlepiej pisać do niej znajdziecie ją na FB - profil piękne oko lub normalnie jako Justyna Horyd:)

makijaż w plenerze który również ona mi wykonała trzymał się od wtorku od godziny 8 rano do środy do godziny 20:)

Offline doksik86

• Chuck Norris
  • data ślubu: 06.09.2014
Dziewczyny! !! Pod koniec sierpnia musze zrobić sobie paznokcie, kogo i co polecacie? Chce krótkie,  nie jakieś szpony do nieba i Francuza. ..co się teraz robi? Żele? U kogo mam się zapisać,  żeby było ładne i się trzymało?

Offline AlicjaEwa Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 03.08.2013
ja mogę polecić Ci salon w którym robiłam swoje ślubne. red na błoniu.

Offline Alis Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 7.06.2014
ja miałam zwykłe krótkie (z resztą widziałaś na zdjęciu) :)

ale nikogo Ci nie polecę bo robiła mi koleżanka która się tym zajmuje hobbystycznie przy kawie   :P :P

• maniak
AnnaMaria87 nie zmyłaś makijażu przez dwa dni ?  :shock:

Doksik zrób sobie hybrydy.

Offline Alis Kobieta

• Chuck Norris
no właśnie hybrydy ja miałam i polecam  ;)

Offline doksik86

• Chuck Norris
  • data ślubu: 06.09.2014
A czym się róznią od żelowych?

• maniak
Nie robią Ci sztucznych paznokci, tylko nakładają Ci na Twoją płytkę lakier i go utwardzają  :) Jak mówię źle to niech mnie ktoś poprawi, bo sama jeszcze robionych nie miałam, tylko mama :P

• bywalec
Roxi Justyna dojeżdża do klientki, koszt najlepiej pisać do niej znajdziecie ją na FB - profil piękne oko lub normalnie jako Justyna Horyd:)

makijaż w plenerze który również ona mi wykonała trzymał się od wtorku od godziny 8 rano do środy do godziny 20:)

Już napisałam i zaklepałam termin ;) Właśnie poprzez Twoje polecenie :)
Makijaż Justyny Horyd przetrzymał 36 godzin w tym upale (widziałam wpis klientki na fb). Więc myślę, że warto. Bo ma być idealny przez cały ślub <3

Offline azanna Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: maj 2015r.
Cytat: roxi291290 link=topic=21606. msg2113391#msg2113391 date=1406919394
Cytat: AnnaMaria87 link=topic=21606. msg2113207#msg2113207 date=1406893777

Makijaż Justyny Horyd przetrzymał 36 godzin w tym upale (widziałam wpis klientki na fb).  Więc myślę, że warto.  Bo ma być idealny przez cały ślub <3

A kiedy planujesz iść na próbny?

Offline Alis Kobieta

• Chuck Norris
Dokładnie tak,  nakłada Ci żel na Twoja płytkę bez żadnych tipsów więc jest po prostu utwardzony Twój paznokieć,  bardzo naturalnie to wygląda :)

• bywalec
Cytat: roxi291290 link=topic=21606. msg2113391#msg2113391 date=1406919394
Cytat: AnnaMaria87 link=topic=21606. msg2113207#msg2113207 date=1406893777

Makijaż Justyny Horyd przetrzymał 36 godzin w tym upale (widziałam wpis klientki na fb).  Więc myślę, że warto.  Bo ma być idealny przez cały ślub <3

A kiedy planujesz iść na próbny?
Pani Justyna zaproponowała miesiąc przed uroczystością.  Ale myślę, że po drodze skorzystam z makijażu wieczorowego tak na wyczucie.

Offline takakasia Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 6.09.2014
Dziewczyny czy jak bylyscie na próbnym makijażu wasza kosmetyczka /wizazystka psikala Was na końcu utrwalaczem w spray?